Ti sub χρειάζομαι;

Μηνύματα
268
Reaction score
129
580 πηρες το 12αρι edge, για ανοιξε τα ματια και σε μας πως τα κατάφερες,απο που αν επιτρέπεται?
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
580 πηρες το 12αρι edge, για ανοιξε τα ματια και σε μας πως τα κατάφερες,απο που αν επιτρέπεται?
Από το στόμα μου το πήρες. Και χωρίς Φπα 622 βγαίνει.
 

Μηνύματα
2.333
Reaction score
183
Το πήρα χωρίς ΦΠΑ κόβοντας τιμολόγιο, και αφού προηγήθηκε email και τους ρώτησα αν υπαρχει δυνατότητα καλύτερης τιμής και μου έκοψαν 75 ευρώ περιπου.;
Από την xtz απευθείας το πήρα .
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Το πήρα χωρίς ΦΠΑ κόβοντας τιμολόγιο, και αφού προηγήθηκε email και τους ρώτησα αν υπαρχει δυνατότητα καλύτερης τιμής και μου έκοψαν 75 ευρώ περιπου.;
Από την xtz απευθείας το πήρα .
ooοο δέχονται και παζάρια? έπρεπε να επιμείνεις κι άλλο αφού το έκαναν :roflmao:

πολύ δελεαστική τιμή. Να κάνουμε ένα group buy να μας κάνουν μια γενναία έκπτωση !!!
 

Μηνύματα
2.333
Reaction score
183
ooοο δέχονται και παζάρια? έπρεπε να επιμείνεις κι άλλο αφού το έκαναν :roflmao:

πολύ δελεαστική τιμή. Να κάνουμε ένα group buy να μας κάνουν μια γενναία έκπτωση !!!
Βασικά το 12.17 πήγαινα να πάρω αρχικά και μου είπαν ότι αν πάρω το edge θα μου έκοβαν αυτά.
 





Μηνύματα
2.333
Reaction score
183
Εξηγήστε κάποιος ρε παίδες.
Στρώσιμο εννοούμε απλά έχουμε το volume του χαμηλά;
 



Μηνύματα
600
Reaction score
880
Εξηγήστε κάποιος ρε παίδες.
Στρώσιμο εννοούμε απλά έχουμε το volume του χαμηλά;
Άκου την μουσική σου δες τις ταινίες σου , όλα στις εντάσεις που θέλεις και θα στρώσουν όλα εν καιρό.Δεν θέλει άγχος:):).
 


Μηνύματα
15
Reaction score
2
Γεια σας και πάλι ! Πριν λίγο kαιρο έψαχνα να πάρω soyndbar με sub δυνατό για το σαλόνι μου και μου είχαν προτείνει εδώ μέσα τα παιδιά την jbl . Αλλά αλλά έφαγα ένα άκυρο και κατέληξα να κοιταζω powered speakers της kanto yu2 η της steljes ns1, όπου θα το συνοδεψω με ωραίο υπογουφερ απλά συνδέοντας το sub out που έχουν τα παραπάνω με το sub in του sub . To θέμα είναι ότι θέλω η 10" η 12" . Γλυκοκοιταζα ένα yanaha ns-sw300 η κάποια σειρά της klipsch η το monitor audio mrw10. Εσείς θα μου προτείναται και κάποιο άλλο ? Επεισης για ταινίες και μουσική σε ποιο φάσμα hz πρέπει να είναι το woofer ?
 



Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Καλορίζικο καλοάκουστο. !!!!!

Σήμερα παρέλαβες? έκανε 20 μέρες γεμάτες
 

Μηνύματα
2.333
Reaction score
183
Καλορίζικο καλοάκουστο. !!!!!

Σήμερα παρέλαβες? έκανε 20 μέρες γεμάτες
Σήμερα παρέλαβα κάνω ρυθμίσεις εδώ και δύο ώρες.με το app της auddysey στο κινητό.
Αποθηκεύσα διαφορετικές ρυθμίσεις ανάλογα αν έχω τις κουρτίνες πάνω ή κάτω ,καναπε μπροστά η πιο πίσω κτλ κτλ
Ταινία δεν θα προλαβω σήμερα να δω αλλά ακούγοντας απλό ράδιο νοιωθω πόσο μεγάλη διαφορά θα ακούσω σε ταινία...
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Το έχεις αφήσει ταπωμένο? δοκίμασε να τα βγάλεις να πάρεις τα max spl
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.868.030
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top