Ymz3606 2ch system

Μηνύματα
690
Reaction score
1.100
Update

Κι όπως μια μέρα του 'ρθε (του newton) ένα μήλο στο κεφαλι και λοιπά και λοιπά, έτσι και σήμερα κουβαλούσα ένα στρώμα σπίτι. Λέω μπας και ... Και το στηνω όρθιο πίσω από την θέση ακρόασης. Επίσης συνδέω και τα χαμηλά binding posts με κάτι jumpers του κιλού που χα στο συρτάρι. Και βάζω moby στα 95db, στα 100db, στα 105db κλπ κλπ.
Ωωω του θαύματος, ο ήχος έγινε μια σφαίρα και μπήκα "μέσα"... τι 3dimensions, εδώ μιλάμε dimensions στη νιοστή! Πονοκέφαλος μηδεν! Βρε μπας και έφταιγε η γρίπη;;;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Update

Κι όπως μια μέρα του 'ρθε (του newton) ένα μήλο στο κεφαλι και λοιπά και λοιπά, έτσι και σήμερα κουβαλούσα ένα στρώμα σπίτι. Λέω μπας και ... Και το στηνω όρθιο πίσω από την θέση ακρόασης. Επίσης συνδέω και τα χαμηλά binding posts με κάτι jumpers του κιλού που χα στο συρτάρι. Και βάζω moby στα 95db, στα 100db, στα 105db κλπ κλπ.
Ωωω του θαύματος, ο ήχος έγινε μια σφαίρα και μπήκα "μέσα"... τι 3dimensions, εδώ μιλάμε dimensions στη νιοστή! Πονοκέφαλος μηδεν! Βρε μπας και έφταιγε η γρίπη;;;
και που να βάλεις στρώσεις και καμιά κουβέρτα πάνω από το στρώμα.... :laugh:
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Update

Κι όπως μια μέρα του 'ρθε (του newton) ένα μήλο στο κεφαλι και λοιπά και λοιπά, έτσι και σήμερα κουβαλούσα ένα στρώμα σπίτι. Λέω μπας και ... Και το στηνω όρθιο πίσω από την θέση ακρόασης. Επίσης συνδέω και τα χαμηλά binding posts με κάτι jumpers του κιλού που χα στο συρτάρι. Και βάζω moby στα 95db, στα 100db, στα 105db κλπ κλπ.
Ωωω του θαύματος, ο ήχος έγινε μια σφαίρα και μπήκα "μέσα"... τι 3dimensions, εδώ μιλάμε dimensions στη νιοστή! Πονοκέφαλος μηδεν! Βρε μπας και έφταιγε η γρίπη;;;
Μολις ανακαλυψες μια απο τις χαρες αυτου του χομπυ!Το να πειραματιζεσαι και να αποκομιζεις τα οφελη!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Μολις ανακαλυψες μια απο τις χαρες αυτου του χομπυ!Το να πειραματιζεσαι και να αποκομιζεις τα οφελη!
άντε Γιάνννο..΄πήγαινε μια βόλτα να βάλεις κάνα χεράκι και με τα υπόλοιπα στρώματα της οικογένειας :laugh: :lol:
 


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Γιανννη είσαι καλεσμένος, φέρε μόνο τρίγωνα Πανοράματος. Κιλίμια εχω
Ευχαριστως!!

Εχουμε και ενα φανταστικο μαγαζι με εξαιρετικο,ζεστο γαλακτομπουρεκο!Δεν πρεπει να εχεις φαει καλυτερο!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Γιανννη είσαι καλεσμένος, φέρε μόνο τρίγωνα Πανοράματος. Κιλίμια εχω
Ευχαριστως!!

Εχουμε και ενα φανταστικο μαγαζι με εξαιρετικο,ζεστο γαλακτομπουρεκο!Δεν πρεπει να εχεις φαει καλυτερο!
παιδιά! παιδιά!
πρώτα δουλειά-κουβάλημα και μετά φαί....
μην το κάνετε όπως οι κομμουνιστές :laugh: :lol:
 


Μηνύματα
690
Reaction score
1.100
Φοβού τους πολυκάναλους και τρίχες φέροντας.
Αγαπητέ Χρήστο από Γιαννενα για σενα με εκτιμηση, συμβαίνει τωρα. Μην μου φορτώνεις, σόρυ αλλά είμαστε ατελή όντα.

Και μην ξεχνιόμαστε: Χρήστο βάστα γερά, δικαναλικα.
 

Attachments







Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693
Πότε άλλαξε ρε παιδιά?? 8η την ήξερα στα Γιάννενα...

Μαζί γραφαμε κ. Χρήστο
Ήταν από τα πρώτα πράματα που έμαθα το 1991 που ήρθα Λευκάδα, καθώς ο κάποτε διοικητής μου στην ίλη ΥΕΑ στο ΚΕΤΘ ήταν τότε Διοικητής στην 8η ΕΜΑ.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Σταυρο επι μια ωρα μιλουσα με εναν συναδελφο απ τη λευκαδα τον ειχα στρατιωτη οταν εγω ημουν επιλοχιας σημερα παιζει στη λυρικη, η συζητηση ηταν ποια η διαφορα του ηχοχρωματος μιας τρομπετας με πιστονια και μιας κορνετας με κλειδια αυτο ισχυει και για τα τρομπονια
να ρωτησουμε και το μεγαλο αυτι πως ακουγονται τα παραπανω οργανα πολυκαναλικος με τα κοαλα μεσα η δικαναλικος χωρις τα κοαλα μεσα
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
να βαλω Σταυρο και Μαιμου μου, ενα κονσερτο πολυαγαπημενο να το ακουσει και το μεγαλο αυτι που τελευταιως ακουει κλασικη μουσικη
και ενας ελλην δεξιοτεχνης του οργανου
 


Μηνύματα
690
Reaction score
1.100
Καλησπέρα. Ακούω παρακαλώ προτάσεις για ηχοσύστημα μέχρι 200 ευρω. Ο ανιψιός θέλει να πάρει λέει πικάπ και όπως καταλαβαίνετε πρέπει να τον Βοηθήσω να μην κάνει το λάθος... Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.091
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top