Yamaha T-max 560 / Honda X-adv 750






daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
μάθαμε τελικά τίποτα αν κατέβηκε από το γκρι ή κάθεται ακόμα στην αντιπροσωπεία? :laugh:
 



spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.344
Reaction score
30.721
Καθολου ασχετο , αμα δεν εχω βρει X-adv μεχρι το δεκεμβριο θα παρω το forza στο μπλε χρωμα που μου αρεσει παρα πολυ !
 




spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.344
Reaction score
30.721
Ειχε δικιο ο @ kogni ❤
Ειχαμε δραματα . Αφου τους ειπα οτι το πρωτο μου μηχανακι ηταν ενα ζετακι και οτι το δευτερο ηταν το πρωτο XR 200 prolink που πουληθηκε που μαλιστα το πηρα απο εκει για να μην περιμενω την επομενη μερα, και οτι το transalp που εχω απο εξω το εχω απο το 2000 και ζητησα X-ADV γκρι ! Και μου ειπαν οτι το τελευταιο εφυγε χθες !! Και ανεβηκα σε ενα γκρι που ειχαν εκει μεσα και τους ειπα δεν κατεβαινω απο εδω με τιποτα και ειπαν μα αυτο ειναι το δευτερο το τεστ ντραιβε Και τους ειπα οτι αμα δεν βρουν ενα θα αυτοπυρποληθω :biggrin: Και μου ειπαν οχι παρακαλω μην το κανεις γιατι θα χαλασει το γκαζον ,και οτι θα κανουν τα αδυνατα δυνατα .
Και τωρα περιμενω .......
Update
Μου εχουν σπασει λιγο τα νευρα στο περιμενε και με το δανεικο transalp εχω κανει 6κ χλμ αλλα μπηκαμε στην τελευταια ευθεια
Αφου για τρεις εβδομαδες προσπαθω να μιλησω με τον κυριο που εκανα την πρωτη επαφη και ολο δεν τον βρισκω, πηγα απο εκει να δω το καινουργιο X Adv μετα απο συνεννοηση με πιτσιρικα, αλλα τελικα δεν το ειχαν >:( ειχε παει αλλου. Ο κυριος ηταν covidιασμενος αναρρωτικη (αλλα μια χαρα) , και αφου με πιασανε τα γνωστα δραματα, ηρθε ενας αλλος κυριος να με συνεφερει και αφου με διαβεβαιωσε οτι εκανε κρατηση οπως ακριβως το θελω , του ειπα: σιγουρα θα σε ακουσουνε ? μου ειπε ναι σιγουρα ειμαι ο CEO :) και παρε το Forza μια βολτα να συνελθεις απο το βαθυ τραυμα της καθυστερησης.
IMG_1638.jpg

IMG_1640.jpg
IMG_1639.jpg
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
καλα το καινουργιο forza 😍 είναι ο αντικαταστάτης του integra😍 τι να λέμε τωρα η μηχανή έχει ολά τα καλούδια πάνω της.

προσπαθώ να κρατηθώ γιατί την προηγούμενη τρίτη κάποιος μαλακας ασυνειδήτος άνοιξε την πορτα μέσα στην μέση του δρόμου λέγοντας οτι του χάλασε το αυτοκίνητο σαν δικαιολογία.
ευτυχως έχω μόνο κακώσεις το integra κάτι παλιοπλαστικά
τεσπα τα ΝΕΥΡΑ μου

ΚΡΑΝΟΣ ΓΑΝΤΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΜΠΟΤΕΣ

όποιος ΔΕΝ έχει αποδεδειγμένα τάσεις Αυτοκτονίας

το Forza μαμάει όταν ηρεμήσω θα πάω για test ride .

Χαίρομαι που πήγες σε XADV είναι εργαλείο θα το καταχαρείς
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.344
Reaction score
30.721
Το εκανα μια δεκαλεπτη βολτα αλλα δεν ξερω τους δρομους εκει και δεν το ευχαριστηθηκα και μου την εσπασε που ειχε ολα τα μπαουλα :)
Ανετο ,γρηγορο , πολυ καλη καλυψη απο αερα , παλι κοκαλωνα το πισω φρενο γιατι παταγα την αριστερη μανετα σαν αμπραγιαζ >:( -> καλο abs πισω , νομιζω πιο ορθια θεση απο tmax . H οθονη τελεια !

Δυστυχως την βολτα την εκανα σαν απο υποχρεωση , χωρις καλη διαθεση .
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Μου την δίνουν τα μπαούλα, δεν είμαι του ταξιδιού με μηχανή, θέλω την άνεση μου όταν πάω ταξιδάκι :smoke:
 




Μηνύματα
1.702
Reaction score
982
Το forza ειναι μακροτσουτσουνο ,χαμηλο δεν ανεβαινει σκαλοπατακι ,βαρυ ,δυσκινητο και απο οτι βλεπω οι καθρεπτες πολυ μικροι και αβολοι δεν σπανε θα εμποδιζουν σιγουρα . Ως πρωην κατοχος του 300 θα προτιμουσα να περιμενω περνωντας λεωφορειο για τις μετακινησεις μου μεχρι να παρω αυτο που πραγματικα θελω
Αυτο το adv ρε φουστη μου εχω τρελαθει !
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.363
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top