Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Μπα ....δεν υπάρχει κανένας λόγος όταν οι πραγματικά ανίδεοι και οι απατεώνες που πουλάνε επικίνδυνα πράγματα και ψεύτικες ελπίδες σε ανθρώπους που υποφέρουν σε αποκαλούνε άσχετο...

Επίσης δεν υπάρχει λόγος να εκνευρίζεσαι ότι οι πανάσχετοι μπουρδολόγοι προσπαθούν να σε πατρωνάρουν μόνο και μόνο για να δημιουργήσουν εντυπώσεις για να κρύψουν τη δική τους κενότητα... :444:

Ισχύει απολύτως τελικά το: ignorance is bliss! :107:



PS. "Το χαρακίρι" για όσους δεν κατάλαβαν (ή κάναν πως δεν κατάλαβαν) , χρησιμοποιήθηκε ποιητική αδεία ώς άλλες συναφείς φράσεις του τύπου "θα βαρέσω ενέσεις στο μάτι" ή "που είναι τα χάπια μου" κλπ :144:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.448
Reaction score
125.901
Απάντηση: Re: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

θα ήθελα λίγο να σταθώ σε αυτό:

Υ.Γ.2: Pleo, παρόλο που δεν έπεσες στην διαδικασία χαρακτηρισμών, οφείλω να σου πω πως κατ' εξακολούθηση δημιουργείς flaming αφενός γιατί επιμένεις να απαντάς με αοριστολογίες που δημιουργούν όξυνση στο διάλογο, αφετέρου, ουκ ολίγες φορές, ειρωνεύεσαι και μάλιστα το κάνεις μετά από κατεβατά πλήρως τεκμηριωμένα που σαφέστατα ήταν καλογραμμένα και βοηθητικά για όσους δεν ξέρουν εις βάθος θέματα ιατρικής.
Είναι εντελώς αδύνατο, όταν ένας άνθρωπος τρολάρει ασταμάτητα γράφοντας ασυναρτησίες και μη απαντώντας σε τίποτα, πετώντας κυριολεκτικά την σαφή και αναλυτική σου απάντηση στα σκουπίδια, να μη σε εκνευρίσει.
Στο κάτω κάτω της γραφής, άνθρωπος είσαι, θα εκνευριστείς.
Ναι μεν ο συγκεκριμένος ίσως να μην έπεσε στην διαδικασία χαρακτηρισμών (σε αυτό διαφωνώ, αλλά δεν έχει σημασία), αλλά είναι προφανές πως αυτό το κάνει εσκεμμένα και κατ'εξακολούθηση, ώστε τελικά χωρίς να λέει τίποτα απολύτως, να εκνευρίζει όλο τον κόσμο. Είναι απλό: θέλει να σε εκνευρίσει, αυτός είναι ο στόχος του, το προσπαθεί ασταμάτητα. (γι'αυτό και πολύ γρήγορα αποφάσισα το να σταματήσω να ασχολούμαι προσωπικά μαζί του, και το ίδιο πρότεινα και σε άλλους)

Και για να στο θέσω αλλιώς, είναι πανεύκολο και για σένα φίλε Giovanni να μπεις σε οποιοδήποτε θέμα και χωρίς να χαρακτηρίσεις κανέναν, να γράφεις συνεχώς ασυναρτησίες, αοριστολογίες, να κοροϊδεύεις τους πάντες "με το γάντι", να μην κάνεις ουσιαστικό διάλογο με κανέναν και να μην αφήνεις ούτε ποστ να πέσει κάτω χωρίς την πινελιά σου. Με μαθηματική ακρίβεια, θα οδηγήσεις να νεύρα του κόσμου στα άκρα και θα γίνει το έλα να δεις. Ποιος θα φταίει? Ο κόσμος που θα εκνευριστεί, ή εσύ?

