Klipsch Greek club

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.001
Reaction score
8.045
Αφού αυτό που φαίνεται στην εικόνα σαν βάθος έχει 64 cm φανταστείτε τις υπόλοιπες διαστάσεις!

Πάντως θα ήθελα να τα ακούσω! Έτσι από περιέργεια να δω πως μία τεχνολογία κοντά 60 ετών έχει εφαρμογή στις ημέρες μας.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.444
Reaction score
50.546
[QUOTE="Vakis2000, post: 2163159, member: 36315]

Πάντως θα ήθελα να τα ακούσω! [/QUOTE]

- έχω ακούσει τα κλασικά Cornwall . . . σεισμός !!!
 

Μηνύματα
774
Reaction score
782
[QUOTE="Vakis2000, post: 2163159, member: 36315]

Πάντως θα ήθελα να τα ακούσω!
- έχω ακούσει τα κλασικά Cornwall . . . σεισμός !!![/QUOTE]

Εγω θελω το σετ της εικονας ηχεια και ενισχυτη ετσι για να γουστάρουμε back to 60s.
Λαθος εποχη εχω γεννηθεί
 


vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
που ειναι αυτο το fifteen να ριξω κανα milfaki ε να πιω κανα ζεστο γαλατακι ηθελα να πω
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.001
Reaction score
8.045
Να ζήσουμε και κανένα παρτάκι όπως τότε! Με τα φτηνά μηχανήματα ήχου και τα φωτορυθμικά....
 


Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.001
Reaction score
8.045
Λοιπόν, παραπάνω η τρίτη επιλογή είναι η rp260f προφανώς.

η rf 62 και κατόπιν η βελτιωμένη rf 62 mkII αντικαταστάθηκε από την rp 260f και μεταξύ τους δεν υπάρχουν διαφορές άξιες λόγου.
Διαλέγεις όποια πετύχεις σε καλύτερη προσφορά και είσαι ok. Η δε r26f είναι πιο οικονομική σειρά με άμεση επίπτωση στην ποιότητα της κόρνας. Γνώμη μου δεν αξίζει να επενδύσουμε στην οικονομική σειρά διότι στην τιμή δεν είναι μεγάλες οι αποκλίσεις.
 


Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.001
Reaction score
8.045
Τότε οι επαφές (γνωριμίες) γινόντουσαν με on line επαφή - στα πάρτι δηλαδή , τώρα όλα γίνονται μέσω του κινητού & του Η/Υ.

Το facebook δηλαδή τότε ήταν σε φυσική μορφή (αναλογικό ;)) τώρα μέσω ψηφιακής οθόνης... Καταλαβαίνετε λοιπόν την διαφορά!
 

Μηνύματα
774
Reaction score
782
Τότε οι επαφές (γνωριμίες) γινόντουσαν με on line επαφή - στα πάρτι δηλαδή , τώρα όλα γίνονται μέσω του κινητού & του Η/Υ.

Το facebook δηλαδή τότε ήταν σε φυσική μορφή (αναλογικό ;)) τώρα μέσω ψηφιακής οθόνης... Καταλαβαίνετε λοιπόν την διαφορά!
Πεστο απλα "αερομαμηδες":D
 

Μηνύματα
521
Reaction score
41
Μια ερωτησουλα, εχει κανεις τα r15pm τα ενεργα της klipsch για πανω στο γραφειο, και αν ναι πως παιζουν ?? Σκηνη, βαθος πλατος, οργανα δυναμικα?? Ευχαριστω
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.001
Reaction score
8.045
Μου αρέσει και σας το αφιερώνω . Αγοράστε το άλμπουμ, υπέροχο!
[DOUBLEPOST=1490207272][/DOUBLEPOST]
Μια ερωτησουλα, εχει κανεις τα r15pm τα ενεργα της klipsch για πανω στο γραφειο, και αν ναι πως παιζουν ?? Σκηνη, βαθος πλατος, οργανα δυναμικα?? Ευχαριστω
Δεν ρωτάνε τέτοια πράγματα, απλώς τα αγοράζεις....
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.001
Reaction score
8.045
Μου αρέσει και σας το αφιερώνω . Αγοράστε το άλμπουμ, υπέροχο!
[DOUBLEPOST=1490207272][/DOUBLEPOST]
Δεν ρωτάνε τέτοια πράγματα, απλώς τα αγοράζεις....
Mr Spock... περιμένω like.....:drinks: γιατί ξέρω ότι σου αρέσουν κάτι τέτοια!
 




Μηνύματα
275
Reaction score
494
γενικά αυτές τις ημέρες είμαι σε δίλημμα...
να συνεχίσω την αγγελία για να φύγουν τα heresy ή μπα?
θέλω να ανέβω παραπάνω...!!!!
τον χώρο μου τον γνωρίζεται ( 6μΧ9μ )...

 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.001
Reaction score
8.045
Φυσικά τα χερεσι είναι από μόνα μία κατηγορία. Εφ όσον όμως μπήκε στο μυαλό το θέμα ''αλλαγή -αναβάθμιση'' , θα σε απασχολεί συνεχώς... Προχώρα λοιπόν.

Αναφέρομαι κρίνοντας από τον εαυτό μου.
 

Μηνύματα
8
Reaction score
8
Επιτέλους!!!!!
Μετά και απο τη κατάλληλη ρύθμιση του "μάγου" Μανώλη Καστρουνή το αποτέλεσμα ειναι υπερβολικά καλύτερο και απο οσο το περίμενα!!!!
 

Attachments

Last edited:


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.614
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top