Bullying (Kii Audio Three)

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
8 μήνες στο τραπέζι που τα έχει τώρα ή να παίζουν κιόλας;
Να παίζουν Πέτρο, άντε με γίνατε όλοι κουφο-ακροατές:p. Το ηχείο παίζει πολύ καλύτερα αν γράψει μερικές ώρες παιξίματος. Το γιατί ψάχτε το εσείς οι ψαχτιάρηδες στα πι ντι εφ, ή μην το ψάξετε, δε θα στεναχωρηθώ.
Έπρεπε να το είχατε ακούσει ήδη, έτσι κάνουν αυτοί που ενδιαφέρονται για κάτι εξαιρετικό:bigboss:.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Επειδή βλέπω πως όλοι κάνετε την πάπια και δεν προτίθεστε να βοηθήσετε τον gonis, θα κάνω εγώ την θυσία να γίνω ηχειοστρωτηρας για ένα 8μηνο, αφού τόσο χρειάζεται το συγκεκριμένο ηχείο.
Είναι κρίμα να πρεπει να υποστεί όλο το χρόνο του στρωσιματος ο άνθρωπος, τον λυπάται η ψυχή μου. Θα χρησιμοποιήσω μόνο HiRes αρχεία κλασικής σε μέτριες εντάσεις!

Οπότε για κανένα 8μηνο δεν θα μπορέσω δυστυχώς να βοηθήσω άλλον. Κάντε αιτήσεις για Μάιο 2017 με πμ. (Δεν χρεώνω πολλά)
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Επειδή βλέπω πως όλοι κάνετε την πάπια και δεν προτίθεστε να βοηθήσετε τον gonis, θα κάνω εγώ την θυσία να γίνω ηχειοστρωτηρας για ένα 8μηνο, αφού τόσο χρειάζεται το συγκεκριμένο ηχείο.
Είναι κρίμα να πρεπει να υποστεί όλο το χρόνο του στρωσιματος ο άνθρωπος, τον λυπάται η ψυχή μου. Θα χρησιμοποιήσω μόνο HiRes αρχεία κλασικής σε μέτριες εντάσεις!

Οπότε για κανένα 8μηνο δεν θα μπορέσω δυστυχώς να βοηθήσω άλλον. Κάντε αιτήσεις για Μάιο 2017 με πμ. (Δεν χρεώνω πολλά)
Θυσιάζεσαι και ενθουσιάζεσαι, κατά το πονάω αλλά με αρέθει..
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.658
Τσούζει. Τσούζει αλλά μ'αρέσει.

Υπάρχει και τ'άλλο: τσούζει Σούζη
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Τσούζει. Τσούζει αλλά μ'αρέσει.

Υπάρχει και τ'άλλο: τσούζει Σούζη
Δγιό πι ντι φου για το τσούζει καίνα βίδεο για τη Σούζη παρακαλώ για νάχω σαφή αντίληψις περί του τι (τι ερ τι τι) ομιλούτε γιατρέ...αλλέως πως περούστε όξω!
 


Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Το ηχείο παίζει πολύ καλύτερα αν γράψει μερικές ώρες παιξίματος. Το γιατί ψάχτε το εσείς οι ψαχτιάρηδες στα πι ντι εφ, ή μην το ψάξετε
Ξέρουμε, ξέρουμε! Εδώ και τα hi-end monitor ακουστικά μου (όχι τα HD-600, τα άλλα τα δεύτερα) μετά από μερικές ώρες παιξίματος στρώσανε.
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Θέλουν και αλλαγή λαδιώνε και φίλτρου μετά το στρώσιμο ? ή μόνο προοδευτικό άνοιγμα 2α 3η 4ρτη 5η και 6η? Με την 1η μόνο μέχρι τις 4000rpm?


Σοβαρά τώρα , γιατί τόσο μεγάλο διάστημα προσαρμογής? τόσο σκληρές αναρτήσεις έχουν? Αν είναι έτσι, στην αρχή δεν θα ακούγονται.Και όταν λέτε 8 μήνες , πόσες ώρες την ημέρα , και με πόση ισχύ το στρώσιμο?
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
To 8 μηνο είναι "προσφορά θυσίας¨ στρωσίματος απο ανώτερο φορουμο- στέλεχος...πλακίτσα δηλαδίς. Μετά μερικές ώρες παιξίματος έρχεται στα ζύγια του..λάμπα σκέτη σας λέω με χαμηλό βωμολοχίας είπαμε...δεν μάθατε να διαβάζετε πι ντι φού ακόμη?:focus:
 

Y

Yiannis_B

Guest
....Το ηχείο παίζει πολύ καλύτερα αν γράψει μερικές ώρες παιξίματος. Το γιατί ψάχτε το εσείς οι ψαχτιάρηδες στα πι ντι εφ, ή μην το ψάξετε, δε θα στεναχωρηθώ......
.
Πριν το γιατί, για πες βρε δόκτωρ ζιβάγκο, πως το ξέρεις.

Αν η απάντηση είναι η προσωπική σου εμπειρία, από τα συστήματα που είχες -έχεις, να σου θυμίσω (-πάει και καιρός -έχεις τα δίκια σου :rolleyes:), ότι καλύτερο σέξ έκανες μετά την πρώτη βραδιά, και δεν έφταιγε το μ@υνί της μαρίας γι' αυτό. :whistling:

Που θες και .pdf. :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Psychological_adaptation
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Πριν το γιατί, για πες βρε δόκτωρ ζιβάγκο, πως το ξέρεις.