Αν έχεις οποιαδήποτε κόντρα με τον Κώστα (ear), βρες άλλο τρόπο να την μεγαλώσεις ή απλά να την σβήσεις.......
και σ'αυτό υπάρχει απάντηση, την οποία προφανώς γνωρίζω. είναι μέσα τα πλαίσια του "για όλα φταίν οι γκόμενες", αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ παραπάνω. Το μόνο που μπορώ να πω, είναι πως δεν αξίζει ούτε κατά διάνοια ο χαρακτηρισμός της "γκόμενας" στην περίπτωση αυτή, αλλά τι να κάνουμε, ισχύει το "κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι"!
 

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

:405:
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Απάντηση: Re: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

Είναι εντελώς αδύνατο, όταν ένας άνθρωπος τρολάρει ασταμάτητα γράφοντας ασυναρτησίες και μη απαντώντας σε τίποτα, πετώντας κυριολεκτικά την σαφή και αναλυτική σου απάντηση στα σκουπίδια, να μη σε εκνευρίσει.
Στο κάτω κάτω της γραφής, άνθρωπος είσαι, θα εκνευριστείς.
Ναι μεν ο συγκεκριμένος ίσως να μην έπεσε στην διαδικασία χαρακτηρισμών (σε αυτό διαφωνώ, αλλά δεν έχει σημασία), αλλά είναι προφανές πως αυτό το κάνει εσκεμμένα και κατ'εξακολούθηση, ώστε τελικά χωρίς να λέει τίποτα απολύτως, να εκνευρίζει όλο τον κόσμο. Είναι απλό: θέλει να σε εκνευρίσει, αυτός είναι ο στόχος του, το προσπαθεί ασταμάτητα. (γι'αυτό και πολύ γρήγορα αποφάσισα το να σταματήσω να ασχολούμαι προσωπικά μαζί του, και το ίδιο πρότεινα και σε άλλους)

Και για να στο θέσω αλλιώς, είναι πανεύκολο και για σένα φίλε Giovanni να μπεις σε οποιοδήποτε θέμα και χωρίς να χαρακτηρίσεις κανέναν, να γράφεις συνεχώς ασυναρτησίες, αοριστολογίες, να κοροϊδεύεις τους πάντες "με το γάντι", να μην κάνεις ουσιαστικό διάλογο με κανέναν και να μην αφήνεις ούτε ποστ να πέσει κάτω χωρίς την πινελιά σου. Με μαθηματική ακρίβεια, θα οδηγήσεις να νεύρα του κόσμου στα άκρα και θα γίνει το έλα να δεις. Ποιος θα φταίει? Ο κόσμος που θα εκνευριστεί, ή εσύ?
Πρέπει να πω ότι συμφωνώ απόλυτα...
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Re: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

θα ήθελα λίγο να σταθώ σε αυτό:



Είναι εντελώς αδύνατο, όταν ένας άνθρωπος τρολάρει ασταμάτητα γράφοντας ασυναρτησίες και μη απαντώντας σε τίποτα, πετώντας κυριολεκτικά την σαφή και αναλυτική σου απάντηση στα σκουπίδια, να μη σε εκνευρίσει.
Στο κάτω κάτω της γραφής, άνθρωπος είσαι, θα εκνευριστείς.
Ναι μεν ο συγκεκριμένος ίσως να μην έπεσε στην διαδικασία χαρακτηρισμών (σε αυτό διαφωνώ, αλλά δεν έχει σημασία), αλλά είναι προφανές πως αυτό το κάνει εσκεμμένα και κατ'εξακολούθηση, ώστε τελικά χωρίς να λέει τίποτα απολύτως, να εκνευρίζει όλο τον κόσμο. Είναι απλό: θέλει να σε εκνευρίσει, αυτός είναι ο στόχος του, το προσπαθεί ασταμάτητα. (γι'αυτό και πολύ γρήγορα αποφάσισα το να σταματήσω να ασχολούμαι προσωπικά μαζί του, και το ίδιο πρότεινα και σε άλλους)

