Zingali Duevel Re!

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Απάντηση: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-El

μαλλον δε τα σηκωνε ο ουρανος και τα εφερε με φορτηγο.

με γειες γιαννη.

ποσο πηγε το μαλλι;
 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: Απάντηση: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Arra

Ευχαριστώ Γιώργο!

Είπα να το παίξω large αυτή τη φορά και να χαλαλίσω τα 30€ για το φορτηγάκι να τα φέρει σπίτι, χαχα!

Υπολογίζοντας τράμπες, μεταφορικά κτλ. τα 115 mk2 μού βγήκαν γύρω στα 6Κ.
Στην ελληνική αγορά μεταχειρισμένων υπάρχει ένα ζευγάρι mk1 αυτή τη στιγμή.

Άντε και σε μια δεκαετία να μας αξιώσει ο Θεός να πάμε σε μεταχειρισμένο Client Name 2.1!

Γεια σου ρε Giuseppe!
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.713
Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-Elac FS2

Φωτό!
 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-Elac FS2

Ζ στις κούτες τους θα κοιμηθούν απόψε.

Η πλάκα ποια είναι, τελευταία βλέπω ταινίες μόνο με το κεντρικό και δε μου λείπουν τα main!

Εδώ που τα λέμε, ούτε τα sub μου λείπουν! Μήπως τελικά μια θηριώδης ηχομπάρα είναι μια χαρά;

Το μυαλό μου πάει και στο Klipsch Console.

 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.713
Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-Elac FS2

:618::618::618:


:626:
 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-Elac FS2

Γελάς, αλλά αφού ακούσεις κεντρικό με 12ιντσα και κόρνα, εύκολα ξεχνάς τα υπόλοιπα κανάλια και σε απορροφά η ταινία.
 

Μηνύματα
567
Reaction score
373
Απάντηση: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-El

Με γειές! Να είσαι γερός να τα χαίρεσαι! Τα έχω ακούσει τα 115 και είναι όνειρο! Νιρβάνα! Μπράβο! Πολύ καλή επένδυση!
 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-Elac FS2

Ευχαριστώ Πάνο! Τελικά μέχρι να έρθεις για ακρόαση, άλλαξε σχεδόν όλο το σετάπ!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.863
Απάντηση: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-El

Μου φαίνεται ότι μετά από τόσες αλλαγές, όταν το σύστημά σου πάρει την τελική του μορφή (λέμε τώρα... :116:) θα πρέπει να ανοίξεις καινούριο θέμα και να το ξαναπαρουσιάσεις. Έχουμε χάσει την μπάλα αδερφέ!! :136:
 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: Απάντηση: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Arra

Τα Divine δεν τα έδωσα. Θα τα παρουσιάσω στον νέο τους χώρο, όπου θα στηθεί δεύτερο home cinema με μεγάλη TV και όχι προβολέα. Θα είναι το σετάπ της οξύτητας, ενώ το σετάπ με τα Zingali θα είναι των αισθήσεων. :103:

Οπότε μάλλον δεν θα το γλυτώσω τελικά το κεντρικό Divine.

 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-Elac FS2

Μου έστειλε σήμερα ο back τους Hypex 2K τελικούς.

Την Τρίτη θα έχουμε στα Zingali 115 κόντρα:

BalladAudio 300B-Supreme (2x9W)
VS.
Hypex 2K by back (2x2.000w)

:621:
 

UFO

Μηνύματα
72
Reaction score
0
Απάντηση: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-El

Ο λαός περιμένει το unboxing και photos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.880
Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-Elac FS2

γιαννη εκτος απο κορνακιας βλεπω εγινες και hypexακιας...
με το ρευμα λες να εχεις κανενα προβλημα?(να πεφτει ασφαλεια κτλ?)
 

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Απάντηση: Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Arra

γιαννη εκτος απο κορνακιας βλεπω εγινες και hypexακιας...
με το ρευμα λες να εχεις κανενα προβλημα?(να πεφτει ασφαλεια κτλ?)
εγω με ξεχωριστη γραμμη 16Α δεν εχω κανενα προβλημα.

εξαλλου εχουν και ενσωματωμενο soft start αυτοι.
 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-Elac FS2

Μουδιασμένος σβέρκος, ανατριχίλα που τρέχει αστραπιαία μέχρι τις γάμπες, ηδονή...
 

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Απάντηση: Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Arra

Μουδιασμένος σβέρκος, ανατριχίλα που τρέχει αστραπιαία μέχρι τις γάμπες, ηδονή...
καποια στιγμη να μας πεις και τι μεγαφωνα φορανε:116:
 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: Απάντηση: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Arra

Tα Divine αποχωρούν ένδοξα από το σαλόνι. Θα πάνε στο δεύτερο σύστημα.

 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Array-Elac FS2

Τελικά το δίτροχο καροτσάκι δεν βοήθησε για το ανέβασμα των Zingali από τις σκάλες, γιατί είναι έντονα περιστροφικές.
Στα χέρια με τη μία!

 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: Απάντηση: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Arra

Άντε να δούμε τι έχει μέσα η τεράστια κούτα, τούβλα έχει και ήταν τόσο θεόβαρη;

 

Μηνύματα
6.684
Reaction score
5.215
Re: Απάντηση: XTZ Divine-Zingali HM Center-Cerwin-Vega! Strokers 21"-Klipsch THX Arra

Ωχ, άλλες δυο άδειες κούτες για φύλαγμα. Θα αναστενάξει η αποθήκη!

 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.719
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top