OTL ....παραλειπόμενα

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Βασίλη, ειτε ανοιχτομυαλους εχουμε στο ακροατήριο, ειτε κλειστομυαλους, ειτε κουφους.... αρκει να βρουμε 2 ιδιους δισκους να παιξουν συγχρονως τα 2 πλατω, να ισοσταθμισουμε την ενταση και μετα... παιζουμε εναν δισκο αμεσου κοπής στο ενα πλατω και μετά τον ιδιο δισκο στο άλλο και το τεστ εχει τελειωσει χωρις καν να τεντωσουμε τα αυτιά μας.....

Θα ειναι το πιο γρήγορο τεστ - σύγκριση, believe me... :wink:
Ότι θα είναι γρήγορο το αποτέλεσμα είμαι σίγουρος... ομως το τεστ θα γίνει πάνω σε 5 δίσκους με διαφορετικά είδη μουσικής... και θα αγοραστούν τυχαία από δισκάδικο... και όχι ότι μας “πάει”... υπάρχουν κανόνες μην βιάζεσαι, έτσι μου αρέσει έμενα... ο αργός θάνατος... :biggrin:
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Ότι θα είναι γρήγορο το αποτέλεσμα είμαι σίγουρος...


Το τεστ θα γίνει πάνω σε 5 δίσκους με διαφορετικά είδη μουσικής... και θα αγοραστούν τυχαία από δισκάδικο... και όχι ότι μας “πάει”... υπάρχουν κανόνες μην βιάζεσαι, έτσι μου αρέσει έμενα... ο αργός θάνατος... :biggrin:
Οτι θελεις.... και πάλι γρηγορος θα ειναι ο θανατος.....
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Οτι θελεις.... και πάλι γρηγορος θα ειναι ο θανατος.....
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια... και σκέψου μετά ότι εγώ δεν θα έχω να λογοδοτήσω σε αντιπρόσωπους!
Του κουτρούλη ο γάμος έρχεται! :roflmao:
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

οι καλοι......παντου χωρανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι αμαξάρα είναι αυτή! :geek:

Πάω για νυχτερινή οδήγηση. Καληνύχτα κορίτσια. :sleep:




...το ζαντικό θα το προτιμούσα μαύρο ματ....
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια... και σκέψου μετά ότι εγώ δεν θα έχω να λογοδοτήσω σε αντιπρόσωπους!
Του κουτρούλη ο γάμος έρχεται! :roflmao:
Αυτες τις κραυγες να μην ελεγες και θασουν καλο παιδί.....
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Σου προτεινω μαλιστα να φερεις ΔΙΚΟΥΣ σου δισκους που σου "πάνε"......
 


Μηνύματα
1.208
Reaction score
59
Re: Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Βασίλη, ειτε ανοιχτομυαλους εχουμε στο ακροατήριο, ειτε κλειστομυαλους, ειτε κουφους.... αρκει να βρουμε 2 ιδιους δισκους να παιξουν συγχρονως τα 2 πλατω, να ισοσταθμισουμε την ενταση και μετα... παιζουμε εναν δισκο αμεσου κοπής στο ενα πλατω και μετά τον ιδιο δισκο στο άλλο και το τεστ εχει τελειωσει χωρις καν να τεντωσουμε τα αυτιά μας.....

Θα ειναι το πιο γρήγορο τεστ - σύγκριση, believe me... :wink:
Λοιπόν άντε να κάνουμε και καμία δουλιά. Τί λέτε για 2 ίδιους δίσκους αμέσου κοπής [direct to disc] 200 ευρώ έκαστος. Είναι σπάνιοι. Ελάχιστοι τυπώθηκαν και από ηχο κάτσε καλά!!!! Λ.Σ.
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Κάτι θα πρέπει να χάσει ο χαμένος και να κερδίσει ο κερδισμένος....
Ο Θάνατος έρχεται με αίμα!
ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΑΘΛΟ!!!




 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Το τεστ θα γίνει μην έχεις άγχος... που τις είδες τις κραυγές*.... αυτή είναι η αλήθεια, θα κοντραριστείς με μια άλλης εποχής μηχανές... και σε μένα δεν υπάρχουν αντιπρόσωποι! Απλά πράγματα είναι, σκέψου το!


