Xtz 12.17 edge vs svs pb2000 pro

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Λοιπόν και γω χαιρόμουν σήμερα μήπως παραλάβω μιας και μου είπαν σε επικοινωνία που είχα πριν παραγγείλω πως σε 5-6 μέρες θα το έχω.Το tracking έχει μείνει πως το δέμα έφυγε απο Γερμανία.Μίλησα μαζί τους και μου είπαν πως λογικά μέχρι τέλος εβδομάδας θα είναι Ελλάδα.
Παίρνω τηλ acs να δω απο τη στιγμή που θα παραλάβουν πότε θα το έχω και ειπαν περίπου 15 μέρες αφού έρθει Ελλάδα.
ΤΡΑΓΙΚΗ για άλλη μια φορά η ACS!!! Έχω δέμα σε αυτούς 20 μέρες τώρα και δεν έχω παραλάβει ακόμα!!!
 


Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Η ups δε με έχει προδώσει ποτέ!!! Ή θα έρθουν στην ώρα τους ή μου έχει τύχει και νωρίτερα....
Δε ρώτησα και εγώ με τι τα στέλνουν μήπως είχα εναλλακτική...
 

Μηνύματα
2.408
Reaction score
3.624
Βάλε τρακινγκ στο site της UPS.
Θα σου πει ποτέ θα παραλάβεις και μάλιστα θα γίνει κι έτσι!
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Βάλε τρακινγκ στο site της UPS.
Θα σου πει ποτέ θα παραλάβεις και μάλιστα θα γίνει κι έτσι!
Αυτό ακριβώς. Να βλέπεις από ups. Μην περιμένεις από Ελλάδα να βγάλεις άκρη.

Σε εμένα ήρθε email από ups με την πορία πρίν ακόμη μου τα δώσει η arendal σε email.
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Το κακό είναι όπως έγραψα δεν το έστειλαν με ups.Το έστειλαν με gls που Ελλάδα παραλαμβάνει acs
 




Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Εμένα με gls μου στέλνουν δέματα απο Γερμανία στο μαγαζί και η διαδρομή είναι Μιλάνο - Μαρκόπουλο - Γενική ταχυδρομική Σύρος. Όλα αυτά σε 4-5 μέρες.
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Για 5-6 μέρες μου είπε και με να πριν παραγγείλω.τωρα έτσι όπως μου τα λέμε και με την acs που έμπλεξα αν έρθει στο μήνα θα κάνω τούμπες
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Έψαξα λίγο πίσω να εξακριβώσω το χρονικό διάστημα από την κατάθεση των χρημάτων μέχρι την παραλαβή των sub στη Σύρο..

8/10/19 στις 1 το μεσημέρι έγινε η κατάθεση και στις 15/10 ανέβασα φώτο από τα sub


1587500108179.png
 

Μηνύματα
30
Reaction score
14
Το γυαλιστερό δε μ'αρέσει.θα πάω στο σατινε.το έχει κάνεις;ξέρουμε αν είναι ευαίσθητη η επιφάνεια του σε γρατζουνιές;
αγαπητε ειχα το σατινε και εχω και μωρο επισης, ειναι μια χαρα ανθεκτικοτατο, επισης επαιζε εξαιρετικα, ο παρελθοντικος ειναι γιατι το αλλαξα παλι με svs 13αρι
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
αγαπητε ειχα το σατινε και εχω και μωρο επισης, ειναι μια χαρα ανθεκτικοτατο, επισης επαιζε εξαιρετικα, ο παρελθοντικος ειναι γιατι το αλλαξα παλι με svs 13αρι
Γιατί ξαναγύρισες σε svs;

Έψαξα λίγο πίσω να εξακριβώσω το χρονικό διάστημα από την κατάθεση των χρημάτων μέχρι την παραλαβή των sub στη Σύρο..

8/10/19 στις 1 το μεσημέρι έγινε η κατάθεση και στις 15/10 ανέβασα φώτο από τα sub


View attachment 162713
Οι καθυστερήσεις γενικότερα έχουν να κάνουν με την κατάσταση που επικρατεί με τον ιο...
 


Μηνύματα
18
Reaction score
35
Φίλε μου πολύ καλή επιλογή το σαμπ και πολύ ομορφο. Εμένα η acs το είχε στείλει σε λάθος πόλη και έκανε 2 εβδομάδες ώσπου να έρθει τελικά σπίτι μου..
Άξιζε η υπομονή όμως..
 

Attachments


Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Φίλε μου πολύ καλή επιλογή το σαμπ και πολύ ομορφο. Εμένα η acs το είχε στείλει σε λάθος πόλη και έκανε 2 εβδομάδες ώσπου να έρθει τελικά σπίτι μου..
Άξιζε η υπομονή όμως..
Ναι εσύ είσαι που έψαχνα. Θυμάμαι ότι είχε παραγγείλει κάποιος.

Δε μας είπες εντυπώσεις.... για πες!!!
 

Μηνύματα
18
Reaction score
35
Ναι εσύ είσαι που έψαχνα. Θυμάμαι ότι είχε παραγγείλει κάποιος.

Δε μας είπες εντυπώσεις.... για πες!!!
Αφότου φρόντισα λιγο τον χώρο μου, τρίζαν κορνίζες και τραπέζια, το σαμπ με έχει ικανοποιήσει απόλυτα. Σε μουσική είναι φουλ ρυθμικό (ακόμα και στο eq1) και σε ταινίες, όταν τσιμπήσεις λίγο την ένταση χαίρεσαι να ακούς εκρήξεις..
Συν τοις άλλοις είναι πραγματικά πολύ ποιοτικό κατασκευαστικά και με αρκετό βάρος..
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Αφότου φρόντισα λιγο τον χώρο μου, τρίζαν κορνίζες και τραπέζια, το σαμπ με έχει ικανοποιήσει απόλυτα. Σε μουσική είναι φουλ ρυθμικό (ακόμα και στο eq1) και σε ταινίες, όταν τσιμπήσεις λίγο την ένταση χαίρεσαι να ακούς εκρήξεις..
Συν τοις άλλοις είναι πραγματικά πολύ ποιοτικό κατασκευαστικά και με αρκετό βάρος..
Τι sub είχες πριν;
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.608
Μηνύματα
2.867.758
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top