Tι δώρο θα μας φέρει ο Άγιος Βασίλης;


Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
Ασε μας μωρε...
Ουτε περυσι μου το εφερε ο κ@ριολης!
Να οριστε:
Ενα τελεια «ραμμενο» κουστουμακι Artnovion.
Ρε λες να μην υπαρχει ο κοκκινοσκουφιτσος με τα μουσια? :o

...ή μηπως δεν ημουν καλο παιδι?
 



Μηνύματα
1.826
Reaction score
3.406
Ο αγαπημένος μου άγιος θα μου φέρει όπως κάθε χρόνο τέλη κυκλοφορίας,ΔΕΗ,ασφάλειες,δώρα για τους υπόλοιπους ,και για μένα όπως κάθε χρόνο τις μπάλες του Ρούντολφ.
Υγεία να έχουμε και έχει ο θεός.
 




argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
εγω εχω ταπωμενο το τζακι εδω και χρονια....
οποτε δυσκολα θα χωθει....εκτος και αν το ρειξει στην γιογκα....
(βασικα η υγεια ειναι το μεγαλυτερο δωρο) (και αυτο μετα απο 2 απωλειες καπακι αλτζχαιμερ- καρκινο)
οποτε χαρα ανευ λογου........
ομμμμμμμμμμμμμ
51B4uANb5kL._SL500_AC_SS350_.jpg
51B4uANb5kL._SL500_AC_SS350_.jpg
 






A

AKARL

Guest
Μαίρη Κρίστμας, Μαίρη Ντώτερ και Μαίρη Χρονοπούλου σε όλους και όλες! :party:

Επειδής τα περισσότερα παιδάκια εδώ στο φόρουμ ήσαντε πολύ καλά και με αγωγή κοζμιοτάτη θα ήθελα φέτος ο Άει Βασίλης να μας φέρει πολλά δωράκια:

1) Ένα συνκρητικό ρηβγιού καλωδίων τοστχιέρας, εις την Αφστριακήν, από τα χεράκια του Κόγια.

2) Ένα συνκρητικό ρηβγιού παθητικών ηχείων με κόστος έως ένα αβουγουδού από τα χεράκια του Κωσταφτχιά.

3) Έναν πρακτικό οδηγό για την αντιμετώπιση προβλημάτων υπερβολικού ποσοστού γρεζίου εντός μη φροντιζμένων χώρων ακρόασης από τα χεράκια του δόκτορα Φούτη.

4) Μια πραγματεία περί της αντικειμενικής υποστάσεως της Ενιαίας Οντότητας έναντι της μεταφυσικής κοζμοαντίληψης σχετικά με την εν οίκω αναπαραγωγή μουσικής απ' την σκοπιά της φαινομενολογίας γραμμένη με λιτό και απλό λόγο, επιδεχόμενο κατανόησης ακόμη και από τον πλέον ακραιφνή υψιτελή ακροαματικόφιλο, από τα χεράκια του Μπούτχια.

Θα το κάνει, άραγε, το θαύμα του ο Άει Βασίλης; :D
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
γραμμένη με λιτό και απλό λόγο, επιδεχόμενο κατανόησης ακόμη και από τον πλέον ακραιφνή υψιτελή ακροαματικόφιλο, από τα χεράκια του Μπούτχια.
Δώρα φέρνει ο Σάντας ,δεν κάνει θαύματα..!
 






Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.149
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top