Power sound audio subwoofers

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
Τι γελάς μαρή σουρλουλού εσύ ηχομπάρα είπα Δεν είπα κρυσταλιερες:lolsign:
αυτά πάνε μαζί...:tongue:
πάρε εσύ ηχομπάρα και θα σου παραγγείλω μία σε μαύρο:laugh::roflmao:
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Εξαρτάται την ηχομπάρα υπάρχουν ηχομπαρες που είναι πολύ ακριβές αν ήμουν στο σαλόνι θα είχα μόνο ηχομπάρα.
Μια τέτοια φαντάζομαι εννοείς :p

c211 σταθη.jpg



:lolsign::lolsign::lolsign:
 

Μηνύματα
317
Reaction score
547
Αυτά ειναι η προηγούμενη σειρά, σωστά; Χωρίς XLR.
Με τα καινούργια ειναι το προβληματάκι...
[DOUBLEPOST=1543786799][/DOUBLEPOST]
Σίγουρα. Άλλο άθλημα το σαλόνι. Για ηχομπάρες.
Σωστά, είναι το V 1801 & 3601, χωρίς xlr.

Πραγματικά όμως δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα υπάρχει με τη διαθεσιμότητα. Επειδή παρακολουθώ επί καθημερινής βάσεως τα thread της PSA στο αγγλικό και αμερικάνικο forum, γνωρίζω ότι ο Άγγλος έχει λαμβάνειν μέσα στο Δεκέμβριο, οπότε όσοι είχαν προλάβει την παραγγελία, τα Χριστούγεννα θα χουν καινούργια παιχνίδια.

Ο δε αντιπρόσωπος, είναι απλά εξαιρετικός.
 


Μηνύματα
317
Reaction score
547
Έχουν και 5ετη εγγύηση έτσι δεν είναι;
Σωστά.

Επίσης, 30 day money back guarantee, του οποίου και έκανα χρήση (πήρα το V 1801, με έπιασε η ......κία, απoφάσισα να αναβαθμίσω σε V 3601, δεν υπήρχε διαθέσιμο, μου άφησε το V 1801 μέχρι να' ρθει το V 3601, το παρέλαβα και μετά έστειλα πίσω το V 1801. Μου κανόνισε τη μεταφορά, με χρέωσε όσο του στοιχίζει και εκείνου, γιατί οι τιμές που μου ζήταγε η DHL να στείλω πίσω το V 1801 ήταν απλά απαγορευτικές κλπ κλπ). Εξαιρετικός.

Και τέλος, made in USA, σε αντίθεση με όλα τα άλλα...
 

Μηνύματα
2.748
Reaction score
1.380
Σωστά.

Επίσης, 30 day money back guarantee, του οποίου και έκανα χρήση (πήρα το V 1801, με έπιασε η ......κία, απoφάσισα να αναβαθμίσω σε V 3601, δεν υπήρχε διαθέσιμο, μου άφησε το V 1801 μέχρι να' ρθει το V 3601, το παρέλαβα και μετά έστειλα πίσω το V 1801. Μου κανόνισε τη μεταφορά, με χρέωσε όσο του στοιχίζει και εκείνου, γιατί οι τιμές που μου ζήταγε η DHL να στείλω πίσω το V 1801 ήταν απλά απαγορευτικές κλπ κλπ). Εξαιρετικός.

Και τέλος, made in USA, σε αντίθεση με όλα τα άλλα...
Ακριβώς...
Επίσης είναι πιο svs .από τα svs... ,
Για όσους δε γνωρίζουν είναι ο κατασκευαστής κ ιδρυτής τηςsvs...
H άλλη έχει πουληθεί στους Κινέζους πριν μια δεκαετία περίπου...
Κ με συμβόλαιο πως στα 3πρωτα χρόνια να μην ανοίξει δική του καινούρια...τη γνωστή psa...
:)
 

Μηνύματα
317
Reaction score
547
Ακριβώς...
Επίσης είναι πιο svs .από τα svs... ,
Για όσους δε γνωρίζουν είναι ο κατασκευαστής κ ιδρυτής τηςsvs...
H άλλη έχει πουληθεί στους Κινέζους πριν μια δεκαετία περίπου...
Κ με συμβόλαιο πως στα 3πρωτα χρόνια να μην ανοίξει δική του καινούρια...τη γνωστή psa...
:)
Δεν έχει πουληθεί στους Κινέζους, απλά έχει μεταφερθεί η παραγωγή στην Κίνα. Είπαμε, η SVS ξεκίνησε στο garage του Tom Vodhanel ( το V στο SVS).

Δεν τα βρήκαν, έφυγε απ' την εταιρεία με ρήτρα κάποια χρόνια να μην ανοίξει άλλη, πέρασε ο καιρός, άνοιξε την PSA και ζήσαν αυτοί καλά και οι λάτρεις των sub καλύτερα...
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Επειδή δεν μπορούσε να παραδώσει; :idk:
Πιθανότατα δεν φταίει ο αντιπρόσωπος ο οποίος ήταν ταχύς στην αρχική επικοινωνία.
 






Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Επειδή δεν μπορούσε να παραδώσει; :idk:
Πιθανότατα δεν φταίει ο αντιπρόσωπος ο οποίος ήταν ταχύς στην αρχική επικοινωνία.
Δλδ σου είπε ότι δεν έχει η θα αργήσουν ναρθουν ;
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Μου έγραψε καλές τιμές, είπε οτι υπάρχουν όπου τα αποθηκεύει η PSA, να κάνω subscription κι οτι θα μου στείλει email όταν έχει στοιχεία/ημερομηνίες παράδοσης.
Δεν έχει ποτέ stock απ' αυτό που με ενδιέφερε (απ' όσο κατάλαβα έχει πολύ μικρό stock γενικά) και στο site του είναι ακόμα σε "special order".


Η υπομονή δεν είναι το forte μου. :D
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Δλδ σου είπε ότι δεν έχει η θα αργήσουν ναρθουν ;
Εμένα μου έλεγε πως θα ερθουν στο τελος Αυγουστου. Τον έψαχνα σε εκεινη την φάση με μέιλ και δεν τον εβρισκα.
Τον βρήκα αργότερα, μετά απο αρκετές προσπάθειες, και μου είπε πως τώρα πια πουλήθηκαν όλα και θα φέρει τέλος Οκτωβρίου, και βλέπουμε. Εκεί εγκατέλειψα. Στο site ακόμα βλέπω preorders, δηλαδή δεν έχει ετοιμοπαράδοτα.

Το τελευταίο μου mail απο 11 Σεπτεμβρίου έμεινε αναπάντητο.
Περίεργο, ήταν πολύ ευγενικός και έδειχνε εξυπηρετικός στην επικοινωνία, μάλλον το πρόβλημα είναι η διαθεσιμότητα.
 


Μηνύματα
317
Reaction score
547
Παιδιά, ο άνθρωπος δεν στοκάρει. Παραγγέλνει από Αμερική αυτά που του χουν παραγγείλει οι πελάτες του.

Όποιος ενδιαφέρεται, κάνει preorder, ενδεχομένως να καταφέρει και καλύτερη τιμή επειδή δεν είναι άμεσα διαθέσιμο.

Μαζεύει 10,15,20 παραγγελίες ο Άγγλος, κάνει την παραγγελία του, παραλαμβάνει από Αμερική, μοιράζει εν συνεχεία στους πελάτες του.

That's all...
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.228
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top