Και για να στο θέσω αλλιώς, είναι πανεύκολο και για σένα φίλε Giovanni να μπεις σε οποιοδήποτε θέμα και χωρίς να χαρακτηρίσεις κανέναν, να γράφεις συνεχώς ασυναρτησίες, αοριστολογίες, να κοροϊδεύεις τους πάντες "με το γάντι", να μην κάνεις ουσιαστικό διάλογο με κανέναν και να μην αφήνεις ούτε ποστ να πέσει κάτω χωρίς την πινελιά σου. Με μαθηματική ακρίβεια, θα οδηγήσεις να νεύρα του κόσμου στα άκρα και θα γίνει το έλα να δεις. Ποιος θα φταίει? Ο κόσμος που θα εκνευριστεί, ή εσύ?



και σ'αυτό υπάρχει απάντηση, την οποία προφανώς γνωρίζω. είναι μέσα τα πλαίσια του "για όλα φταίν οι γκόμενες", αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ παραπάνω. Το μόνο που μπορώ να πω, είναι πως δεν αξίζει ούτε κατά διάνοια ο χαρακτηρισμός της "γκόμενας" στην περίπτωση αυτή, αλλά τι να κάνουμε, ισχύει το "κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι"!


Κώστα, ειλικρινά....
Πιστεύεις πως διαφωνώ σε κάτι? :126:
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Αγαπητέ φίλε (& αντιπρόεδρε της ΕΒΒΔΕ) Costaear το μόνο που θα συμπλήρωνα σε αυτά που έγραψες είναι και οι συγκαταβατικές απαντήσεις κοινωνικής ψυχανάλυσης (επιπέδου νεροχύτη) σε αναλυτικότατα και γεμάτα στοιχεία post, προκειμένου κάποιος να γράψει κάτι. Κάτι οτιδήποτε, απλά για να δείχνει υπεράνω...cool calm & collected και έτσι...

Είναι τρομερό πως δεν έπεσε στην αντίληψη του φίλτατου Giovanni αυτό το φαινόμενο: να γράφεις 1 + 1 = 2 και ο άλλος ως μαγικός ισορροπιστής να πετάει μόνο "είσαι απόλυτος", "υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας" ... και φυσικά τίποτε απολύτως για την ταμπακιέρα (το θέμα του νήματος)

Μην σκας φίλε Κώστα, γιατί εξάλλου εσύ είσαι στο 2ο υστερόγραφο και όχι το κύριο και πρωταρχικό παράδειγμα της αγένειας/απρέπειας/του απαράδεκτου.... ο πρωταθλητής είμαι εγώ! :611:
Και εγώ όσο και αν κάποιοι τα θέλουν όλα ίσα βάρκα ίσα νερά, δεν σε θεωρώ αντάξιο της δικής μου αγένειας :)107:).


Qui demande ce qu'il ne devroit, il oit ce qu'il ne vouldroit



ΥΓ. κατά την ταπεινή μου γνώμη, δεν υπάρχει τίποτε πιο εκνευριστικό από το να χαρακτηρίζονται τα αδιάσειστα στοιχεία "απόψεις" και να μπαίνουν στην ίδια ζυγαριά με επικίνδυνες δοξασίες και εκ του πονηρού παραινέσεις
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.448
Reaction score
125.901
Απάντηση: Re: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

Κώστα, ειλικρινά....
Πιστεύεις πως διαφωνώ σε κάτι? :126:
ειλικρινά, όχι! εννοείται! :126:

όπως καλά ξέρεις, μερικές φορές τα λες στη νύφη, για να τ'ακούει ο "γαμπρός". (εμμέσως πλην σαφώς):116:
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Ε προφανές δεν ήταν???
Τάπε στη πεθερά ο άνθρωπος να ακούει η νύφη! :138:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.448
Reaction score
125.901
Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

κρις, λίγοι θα ξέρουν ότι έγραψες πριν από μένα αυτό που έγραφα εγώ, συμπληρώνοντας (κάνοντας edit) το πρώτο μου ποστ (την ώρα που συμπλήρωνα τη δεύτερη σειρά, εσύ την είχες ήδη γράψει!) Καλά, με έστειλες...:138::619:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

ChrisB, από αρκετά κείμενά σου, φαίνεται πως ο τρόπος σκέψης σου είναι σωστός και με επιχειρήματα. Η ικανότητά σου όμως στο να ρίχνεις επιχειρήματα στο τραπέζι της συζήτησης, αφενός δε σου δίνει το δικαίωμα να βρίζεις, αφετέρου υποβιβάζει την εικόνα σου αλλά και την εικόνα του thread.

