mp3, το test που δεν βγήκε στον αέρα ποτέ...

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Κοιταξε, κρος μπορει να μην εχεις, εχεις ομως Μagnepan. χαχαχα

Θα σου αντιστρεψω την ερωτηση και θα σου πω πια studio εχουν behringer? Εξω ξερω για lexicon, Alesis, Focusrite κτλ.

Οχι προσωπικα δεν εχω δοκιμασει κατι τετοιο ξερω ομως αρκετους που το εχουν δοκιμασει και επιστευομαι την αποψη τους οπως επισης και τη λογικη μου.

Σου ξαναλεω δεν ειμαι αντιθετος απλα πρεπει να υπαρχει πραγματικος λογος να κανεις χρηση ενος τετοιου μηχανηματος.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: mp3, το test που δεν βγήκε στον αέρα ποτέ...

Κοιταξε, κρος μπορει να μην εχεις, εχεις ομως Μagnepan. χαχαχα
Δεν έχω magnepan καρδιά μου... :happy_4:

Θα σου αντιστρεψω την ερωτηση και θα σου πω πια studio εχουν behringer? Εξω ξερω για lexicon, Alesis, Focusrite κτλ.
Και τι με νοιάζει εμένα αυτό βρε? Δηλαδή ποιά studio έχουν kharma? :cool_11:

Οχι προσωπικα δεν εχω δοκιμασει κατι τετοιο ξερω ομως αρκετους που το εχουν δοκιμασει και επιστευομαι την αποψη τους οπως επισης και τη λογικη μου.
Ωραία, τότε εμπιστέψου κι εμένα, εγώ που κατούρησα?... :cool_11: :cool_11:

Σου ξαναλεω δεν ειμαι αντιθετος απλα πρεπει να υπαρχει πραγματικος λογος να κανεις χρηση ενος τετοιου μηχανηματος.
Συμφωνούμε. Το θέμα είναι αν έχουμε κάνει και ένα δυό βήματα για να διαγνώσουμε την ύπαρξη ή όχι του πραγματικού λόγου που λες. Οι θεωρίες, η λογική μας και οι προτιμήσεις μας είναι πολύ καλές. Οι μετρήσεις είναι η αλήθεια... :cool_4:


p.s. Πάω τώρα να βρω κανέναν ψηφιακό πυκνωτή. "happy_1"


...
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: mp3, το test που δεν βγήκε στον αέρα ποτέ...

To ξερω, αλλα ξερει τι μπορει να κανει και κυριοτερο που.
Τέτοια να λες να σε αποκληρώσει ο Δολοφονάκης! :happy_8:
Αφού είπαμε, η γνώσεις και οι λοιπές αηδίες δεν έχουν σημασία. Αυτό που μετράει στο χόμπι μας είναι η αξία των συσκευών.. You know, men from boys, price of their toys etc.
Με 300 ευρώ συσκευή το πολύ νήπιο προς Δημοτικό φτάνεις. :cool_11:

Ρε μήπως ήταν κοπλιμέντο προς τον Γιώργο (να του κόψει χρόνια) κι εμείς τον παρεξηγήσαμε;; :happy_9:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: mp3, το test που δεν βγήκε στον αέρα ποτέ...

Τέτοια να λες να σε αποκληρώσει ο Δολοφονάκης! :happy_8:
Ο Δολοφονάκης είναι μουλωχτός, μη κοιτάς που δεν λαλάει. Σκαμπάζει... ;-)


...
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: mp3, το test που δεν βγήκε στον αέρα ποτέ..

Ο Δολοφονάκης είναι μουλωχτός, μη κοιτάς που δεν λαλάει. Σκαμπάζει... ;-)


...
Το ξέρω ότι σκαμπάζει αλλά με αυτά που λέει περί "παιχνιδιών" μειώνει πρώτα απ'όλα τον εαυτό του... Ξέρω μερικούς με ακριβότερα συστήματα από τον Μιχάλη, αλλά δε νομίζω πως αυτό τους κάνει αυτόματα καλύτερους χομπίστες. :cool_4:
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: mp3, το test που δεν βγήκε στον αέρα ποτέ...

Τέτοια να λες να σε αποκληρώσει ο Δολοφονάκης! :happy_8:

Α ξεχασα να απαντησω σε αυτο. Δεν εννοω ο Γιωργος τι μπορει να κανει αλλα το μηχανημα. Ειδατε με συγχυζετε και ξεχνιεμαι.

Αφηστε το πνευματικο μου πατερα ησυχο, καλα δεν να λεμε?Θελετε να γινει το θεμα κολος παλι?χαχαχαχαχαχααχ
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: mp3, το test που δεν βγήκε στον αέρα ποτέ...

Ξέρω μερικούς με ακριβότερα συστήματα από τον Μιχάλη, αλλά δε νομίζω πως αυτό τους κάνει αυτόματα καλύτερους χομπίστες.
Όχι αλλά τους κάνει καλύτερους υποψηφίους δανειο-παρόχους. Δώσε κανα τηλέφωνο να βρίσκεται... :happy_9:


...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.607
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top