*οι δικές σου κραυγές και δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα!

χωρις καν να τεντωσουμε τα αυτιά μας... Θα ειναι το πιο γρήγορο τεστ - σύγκριση, believe me... :wink:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

There are currently 31 users browsing this thread. (22 members and 9 guests)

σουξε τελικα τα πικαπια..........1.35 ......αργα!!!!!:focus:
 


skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Re: Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Λοιπόν άντε να κάνουμε και καμία δουλιά. Τί λέτε για 2 ίδιους δίσκους αμέσου κοπής [direct to disc] 200 ευρώ έκαστος. Είναι σπάνιοι. Ελάχιστοι τυπώθηκαν και από ηχο κάτσε καλά!!!! Λ.Σ.
Κανενα προβλημα! 5 δικους του και 5 δικους μου, Λουκα στειλτους (χωρις χρεωση) χαχαχαχα....
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Κανενα προβλημα! 5 δικους του και 5 δικους μου....

Επαναλαμβάνεσαι... είπαμε 5 τυχαίους δίσκους και όχι από την συλλογή μας! :cool:
 




Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Για να κλείνει το θέμα και επειδή βαριέμαι τις επαναλήψεις, θα τα πούμε τηλεφωνικώς (διάβασε τα μηνύματα σου) τις επόμενες μέρες γιατί το τεστ καταρχήν απαιτεί χρόνο, θα χρειαστώ τον χώρο σου για ώρα/ες πριν το τεστ, για να γίνουν κάποιες ακροάσεις & σεταρίσματα... για την επιλογή του τελικού σετάπ που θα αποφασιστεί! Δηλαδή κατάλληλο φόνο (έως και την μέτρικ σκέφτομαι) και κεφαλής... μην φοβάσαι με φτηνή MM θα παίξω! :biggrin:
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

Για να κλείνει το θέμα και επειδή βαριέμαι τις επαναλήψεις, θα τα πούμε τηλεφωνικώς (διάβασε τα μηνύματα σου) τις επόμενες μέρες γιατί το τεστ καταρχήν απαιτεί χρόνο, θα χρειαστώ τον χώρο σου για ώρα/ες πριν το τεστ, για να γίνουν κάποιες ακροάσεις & σεταρίσματα... για την επιλογή του τελικού σετάπ που θα αποφασιστεί! Δηλαδή κατάλληλο φόνο (έως και την μέτρικ σκέφτομαι) και κεφαλής... μην φοβάσαι με φτηνή MM θα παίξω! :biggrin:
1. 5 δισκοι δικοι σου, 5 δικοι μου. Τυχαιες πατσαβουρες που δεν εχουν παιχτει, οχι Βασίλη!

2. Δοκιμες στο σπιτι οχι, δεν ειναι στουντιο, θα μουρθεις ετοιμος ακομα και με τα καλωδια σου!!!
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: OTL ....παραλειπόμενα

1. 5 δισκοι δικοι σου, 5 δικοι μου. Τυχαιες πατσαβουρες που δεν εχουν παιχτει, οχι Βασίλη!
2. Δοκιμες στο σπιτι οχι, δεν ειναι στουντιο, θα μουρθεις ετοιμος
Αρχίσαμε τα προβλήματα / αρνήσεις χωρίς ακόμα να ξεκινήσουμε.... μου λες να έρθω έτοιμος στο δικό σου “αφρόντιστο” ηχητικά χώρο... μη γνωρίζοντας τον ηχητικό σου χαρακτήρα και τις υπόλοιπες κοινές συσκευές που θα χρησιμοποιήσω (πχ. προενισχυτής – τελικούς - καλώδια και λοιπά Ματζούνια) και χωρίς δοκιμές... οκ, κατάλαβα...:eek:

ακομα και με τα καλωδια σου!!!

Θέλεις να ακούσεις τα Hitachi μου? :roflmao:



Κατάλαβα... την καληνύχτα μου σε όλους!
 


Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.368
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top