Αν η απάντηση είναι η προσωπική σου εμπειρία, από τα συστήματα που είχες -έχεις, να σου θυμίσω (-πάει και καιρός -έχεις τα δίκια σου :rolleyes:), ότι καλύτερο σέξ έκανες μετά την πρώτη βραδιά, και δεν έφταιγε το μ@υνί της μαρίας γι' αυτό. :whistling:

Που θες και .pdf. :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Psychological_adaptation

Δεν θέλω pdf, το κάνουν άλλοι για μένα. Τη Μαρία δεν τη γνωρίζω, συνέχισε μαζί της ή διέκοψε κάθε σχέση, ποσώς με νοιάζει.

Το Kii βρίσκεται σε χώρο- σπιτίσιο- και παίζει εδώ και 2μήνες σχεδόν, οπότενες μια και έχω αγέρα -πελαγίσιο- το άκουσα.

Μετά πήγα σε ταβέρνα και έφαγα, σε μπαράκι και ήπια, κλπ κλπ κλπ...χωρίς pdf.!!!

Nα ξαναθυμίσω ότι είμαι έξυπνος, γοητευτικός και σούπερ εραστής??:fuckyou::beach:
 

Y

Yiannis_B

Guest
....Nα ξαναθυμίσω ότι είμαι έξυπνος, γοητευτικός και σούπερ εραστής??:fuckyou::beach:
Εντάξει ρε σούπερ εραστή. :gotcha:

Και θύμισέ μου, εγώ ή εσύ με διέγραψες από το φατσομπούκι? Το 'χω απορία. Τι πήγε στραβά στην σχέση μας? :rolleyes: :laugh::roflmao::lol:
 
Last edited by a moderator:


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
...
Και θύμισέ μου, εγώ ή εσύ με διέγραψες από το φατσομπούκι? Το 'χω απορία. Τι πήγε στραβά στην σχέση μας? :rolleyes: :laugh::roflmao::lol:
Δεν μπορώ να πω,το παρόν νήμα έχει τις ΄΄χάρες΄΄ του,όχι μόνο έκανε τους geomiat & Y_B να ξαναγράψουν,αλλά να διαπληκτιστούν ξανά κιόλας...
Χρήσιμα σημεία στίξης η παύση και η τελεία,αλλά αυτή η ... παύλα είναι που μας τρώει.:sneaky:
http://www.avsite.gr/forum/threads/ΣΤΙΧΟΙ-ΑΠΟ-ΕΝΑ-ΤΡΑΓΟΥΔΙ-ΠΟΥ-ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ-ΑΓΑΠΑΜΕ-ΚΑΙ-ΣΙΓΟΤΡΑΓΟΥΔΑΜΕ.27285/page-214#post-2091876
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.919
Reaction score
7.992
Επιτέλους ΝΑ ένα μέρος για δοκιμές...πρόεδρε..άσε τα κλειδιά σε κάποιον εμπιστοσύνης και πήγαινε να χαλαρώσεις...
μόλις γυρίσεις θα τα βρεις όλα ''στρωμένα'' :thumbsup::thumbsup::thumbsup::eek::eek::p



Υ.Γ. Έχεις και παρκέ...μούρλια:p:D:D:D:D:D

Κάτι μου θυμίζει, Κάτι μου θυμίζει, Κάτι μου θυμίζει... το βρήκα! Η Κυβέρνησή μας!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Κάτι μου θυμίζει, Κάτι μου θυμίζει, Κάτι μου θυμίζει... το βρήκα! Η Κυβέρνησή μας!
Με όλους εμάς μέσα!!!! Ν Α Ι Ι Ι Ι Ι !!!!!!!! Γ Ι Ο Υ Π Ι !!!!>:(>:(>:(:p
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.658
Τα ηχεία δεν τα έχω ακούσει αλλα τα έχω μελετήσει..
Ντροπή σου γκονη. Δηλαδή αλήθεια τώρα, το λες και δε ντρέπεσαι; Αγόρασες ουσιαστικά ένα πλήρες ηχοσύστημα χωρίς να το ακούσεις; Πτου σου. Αισχρό. Τι θα πει ο κόζμος.

Αν κάνουν αυτά που υπόσχονται σε συμβατικούς χώρους χωρίς σοβαρή φροντίδα νομίζω οτι ορίζουν απο μόνα τους νέα κατηγορία (αν μη τι άλλο στην τιμολόγηση των συσκευών )
Λάθος. Και πολύ εκτός των στενών ορίων της τιμολόγησής τους.

Εκτιμώ πως εξαιτίας της ιδιαίτερα εκτεταμένης απόκρισης, τα εν λόγω αριστούργηματα θέλουν αρκετές δοκιμές στην τοποθέτηση, με μετρήσιμη αποτύπωση του αποτελέσματος σε έκαστη τοποθέτηση, κι όχι με εκτίμηση ακρόασης φυσικά. Αλλά τελικά, λόγω κατασκευής, με μεθοδική τοποθέτηση και με ήπια ενεργή διόρθωση-ισοστάθμιση απόκρισης, είναι απολύτως βέβαιο πως θα υπερτερούν σε τυπικούς χώρους ακρόασης οποιουδήποτε άλλου προϊόντος, ανεξαρτήτως τιμής, εφόσον το άλλο προϊόν δεν διαθέτει ανάλογα κατασκευαστικά χαρακτηριστικά (καρδιοειδή λοβό κλπ).

Υ.Γ.
Δεν απόκειται το άνωθεν σχόλιο στη σφαίρα του "τι νομίζω". Ισχύει. Δι φακτς οφ πιντιεφ.
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top