Matching B&W - Roksan

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
, η λύση του φθηνότερου avr της αγοράς με Dirac μαζί με 4 σαμπακια των 400 ευρώ έκαστο, μας φαίνεται οικονομικά απλησίαστη...
Αυτα ειναι για εσας του "διαβασμενους" που ξερετε να ακουτε...

Αφηστε εμας που δεν διαβαζουμε να αγοραζουμε ακριβα dac...
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Αυτα ειναι για εσας του "διαβασμενους" που ξερετε να ακουτε...

Αφηστε εμας που δεν διαβαζουμε να αγοραζουμε ακριβα dac...
Εννοείται μάνα μου..
Δε σε κρατάω, αγόρασε ό,τι θες!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
View attachment 173978

Αντε και εις καλυτερην...ισοσταθμισην!
.......οποτε μιλαμε για εμπειριες setup πολυ μικρου βεληνεκους....
Ως ατόφιος...παλιοχαρακτήρας μπορεί να μην κρατώ κακία,αλλά συγκρατώ ορισμένες διατυπώσεις για ν'ανταποκριθώ καταλλήλως σε αυτές όταν κρίνω ο ίδιος σκόπιμο...:sneaky:

Είναι πάντως διασκεδαστικό μετά το αντίτιμο,να κρίνονται setup με γνώμονα τη διάσταση στερεοφωνικού τριγώνου...:cautious:
 

Μηνύματα
22.268
Reaction score
15.543
Επειδή το λένε άλλοι φυσικά.
Εσύ έχεις ακούσει Classe με 603S3 από τα 3,5 μέτρα σε δωμάτιο 45τμ;
οποτε εισαι μεσταυλακι και εσυ ...... :lolsign:

στο ερωτημα σου τωρα....δεν εχω ακουσει τετοιο συνδυασμο αλλα το ηχειο θα το παιζει ως πρεπει...
 







Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
εχεις ακουσει τον συνδυασμο που λες η το λες επειδη το λενε αλλοι ;
Να σου θυμίσω Κώστα μου πως σε ένα από τα πρώτα σου μηνύματα σε αυτό το θρεντ, πρότεινες τον SR 7013. Και πολύ καλά έκανες, αφού και δυνατότητες ισοστάθμισης θα του δώσει και ενσωμάτωσης σαμπ. Και σαφώς αν μπουν σαμπς, ο 7013 θα οδηγήσει με επάρκεια τα 603S3 από τα 80 Hz και πάνω. Οπότε τώρα τι σε ενόχλησε σε μια παρόμοιας λογικής πρόταση; Μήπως ότι υπήρχε η λέξη Dirac αντί για τη λέξη Audyssey;
 



Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Ολοι δικιο εχουν με τον τροπο τους:
Και οι μεν ανιδεοι που χωρις να διαβασουν λιγο το φορουμ, ρωτουν τη σαχλαμαρα τους και εχουν την απαιτηση να βοηθηθουν, αλλά και οι δε γνώστες που κουραστηκαν να φωναζουν στην ερημο για εκατομμυριοστη φορά και το εχουν ριξει στην πλακα. Τωρα το ποιο ειναι το σωστο, βρειτε το εσεις...Καντε ενα πολλ να δουμε και την κριτικη σας ικανοτητα.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Και οι μεν ανιδεοι που χωρις να διαβασουν λιγο το φορουμ, ρωτουν τη σαχλαμαρα τους και εχουν την απαιτηση να βοηθηθουν,
Και πολύ καλά κάνουν.
Αυτό δα μας έλειπε, να μπει και καταστατικος όρος πως κάποιος θα πρέπει να έχει διαβάσει όλα τα θρεντς που ξεκίνησαν ο Κογιας, ο Μπουτχιας, ο Αφτχιας και δεν ξέρω γω ποιος άλλος, πριν να αποκτήσει το δικαίωμα να κάνει μια ερώτηση.
Τρωγωντας έρχεται η όρεξη.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.956
Reaction score
20.471
Εννοώ ότι ο κάθε κατασκευαστής επιλέγει τα εξαρτήματα που θα χρησιμοποιησει είτε με τα τεχνικά χαρακτηριστικά τους είτε με τον ήχο τους είτε με τον συνδιασμο και των δυο
Όχι. Οι κατασκευαστές επιλέγουν τα εξαρτήματα με ένα και μοναδικό κριτήριο: το κόστος.
 



Μηνύματα
307
Reaction score
409
Και πολύ καλά κάνουν.
Αυτό δα μας έλειπε, να μπει και καταστατικος όρος πως κάποιος θα πρέπει να έχει διαβάσει όλα τα θρεντς που ξεκίνησαν ο Κογιας, ο Μπουτχιας, ο Αφτχιας και δεν ξέρω γω ποιος άλλος, πριν να αποκτήσει το δικαίωμα να κάνει μια ερώτηση.
Τρωγωντας έρχεται η όρεξη.
...Όταν νοιάζεσαι για το κοινό καλό...είναι πλέον ο ...
 

Attachments

  • 131,7 KB Προβολές: 0
Last edited:



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.869
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top