Θεωρώ ως δεδομένο πως μπορείς εύκολα να διαχειριστείς αυτό το όριο.
Το όριο που διαχωρίζει το καλογραμμένο κείμενο από το κακοχαρακτηρισμένο!

Μία από τις υποχρεώσεις μου απέναντι στα μέλη και το AVsite είναι να προσπαθώ να κρατήσω τις ισορροπίες και προφανώς να σταματώ τις «φωτιές» και τα κακώς κείμενα, όσο το δυνατόν ταχύτερα.

Αν για παράδειγμα, δεν ήμουν στη θέση να αντιληφθώ το λάδι στη φωτιά που έριχνε ο Pleo και το ότι σας «έβγαζε από τα ρούχα σας», αυτή τη στιγμή θα έκανες παρέα με τον Pleo, στο τμήμα «αδειών, άνευ αποδοχών».


Υ.Γ.: Είμαι απολύτως ορθολογιστής και στηρίζω τα περισσότερα πάνω στα επιχειρήματα. Κοινώς, η τετράγωνη λογική είναι ένα χαρακτηριστικό που ζω και επιδιώκω καθημερινά. Γι αυτό και μπορώ να «κάνω τα στραβά μάτια» στις φάσεις που «τα πήρατε στο κρανίο», προσπερνώντας για λίγο την δυσκαμψία των κανονισμών (Ο Κώστας ξέρει, από πρώτο χέρι γιατί το έχουμε ξανασυζητήσει στον αέρα, πως σκέφτομαι έτσι)



Για οτιδήποτε θέλετε, είμαι στη διάθεση όλων σας :126:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

Και μια παράκληση:

Από τη στιγμή που ο Pleo δεν είναι εδώ για να υπερασπιστεί τον εαυτό του, θα ήθελα να μη συνεχιστεί η κουβέντα, ιδιαίτερα αν γίνονται αναφορές στο πρόσωπό του!
Ειλικρινά, θα ήθελα να σεβαστούμε το δικαίωμα υπεράσπισης του και αν όντως θέλετε να συνεχίσετε, να το κάνετε όταν θα είναι εδώ!

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόηση :107:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.448
Reaction score
125.901
Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

ΟΚ. :126:

(εννοώ πως σέβομαι και θα τηρήσω την ορθολογική και κατά γενική ομολογία σωστή προτροπή σου να μη μιλάμε για τον πλεο όσο δεν είναι εδώ, ασχέτως αν εμένα προσωπικά δε μου καίγεται καρφί περί της απουσίας του, ίσα ίσα :116: , αλλά ΟΚ, στοπ εδώ.)
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

ΟΚ. :126:

(εννοώ πως σέβομαι και θα τηρήσω την ορθολογική και κατά γενική ομολογία σωστή προτροπή σου να μη μιλάμε για τον πλεο όσο δεν είναι εδώ, ασχέτως αν εμένα προσωπικά δε μου καίγεται καρφί περί της απουσίας του, ίσα ίσα :116: , αλλά ΟΚ, στοπ εδώ.)

Thanks Κώστα :107:
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Φίλε (το εννοώ) Giovanni, σωστά όσα λες και ίσως ίσως ακριβώς για αυτά που λες θα έπρεπε να με συγχαρείς που άργησα να χρησιμοποιήσω χαρακτηρισμούς στα κείμενά μου.
Σαφώς και σε μια συζήτηση οι χαρακτηρισμοί δεν έχουν θέση αλλά μόνο όταν τηρούνται κάποιοι στοιχειώδεις κανόνες!
Για παράδειγμα το "Και τώρα που σας τον φορμάρανε ομοιοπαθητικώς , θα ψήσετε κανένα καφέ ή θα περιμένουμε να τελειώσει το ματς πρώτα;" (σελίδα 10 post #95) μπορεί να μην αποτελεί χαρακτηρισμό αλλά απαντιέται μόνο με χαρακτηρισμό....

