MED600X3D


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
wizzy εγω που δεν εχω κανει ποτε :oops: ,πρεπει να βαλω με καποια σειρα τα updates ή υπαρχει ενα ?
Στο site της med δεν καταλαβα ακριβως τι να κανω :oops:
Ό,τι είπε ο Zizik. Θα εγκαταστήσεις το τελευταίο (πιο πρόσφατο) firmware update το οποίο περιέχει τις διορθώσεις/βελτιώσεις όλων των προηγούμενων.

Η διαδικασία είναι πολύ απλή, αλλά, εάν δυσκολεύεσαι, πες μου να σου στείλω το update και τις οδηγίες σε pm.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.281
Reaction score
93.728
wizzy εγω που δεν εχω κανει ποτε :oops: ,πρεπει να βαλω με καποια σειρα τα updates ή υπαρχει ενα ?
Στο site της med δεν καταλαβα ακριβως τι να κανω :oops:
Την προσευχή σου για αρχή. :p
 


Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Εμένα που είναι όλα καλά δεν θα μπω στον πειρασμό να πειράξω κάτι :p
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.527
Reaction score
30.904
Νιωθω μεγαλη συγκινηση . Μολις εβαλα με ευλαβεια - για να μην γινει corrupt - σε ενα στικακι fat32 το img της αναβαθμισης 8-), το οποιο το εκανα eject απο το PC με τις προβλεπομενες διαδικασιες και το εβαλα με ελαφρως ιδρωμενα χερια πανω σε μαλακο πανι !
Δεν ξερω αν θα βρω κουραγιο να συνεχισω .....:rolleyes:
[DOUBLEPOST=1527264940][/DOUBLEPOST]Plug the flash drive into the Mede8er. Unplug the power to the X3D. Plug the power jack back in and then hold the ON/OFF button on the Mede8er (not the remote) down for 15sec and then release. After the firmware has been checked (+-5-10sec) it will start to update. You will see the update progress on your TV. Do not remove power during the Firmware Update procedure .

Αυτο πρεπει να κανω??
 




stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Αν υπαρχει καμια ειδικη προσευχη να κανω πετρα την καρδια να την κανω...


Άβε, Σατανά κερασφόρε βασιλιά, εγώ σε εγκωμιάζω, εγώ σε λατρεύω
Ω Σατανά, η θέλησή σου είναι η καρδιά μου, πιστεύω σε εσένα, το δυνατό, τον κυβερνήτη της γης και της ψυχής μου, τον πεσμένο άγγελο που πήγε στη γέενα να καταστρέψει τους εχθρούς μας από εκεί, ανοίγω τη ψυχή μου σε εσένα
Ω Βασιλιά της γης δέξου με ως προσφορά
Πιστεύω στη δύναμη, στην ισχύ και στο πάθος σου,
Πιστεύω ότι μου δίνεις όλη τη χαρά, την ισχύ και το πάθος και τον πλούτο που ένας άνδρας/μια γυναίκα μπορεί να έχει
Είσαι η αλήθεια, είσαι τα πάντα,
τώρα μπες στη ψυχή μου, υψώνω το σπαθί μου για σένα.
Δώσε μου δύναμη τώρα, γιατί αναγνωρίζω το θηρίο μέσα μου και διασκεδάζω στις απολαύσεις της σάρκας.
Εις το όνομα και τη θέληση του πατέρα Σατανά, κυβερνήτη της γης, βασιλιά της γέεννας, προστάζω τις δυνάμεις του σκότους να μου παραχωρήσουν τη διαβολική τους δύναμη
Άνοιξε διάπλατα τις πύλες της γέεννας και έλα εμπρός για να με συναντήσεις ως γιό/κόρη σου, σε καλώ, τώρα γίνε ένα με εμένα
Αμήν
Ave, Luciferi
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Ξέχασες το "Do what thou will, that will be the whole of the law".:whistling:
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.527
Reaction score
30.904
:thumbsup: 4.0.2

αργησες σταθη ,ειπα το πιστευω εις ενα φραπε :)
[DOUBLEPOST=1527271432][/DOUBLEPOST]Κριμα γιατι το scrape που εχει χαλασει τον τελευταιο καιρο δεν διορθωθηκε :(

about.jpg
 


Μηνύματα
269
Reaction score
56
:thumbsup: 4.0.2

αργησες σταθη ,ειπα το πιστευω εις ενα φραπε :)
[DOUBLEPOST=1527271432][/DOUBLEPOST]Κριμα γιατι το scrape που εχει χαλασει τον τελευταιο καιρο δεν διορθωθηκε :(

View attachment 97440
Νομίζω ότι όποιος έχει το τελευταίο V4.0.2_6April2016_patched_2 από εδώ : https://www.mede8erforum.com/index.php/topic,19488.0.html
αν σβήσει το about.jpg και ξανά σκανάρει τον φάκελο της ταινίας θα το κάνει σωστά!
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Πείτε μου τώρα εάν έχει λογική αυτό το πράγμα... Πριν την αναβάθμιση στο firmware, το player έπαιζε τα πάντα (έστω και με τα προβλήματα στον ήχο), αλλά τουλάχιστον είχα κι εικόνα κι ήχο.

Μετά την αναβάθμιση, "ανακάλυψα" ότι δύο σειρές (Wayward Pines, Cobra Kai) τις οποίες μου έστειλε ο "θείος" σε .mkv και στο player έχω μόνο ήχο και καθόλου εικόνα. Αντίθετα, στο laptop, παίζουν μια χαρά.

Να τα βράσω τα firmware updates!:headbang::headbang:

@kYRIAKOS: Don't do it Kyriakos (κατά το "Don't do it, Phaidon)!
 

Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Όπως λένε οι σοφοί κάτι που τρέχει μια χαρά γιατί να το πειράξεις :)
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Ναι ρε φίλε, το ξέρω αυτό... If it works, don't fix it.

Το θέμα είναι ότι ξαφνικά δημιουργήθηκε πρόβλημα με τον ήχο κι η μόνη λογική επιλογή ήταν η αναβάθμιση. Ε, σκ@τ@...
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.527
Reaction score
30.904
Ρε μαγκες, εχουμε γινει ο περιγελος του φορουμ, καιρος ειναι να παρουμε κατι ποιο συγχρονο νομιζω o_O
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Ρε μαγκες, εχουμε γινει ο περιγελος του φορουμ, καιρος ειναι να παρουμε κατι ποιο συγχρονο νομιζω o_O
Όχι ρε φιλαράκι διαφωνώ. Μια χαρά είναι το μηχανάκι, για τη χρήση που του κάνω εγώ. Τουλάχιστον στην περίπτωσή μου, (ήταν) είναι μια σημαντική αναβάθμιση από το player της WD που είχα πριν.

Τώρα γιατί συμπεριφέρεται έτσι, δεν ξέρω. Ελπίζω να βρω τη λύση χωρίς να χρειαστεί να πάρω άλλο.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.865.608
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top