Matching B&W - Roksan


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Θέλεις να πεις δηλαδή ότι ο Κωστάκης δεν είναι το παιδί με τις διαφημίσεις;:newrussian:
Δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό που λες.
Θες να μου εξηγήσεις;
Αντρικά, χωρίς υπονοούμενα.
 

Μηνύματα
307
Reaction score
409
Δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό που λες.
Θες να μου εξηγήσεις;
Αντρικά, χωρίς υπονοούμενα.
Δεν μπορώ ....αφήνει κουσούρια αυτή η ρημάδα η πρωινή... η ακρόαση εννοείται βεβαίως-βεβαίως προς αποφυγή, ενδεχομένως, παρεξηγήσεων...
 
Last edited:


C

chrispo

Guest
break...

....πιάνει ο πατέρας τον Τοτό στην αποθήκη να τον play..
Του χώνει μία σφαλιάρα, χαμπάρι ο Τοτός, συνεχίζει ατάραχος.
Του χώνει δεύτερη, τίποτε....
Του χώνει τρίτη, τίποτε....
Τελειώνει ο Τοτός, κοιτάει προς τα πάνω:
- Α, εσύ είσαι μπαμπά;
- Γιατί, ποιος νόμιζες ότι ήταν;
- Νόμιζα ότι με βαρούσε η μ@λ@κία ,στο κεφάλι...:lolsign:
 

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Να σου θυμίσω Κώστα μου πως σε ένα από τα πρώτα σου μηνύματα σε αυτό το θρεντ, πρότεινες τον SR 7013. Και πολύ καλά έκανες, αφού και δυνατότητες ισοστάθμισης θα του δώσει και ενσωμάτωσης σαμπ. Και σαφώς αν μπουν σαμπς, ο 7013 θα οδηγήσει με επάρκεια τα 603S3 από τα 80 Hz και πάνω. Οπότε τώρα τι σε ενόχλησε σε μια παρόμοιας λογικής πρόταση; Μήπως ότι υπήρχε η λέξη Dirac αντί για τη λέξη Audyssey;
δε με ενοχλησε βρε Χαρη.....απλα ηθελα να δω αν ηξερες η λες οτι λενε αλλοι.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Και πολύ καλά κάνουν.
Αυτό δα μας έλειπε, να μπει και καταστατικος όρος πως κάποιος θα πρέπει να έχει διαβάσει όλα τα θρεντς που ξεκίνησαν ο Κογιας, ο Μπουτχιας, ο Αφτχιας και δεν ξέρω γω ποιος άλλος, πριν να αποκτήσει το δικαίωμα να κάνει μια ερώτηση.
Τρωγωντας έρχεται η όρεξη.
Όχι μονάχα όσα θα είχαμε ξεκινήσει οι ίδιοι,αλλά και σε όσα θα είχαμε...συμμετοχή. :wink:
Αφήνει κουσούρια αυτή η ρημάδα η πρωινή..
Θέλεις να πεις δηλαδή ότι ο Κωστάκης δεν είναι το παιδί με τις διαφημίσεις;:newrussian:
Για να μιλάμε σταράτα,εάν είναι προβληματική η πρωινή...προσευχή,ίσως θα έπρεπε να προσευχόμαστε το βράδυ προτού πάμε για ύπνο...Ακόμα και σε διαφορετικές θεότητες εφόσον κρινόταν απαραίτητο.

Εάν τώρα ο Ear με τις επεμβάσεις του ανορθώνει...τη διαφημιστική κίνηση,σκέψου πόσο ΄΄μάγκας΄΄ πρέπει να είναι έστω και χωρίς ΄΄γερά και δυνατά μαλλιά΄΄,΄΄απόδοση και καλή διάθεση΄΄ κ.ο.κ. αφού εδώ ολόκληρος AmirM για ν'αυξήσει τη διαφημιστική αξία του ASR και σε απώτερο χρονικό ορίζοντα ξόδεψε δεκάδες χιλιάδες δολλάρια για προμήθεια Audio Precision & Klippel...Λέμε τώρα... ;)
 
Last edited:





Μηνύματα
98
Reaction score
77
 





Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Όντως, αλλά πέρασαν σχεδόν 2 χρόνια, θέλει ξανά λεύκανση σιγά σιγά. :tongue:
Εδώ είσαι! :tongue:

 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.381
Reaction score
125.504
Εδώ είσαι! :tongue:

Λες μωρέ; Το δοκίμασες και σου άρεσε;

Εγώ μόνο δόντια, κάθε 2 χρόνια περίπου, σταθερά.

Πιάσε κι ένα Ντακ φεϊς για τον λευκό σου τον πρωκτό! :party:

IMG_20200726_101941.jpg


Και επιστροφή στο κυρίως θέμα:

Πάρτε σαμπ άνθρωποι! 8-)
Είτε με μπιενταμπλεγιου είτε με οτιδήποτε, πάρτε σαμπ. Τα υπόλοιπα είναι θεωρίες συνωμοσίας. 8-)

ΥΓ. Οι φωτογραφίες με γυαλιστερά δορυφοράκια, ανεξαρτήτως τιμής, μεγέθους και κατασκευάστριας φίρμας, δεν σημαίνουν τίποτα, παρά μόνο ικανοποιούν την ματαιοδοξία σας. Αν δε, πρόκειται και για τα οικτρά παθητικά μπιενταμπλεγιου, είστε άξιοι της μοίρας σας. Πολλές άλλες φίρμες, όπως PMC, ATC, JBL, κλτ, έχουν βγάλει τόσο καλύτερα ηχεία από την οικτρή μπιενταμπλεγιου, που δε λέγεται. ;)
 
Last edited:

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Λες μωρέ; Το δοκίμασες και σου άρεσε;

Εγώ μόνο δόντια, κάθε 2 χρόνια περίπου, σταθερά.

Πιάσε κι ένα Ντακ φεϊς για τον λευκό σου τον πρωκτό! :party:

View attachment 174082

Και επιστροφή στο κυρίως θέμα:

Πάρτε σαμπ άνθρωποι! 8-)
Είτε με μπιενταμπλεγιου είτε με οτιδήποτε, πάρτε σαμπ. Τα υπόλοιπα είναι θεωρίες συνωμοσίας. 8-)

ΥΓ. Οι φωτογραφίες με γυαλιστερά δορυφοράκια, ανεξαρτήτως τιμής, μεγέθους και κατασκευάστριας φίρμας, δεν σημαίνουν τίποτα, παρά μόνο ικανοποιούν την ματαιοδοξία σας.
Like!


Αν δε, πρόκειται και για τα οικτρά παθητικά μπιενταμπλεγιου, είστε άξιοι της μοίρας σας. Πολλές άλλες φίρμες, όπως PMC, ATC, JBL, κλτ, έχουν βγάλει τόσο καλύτερα ηχεία από την οικτρή μπιενταμπλεγιου, που δε λέγεται. ;)
Dislike...
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.867.404
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top