Προσωπικά δεν αντέδρασα άμεσα αλλά έκανα κάποια υπομονή, άκουσα και για εγχειρίδια βλακείας με είπαν και Ελληνάρα, μου είπαν ότι έχω άγνοια, αντιμετωπίστηκα ωσάν ηλίθιος που δεν καταλαβαίνει την λέξη θέατρο, μου ζητήσανε να δείξω έλεος (γιατί και καλά δεν καταλάβαινα και αδικούσα τον lionking7) και ναι στο post #187 (σελίδα 19) άρχισα τους χαρακτηρισμούς και εγώ!

********!
Εκεί είναι όλα γραμμένα να τα δει κανείς...

Το soft flaming δε, δεν βλέπω να σταμάτησε ακόμη.....
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Re: Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

κρις, λίγοι θα ξέρουν ότι έγραψες πριν από μένα αυτό που έγραφα εγώ, συμπληρώνοντας (κάνοντας edit) το πρώτο μου ποστ (την ώρα που συμπλήρωνα τη δεύτερη σειρά, εσύ την είχες ήδη γράψει!) Καλά, με έστειλες...:138::619:
E μα τι!!!:444:
Τσάμπα σε κάναμε αντιπρόεδρο στην ΕΒΒΔΕ???
Με το σπαθί σου φίλε μου! με το σπαθί σου! :619:
 

Μηνύματα
4.927
Reaction score
49
Re: Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

Υπάρχει και μία διαφοροποίηση που δημιουργεί την άνεση της ελευθεροστομίας (δεν το προχωρώ στην έννοια αθυροστομίας), οσον αφορά την "ανετη" και "ανυποχώρητη" δημιουργία δυσαρέστων, νευρασθενικών και αλαζονικών μερικές φορές διαλόγων.
Και η διαφοροποίηση αυτη βασίζεται στην "ελευθερία" που δίνουν τα φόρουμ στα διάφορα μέλη, μερικές φορές να "κρύβονται" μεσα απο τα ψευδονόματα (βλέπε nicknames) τους, πράγμα που τους δινει προβάδισμα σε σχέση με τα μέλη που ανέμελα και ειλικρινέστατα, ..προσυπογράφουν.
Παρ'ολα αυτά, και χωρίς να υπονοώ οτιδήποτε, φυσικά και εγώ συμφωνώ με τον ...Giovanni.
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Σωστά εν γένει (αφού δεν μιλάμε για έρημη χώρα γιατί υπάρχει και η διαχείριση).
Εν προκειμένω όμως?
Για να μην μένουμε σε σωστές πλην γενικόλογες διαπιστώσεις ή την απλή αποδοχή του politically correct.
Το συγκεκριμένο πάντα πρέπει να περιγράφεται ειδικά γιατί η γενικότητα ούτως ή άλλως περικλείει τα πάντα και έτσι δεν δύναται να είναι παραγωγική.
Σωστά?
 

Μηνύματα
1.133
Reaction score
5
Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

Να καταθέσω κι εγώ την προσωπική μου άποψη, ως μη ειδικού φυσικά και μάλλον μικρής αξίας...
Η υγεία θεωρώ είναι κάτι πολύ υποκειμενικό αφού υγεία πολλές φορές δεν είναι μετρήσεις κι ευρήματα αλλά κοινώς, πως νιώθεις...
Δέχομαι την ομοιοπαθητική... Ειδικά στις 2 ακραίες περιπτώσεις που το πρόβλημα είναι επουσιώδες (αλλά ταλαιπωρεί) ή το πρόβλημα είναι κάτι παραπάνω από σοβαρό (!), ίσως και να είναι η μόνη διέξοδος...
Δέχομαι ακόμα περισσότερο την ομοιοπαθητική σαν μια πολύτιμη βοήθεια όταν δεν υπάρχει βοήθεια...
Σαν ένα όπλο όταν σωθούν τα όπλα...
Χοντρικά και κάπως άκομψα θα έλεγα πως και το κομμάτι της κλασσικής ιατρικής στα πλαίσια της παρηγορικής, δεν απέχει πολύ...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.448
Reaction score
125.901
Απάντηση: Re: Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

