Meeting Point


Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Εχτες το ανοιξα μονο για να δω μια ταινια που με πηρε ο υπνος στο 5λεπτο. "happy_1"
Σημερα θα το κανω.:cool_4:
)()()( Πάρε για να μάθεις!! Σε περίμενα για κοντρίτσα χθές και τίποτα!!!:cool_11:
 

Μηνύματα
487
Reaction score
0
Εχτες το ανοιξα μονο για να δω μια ταινια που με πηρε ο υπνος στο 5λεπτο. "happy_1"
Σημερα θα το κανω.:cool_4:
χαχα...χθες του ύπνου ήμουν και εγώ...
έπαιξα λίγο devil may cry το απόγευμα..και μετά άνοιξα το ps3 να δω μια ταινία και με πήρε ο ύπνος :cool_11::cool_11::cool_11:
Ξέχασα και τον προβολέα πάλι ανοιχτό ...:crazy_1::crazy_1:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
)()()( Πάρε για να μάθεις!! Σε περίμενα για κοντρίτσα χθές και τίποτα!!!:cool_11:
Θα ερθει και εσενα η σειρα σου.... :crazy_3:
Σημερα αμα ειναι ριχνουμε καμια γυρα.....:cool_1:
 


Μηνύματα
487
Reaction score
0
Παντα timer στον προβολεα..... )(
Έχει timer??? δεν το είχα πάρει χαμπάρι...
:cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11:
 






Μηνύματα
487
Reaction score
0
Καλημερούδια....
εγώ χθες έβλεπα ταινία με το κορίτσι μου...για αυτό ούτε μπήκα ούτε σας μίλησα :happy_8::happy_8::happy_8::happy_8::happy_8:
 

Μηνύματα
487
Reaction score
0
Αφού είμαι γκαντέμης ρε!! Είχα συνέχεια αποσυνδέσεις στο Internet!!:pc::pc:
Και εγώ έχω πρόβλημα με το νετ αυτές τις μέρες στο ps3...έβγαλα το καλώδιο και το έχω με την ασύρματη...αλλά το ρούτερ μου είναι για κλωτσιές...
 



Μηνύματα
377
Reaction score
0
Και εγώ έχω πρόβλημα με το νετ αυτές τις μέρες στο ps3...έβγαλα το καλώδιο και το έχω με την ασύρματη...αλλά το ρούτερ μου είναι για κλωτσιές...

Ασύρματη ?! τρελό lag :p βάλε πάλι το καλώδιο !!
Από τότε που ξεκίνησε να δίνει 24Mbps ο ΟΤΕΣ λολ τους έχει σκίσει όλους στα dc , αν έχετε χρόνο και όρεξη ρίχτε την ταχύτητα συγχρονισμού με κανένα προγραμματακι για να έχετε λιγότερα dc αν και δεν είναι απόλυτο ότι θα σταματήσουν τα dc.


η συζήτηση αρχίζει και ξεφεύγει αίσχος η forthnet χάλια Ping και τέτοια χαχαχα
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4

η συζήτηση αρχίζει και ξεφεύγει αίσχος η forthnet χάλια Ping και τέτοια χαχαχα
Η συζητηση ποτε δεν ξεφευγει σε αυτο το θεμα γιατι ειναι ανοικτο ετσι ωστε να λεμε για τα παντα και οτι μας κατεβει.:cool_4:

Παντως εγω οπως μου ειπες να κανω , κατεβαζω απο 24mb σε 8mb οταν παιζω online και παει σφαιρα απο θεμα pings :bravo:
 

Μηνύματα
487
Reaction score
0
Τι βίτσια είναι αυτά ρεεε
Σιγά μην κατεβάσω την ταχύτητα...)()()()()()(
Δεν έχω πρόβλημα με αποσυνδέσεις πάντως γενικά...και όταν αποφασίσω να αλλάξω και το άχρηστο ρούτερ του οτέ θα είμαι ακόμα καλύτερα...
Θα βάλω ξανά το καλώδιο σήμερα και θα είμαι κομπλέ...
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Τι βίτσια είναι αυτά ρεεε
Σιγά μην κατεβάσω την ταχύτητα...)()()()()()(
Δεν έχω πρόβλημα με αποσυνδέσεις πάντως γενικά...και όταν αποφασίσω να αλλάξω και το άχρηστο ρούτερ του οτέ θα είμαι ακόμα καλύτερα...
Θα βάλω ξανά το καλώδιο σήμερα και θα είμαι κομπλέ...
Βρε εσυ πανω απο 4mbit σε online (και πολλα λεω) ειναι ουσιαστικα αχρηστα.
Αλλα σε αυτες τις μικροτερες ταχυτητες το latency μικραινει δραματικα κατι που ειναι το Α και το Ω στο online gaming.
Οποτε δεν υπαρχει λογος να μην το κανεις.
 

Μηνύματα
487
Reaction score
0
Βρε εσυ πανω απο 4mbit σε online (και πολλα λεω) ειναι ουσιαστικα αχρηστα.
Αλλα σε αυτες τις μικροτερες ταχυτητες το latency μικραινει δραματικα κατι που ειναι το Α και το Ω στο online gaming.
Οποτε δεν υπαρχει λογος να μην το κανεις.
Και τα downloads???? :cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11::cool_11:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.422
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top