Meeting Point

Μηνύματα
487
Reaction score
0
ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΞΟΔΑ ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕ!! ΘΑ ΦΑΩ ΠΑΝΤΟΦΛΑ!!!:happy_9::happy_9:
:cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11:
Δημήτρη...να κάνεις παρέα με τον Pseira ...και αυτός με τις παντόφλες παλεύει :cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
:cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11:
Δημήτρη...να κάνεις παρέα με τον Pseira ...και αυτός με τις παντόφλες παλεύει :cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11:
:cool_11: :cool_11: :cool_11:

)( )( )( )( )(
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
:cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11:
Δημήτρη...να κάνεις παρέα με τον Pseira ...και αυτός με τις παντόφλες παλεύει :cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11:
Άστον αυτόν!! Έχει γίνει μέτοχος της Nintendo!!!:cool_11:
 






Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Γιατί βρε Θάνη σε φοβάται έτσι; Τι του κάνεις;;; Μήπως τον σαπίζεις σε οτι game υπάρχει στο σπιτικό σας;; :mrgreen:
 



Μηνύματα
377
Reaction score
0
Ρε και να φτιάξουμε τα headsets ρεεεεεε...
να μπορώ να σας κράζω όταν με στουκάρετε ....:cool_11: :cool_11:

Χαχαχαχα καλά ρε κωλόπαιδα εχθές μόλις είχα βάψει το αμάξι μου το διαλύσατε :p

Δεν βάζω Headset η φωνή in game προκαλεί lag λολ θα το ψάξω .
Δεν έχω βρει τις πόρτες που χρειάζονται για το burnout θέλει Balomenos Doors ; domus ; περισσότερα εδώ http://dir.forthnet.gr/783-0-gr.html

Πάντως μεταξύ αστείου και σοβαρού σε κάποιες φάσεις εγώ τουλάχιστον είχα ένα lag
 

Μηνύματα
487
Reaction score
0
Θέλω να ελπίζω ότι το λαγκ ήταν κυρίως λόγω του όττι παίζαμε στο ντέμο....
Πρέπει να το φτιάξουμε πάντως...γιατί με φωνή θα έχει διπλή πλάκα!
Ας μας έρθει με το καλό το παιχνιδάκι και θα τα βρούμε όλα...

Όσο για τις πόρτες...θεωρητικά δεν θέλει να ανοίξεις τίποτα...εκτός αν έχεις απενεργοποιήσει το upnp από το ρούτερ...(κάτι που νομίζω δεν έχει ιδιαίτερο νόημα αν το απενεργοποιήσεις από τα pc που δεν το θέλεις)
 

Μηνύματα
406
Reaction score
0
Γιατί βρε Θάνη σε φοβάται έτσι; Τι του κάνεις;;; Μήπως τον σαπίζεις σε οτι game υπάρχει στο σπιτικό σας;; :mrgreen:
Μάλλον αυτό είναι Λάμπρο, απο την ώρα που θα έρθει σπίτι μέχρι να κοιμηθεί τον βάζω και παιζει games συνέχεια, μ' αρέσει τι να κάνω???
 

Μηνύματα
377
Reaction score
0
Θέλω να ελπίζω ότι το λαγκ ήταν κυρίως λόγω του όττι παίζαμε στο ντέμο....
Πρέπει να το φτιάξουμε πάντως...γιατί με φωνή θα έχει διπλή πλάκα!
Ας μας έρθει με το καλό το παιχνιδάκι και θα τα βρούμε όλα...

Όσο για τις πόρτες...θεωρητικά δεν θέλει να ανοίξεις τίποτα...εκτός αν έχεις απενεργοποιήσει το upnp από το ρούτερ...(κάτι που νομίζω δεν έχει ιδιαίτερο νόημα αν το απενεργοποιήσεις από τα pc που δεν το θέλεις)
Μηδαμινό lag θα έλεγα μόνο στην αρχή...
Όταν μιλάγατε σας άκουγα πολύ σιγά ,δεν ξέρω ήταν πολύ δυνατά οι ingame sounds μόνο κάποιος που έβηχε ακουγόταν :p
Upnp έφαγα πακέτο .Το upnp δεν παίζει στα cisco router και δεν δε θέλω να βάλω άλλο router γιατί έχω voip για το σπίτι κλπ κλπ... όποιος βρει πόρτες η ξέρει από cisco ας πει .
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Μάλλον αυτό είναι Λάμπρο, απο την ώρα που θα έρθει σπίτι μέχρι να κοιμηθεί τον βάζω και παιζει games συνέχεια, μ' αρέσει τι να κάνω???
Βίτσια είναι αυτά!! Περι ορέξεως, κολοκυθόπιττα!!:happy_8::happy_8::happy_9:
 






Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top