To subwoofer or not to subwoofer

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Τι δηλαδη αν βαλεις σαμπ ακουγεται αλλοιως το βιολι; τι site ειναι αυτο, ολο κατι κουλα διαβαζουμε...
Δεν αλλάζει κατ'ανάγκη το ενεργειακό περιεχόμενο από το ίδιο το βιολί,αλλά η αναπαραγόμενη πληροφορία που θα το συνοδεύει - σε συνάρτηση με ό,τι θα έχει εισαχθεί από τους αρμοδίους για την παραγωγή του έργου.
 





C

chrispo

Guest
καλά κάνεις και δεν έχεις όρεξη και σεβαστό

το τι ενστερνίζομαι δεν το ξέρεις....απλά κάνεις μια παρένθεση για να στηρίξεις το υπόλοιπο ποστ σου

καλό είναι λοιπόν όταν αντιδρούμε ,όπως λες, για κάτι...τουλάχιστον να το τεκμηριώνουμε και να μην αρνούμαστε την επικοινωνία...όσο δύσκολη και αν είναι....
διαφορετικά δεν έχει αξία το ποστ...και άρα μπορεί να διαγραφεί ως κάτι που απλά τρώει χώρο στο νήμα ;)
 


C

chrispo

Guest

ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ-ACCOUNT ΜΟΥ (ΑΜΕΣΑ)

ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΩ ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ AVSITE
(ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ , ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
(μην αρχίσετε τις δευτερολογίες..)
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Από ότι ξέρω δεν γίνεται κάτι τέτοιο .
Πολύ απλά μην ξαναμπείς .
Όσο μπαίνεις θα παραμένεις ενεργό μέλος
Τόσο απλά .
Υγ. μετραει και το ofline σερφαρισμα ...
 



wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.136
Ποιο το νόημα να σβηστεί το account σου και να παραμείνουν όλα τα post; τέλος πάντων....
 




Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.313
Reaction score
7.826
Μπορούμε να ζητήσουμε να διαγραφεί λογαριασμός άλλου μέλους;

Ήρεμα ρωτάω...
Θα μπορουσαμε να το κανουμε ριάλιτι, με υποψηφιους για αποχωρηση και poll στο τελος του μηνα. :laugh:

Χαμος θα γινοταν ρε...:roflmao:
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.384
Reaction score
79.498
ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ-ACCOUNT ΜΟΥ (ΑΜΕΣΑ)

ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΩ ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ AVSITE
(ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ , ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
(μην αρχίσετε τις δευτερολογίες..)
Αυτός έφυγε γιατί δεν του άρεσε που είπα για τις μπάμιες;
 



Μηνύματα
1.217
Reaction score
1.750
Τι έγινε έτσι ξαφνικά ?
Μήπως στο #566 έγραψε κάτι που το σβἠσατε και τα πήρε ?
Θυμάμαι κι εγώ τάχα πάρει με τις βλαστήμιες στην Παναγία και μετά έκατσα 3 μήνες εκτός να μαλακὠσω. Σε ένα τέτοιο break που ἐκανα, γυρνὠντας πουθενἀ ο AKARL. Ομοἰως κι ο merydaughter σε επὀμενο. Πολλἀ χαμἐνα επεισὀδια. Ευεστοποιημἐνοι φἰλοι μου κρἰμας.
Είναι σίγουρο πως, δεν θα φέρει κανένας το φόρουμ στα μέτρα του, να του αρέσουν όλα.
Δε θέλω να δώσω συνέχεια, γιατί δεν μας πέφτει λόγος για τις αποφάσεις εν βρασμό του καθένα.
Ούτε είναι σωστό να λέμε οτιδήποτε για κάποιον που δεν μπορεί πια να αντ᾽απαντἠσει.
Απλά δεν κατάλαβα με τι ξεχείλησε το ποτήρι του. Κάτι θα του σβἠσατε εεε?
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.095
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top