Why does new vinyl sound digital?


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Θέλω από αυτό που καπνίζετε.
μρε χερ ντοκτορ ασε τα παιδια να φουμερνουν οτι θελουν.
τι θα γινει θα απαντησεις για αυτα που εγραψα στο γουιζικο και αλφιο θρεντ των μεταλαδων;
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.871
... @christos77 βαζε @ και μετα το ονομα του μελους.. @costas EAR , για να το λαβει στις ειδοποιησεις του.. ηδη ξεκινωντας να γραφεις το ονομα μετα το παπακι, συμπληρωνεται και το υπολοιπο μονο του.. :smoke:
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.871
.. πες στο γιο σου να στο δειξει πως μπαινει το παπακι οχι αυτο που παει στη ποταμια...το αλλου που φωναζει τα μελη..παει η ποταμια στο παπακι!
τι μουσικη ακουει ο γιος ?? (για να κανουμε και κανα γκαλοπ -δημοσκοπηση)
 





christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
τι μουσικη ακουει ο γιος ?? (για να κανουμε και κανα γκαλοπ -δημοσκοπηση)
Λογο περιρρεουσας οικιακης ατμοσφαιρας του αρεσει ο μπετοβεν και ο μοτσαρτ, μετα ακουη ελληνικη μουσικη -εγγεκριμενη απο μενα-πλακα κανω,μερικες φορες ξεφευγη βαζοντας ηπιο ντουκου ντουκου αλλα τον επαναφερω εις την ταξι :wink: ;)
η κορη εχει κλασικη παιδια απολυτο αυτι ειναι στην αθηνα γκαμοτι μου, αυτα με τα τεκνα μου μαιμου μου, τα σεβη μου :hi::smile:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.405
Reaction score
125.593
Το τσιγάρο το'κοψα, και τα πούρα και τους καπνούς τους αρωματικούς, αλλά ατμιζω για να μη κόψω κεφάλια, θέλει νικοτίνη να ηρεμεί το νευρικό σύστημα...

Όμως δε φτιαχνομαι όπως κάποιοι και φαντάζομαι πως κάτι άλλο παίζει, όχι βινύλιο, καμιά φυτεία έχετε κει κοντά; Φάρμακο για την ψυχή, ξερωγω;
 


Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Το τσιγάρο το'κοψα, και τα πούρα και τους καπνούς τους αρωματικούς, αλλά ατμιζω για να μη κόψω κεφάλια, θέλει νικοτίνη να ηρεμεί το νευρικό σύστημα...

Όμως δε φτιαχνομαι όπως κάποιοι και φαντάζομαι πως κάτι άλλο παίζει, όχι βινύλιο, καμιά φυτεία έχετε κει κοντά; Φάρμακο για την ψυχή, ξερωγω;
Αμανίτα μουσκάρια! Τοπ.... :lolsign: :lolsign:
 




Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.235
Reaction score
27.036
την τουτο ρει
Χεχε, μαύρο γαϊδούρι (μπλακ ντάνκι που λένε και οι... έλληνες)
Τέτοιο είχε ο δρ Δρακατόρ στη Λιλιπούπολη
Στον γιουτούμπα δεν μπόρεσα να βρω Α΄ εκτέλεση στα γρήγορα, θέλει πσάκσιμο
 





Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top