....και χωρίς να υπονοώ οτιδήποτε...
δε μπορεί, όλο και κάτι θα εννοείς-υπονοείς, το οποίο το άφησες υπερβολικά πολύ χαλαρό θα έλεγα. Νομίζω πως ίσως θα ήταν καλό λιγάκι να αποσαφηνίσεις το λόγο ύπαρξης του κειμένου σου, διότι δε καταλαβαίνω ούτε γω τι ακριβώς στοχεύεις με αυτό, γιατί έκατσες και το έγραψες, τι κατά βάθος εννοείς, τι ήθελες να πεις, κλπ κλπ κλπ, και αδυνατώ να φανταστώ πως έγραψες κάτι χωρίς να έχεις κανένα απολύτως στόχο/νόημα, δηλαδή πως απλά παράθεσες κάποιες λέξεις που όλες μαζί έχουν κάποιο ειρμό.

Να το κάνω λίγο πιο λιανά:

Επειδή ο ειρμός σου αναμφίβολα εννοεί πως αυτός που είναι επώνυμος δεν έχει άνεση να αθυροστομεί, ενώ αυτός που είναι ανώνυμος έχει την άνεση αυτή, θα ήθελα ας πούμε να εκφράσεις πως αυτό το έγραψες διότι πχ ως επώνυμος σε αυτό το φόρουμ δυσκολεύεσαι να βρίσεις κάποιον. πχ λέω, έτσι? Ή πχ ότι ζηλεύεις κάποιον που λόγω της ανωνυμίας του μπορεί αυτό που δε μπορείς, και μετανιώνεις που δεν έχεις πια αυτή την "άνεση" της ανωνυμίας. Πχ λέω, ΟΚ? Είδες? Δε βγάζω άκρη. Μπορώ να κάνω χιλιάδες εικασίες, αλλά άκρη δε βγαίνει. Οπότε, ίσως θα ήταν καλό να βγάλεις εσύ το φίδι από την τρύπα που εσύ έχωσες.:116:


ΥΓ προσωπικά, δεν έχω τη "μύγα" για να "μυγιαστώ" που λένε, ασχέτως αν κυκλοφορώ με ψευδόνομα (βλέπε nickname). Και δεν "απαιτώ" καμιά απάντηση, κάθε άλλο, είπα πως "ίσως" να είναι καλό να αποσαφηνίσεις το γραπτό σου. Ίσως. Τίποτα περισσότερο. "Γιου νόου" που λεν..:116: άστο κι έτσι! νόου πρόμπλεμ!
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.127
Reaction score
20.642
Απάντηση: Αντιμετώπιση της αλλεργικής ρινίτιδας με Ομοιοπαθητική

...

Η υγεία θεωρώ είναι κάτι πολύ υποκειμενικό αφού υγεία πολλές φορές δεν είναι μετρήσεις κι ευρήματα αλλά κοινώς, πως νιώθεις...
Σόρρυ αν ακούγομαι απόλυτος, αλλά όχι. Η υγεία, σήμερα, είναι μετρήσεις και απεικόνιση. Και ψηλάφιση της συμπεριφοράς (για την ιχνηλάτιση της ψυχικής υγείας και της ευεξίας, του πώς νιώθει κανείς). Τόσους αιώνες στο παρελθόν, εντάξει, αλλά σήμερα πια;
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.647
Μηνύματα
2.870.607
Members
37.926
Νεότερο μέλος
Demetriiosk71
Top