pioneer room cor

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: pioneer room cor

Προς αποφυγή παρεξηγήσεως είπα ότι ο Huston δεν γουστάρει τα B&W που έχω! Για τα δικά σου δεν είπε τίποτα.
χρυσο παιδι ο χιου, δεν παρεξηγει, τα δικα μου ηταν σχημα λογου


Σχετικά με τις στάθμες αν γουστάρεις τρελές δικαίωμα σου αλλά οι στάθμες αναφοράς είναι συγκεκριμένες κι απο ΄κει και πέρα αρχίζει το ¨γουστάρω παραπάνω.
αλλο σταθμες αλλο αληθοφανεια

Δεν είναι όμως και δύσκολο να σου βγάλουν τα ηχεία 105db που είναι η στάθμη αναφοράς. Είναι όμως δύσκολο να πάρεις τα 115db στο LFE σε όλο το συχνοτικό φάσμα κι εκεί ότι μπορεί ο καθένας κάνει.
για που μιλας ? για το συστημα 3,0 ?
γιατι ετσι το χαρακτηριζουν καμποσοι, βεβαια καθενας ακουει οπως θελει.δικο του ειναι και το ρυθμιζει στα μετρα του
απλα η γνωμη των αλλων διαφερει ξερεις , και πολυ μαλιστα, ειδικα οταν σου χαρακτηριζουν το συστημα σου 3δρομο



Τα ηχεία του Γιάννη όμως βγάζουν και με το παραπάνω αυτές τις στάθμες στις ταινίες και όποτε θες έλα να τις μετρήσουμε γιατί το έχω κάνει.
ποιες σταθμες ρε σωτηρη? σχεδον ολοι μου λενε οτι ειχε κλειστα σαμπ και τα πλαινα δεν παιζανε ?
πλακα με κανεις ?
ή εχουμε τις σταθμες , αλλα οχι για να ζουνε

Με την τελευταία δε ρύθμιση του SMS-1 έχει ακόμη καλύτερα αποτελέσματα από αυτά που είχες ακούσει. Και αν έρθεις να ακούσεις και πόσο καλά δυναμικά έχει.
3,0 ετσι το χαρακτηριζουν το συστημα , δεν το λεω εγω
αλλοι το λενε, και αλλοι με ρωτησαν αν ακουω σαμπ και πλαινα.Εγω μπορει να ειμαι μπαζο.Το να ακουνε οι αλλοι το ιδιο μαλλον .κατι δεν παει καλα.....

Δεν το λέω επειδή είναι φίλος αλλά ξέρω πολύ καλά το σύστημα του.
εγω σου ειπα τι ακουσα και τι μου ειπανε πισωπλατα.
εγω ξερεις τα λεω καταμουτρα και ας παρεξηγηθω
 

Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: pioneer room cor

εγραφα μια σελιδα και χαθηκε ας γιζιουαλ.
Δεν βαριεσαι δεν ξαναγραφω , θα στα πω απο κοντα

Ctrl+A = Select All καθώς γράφεις
Ctrl+C= Copy το Selected All
Ctrl+V= Paste αν τύχει και χάσεις τη σελίδα.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.959
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top