Επαγγελματίες, αγγελίες, trolling, συστηματικές παραβιάσεις κανονισμού


vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
καταλαβαινουμε ολοι θελω να πιστευω οτι το πικαπ και η φιλη ηταν καθαρα για να γελασουμε, δεν ζητηθηκαν ευχες εξαλλου!

χαχαχαχα
[DOUBLEPOST=1553091231][/DOUBLEPOST]
Της φίλης ή του πικάπ:D;;;
της φιλης σκυμμενης μπροστα στο πικαπ

αυτος ο κοσμος δεν θα αλλαξει ποτε
 



I

iason

Guest
Βρισκόμαστε καθε μέρα στο φόρουμ, εγω τουλάχιστον σε καθημερινή βαση ,θα διαβάσουμε κατι θα αστειευτουμαι θα προσπαθησουμε να βοηθησουμε ο ενας τον αλλο ,να μαθουμε κατι. Αυτοί ειναι λόγοι ύπαρξης ενός φόρουμ με σοβαρό επίπεδο .Σε μέσες άκρες το παλεύουμε, βέβαια παίρνουμε βελτίωση ακόμη.. .. Προσωπικές επιθέσεις επειδή ο άλλος διαφωνεί μαζί μας το θεωρώ Απαράδεκτο .:drinks:
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.052
Reaction score
20.465
Αλλά το μεγάλο κλου ήταν ο ισχυρισμός του (δεν θυμάμαι τώρα επακριβή διατύπωση) ότι ο ψηφιακός ήχος είναι αφύσικος και προκαλεί διαταραχές στη φυσιολογία και στον μεταβολισμό του ανθρώπου (!!!)
Κι έλεγα γιατί μου έκατσαν οι μπάμιες από χτες το μεσημέρι...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.113
Reaction score
124.682
Άλλο ένα θρεντ κλείδωσε πάντως.

Όχι γιατί υπήρξαν:

Προσωπικές επιθέσεις επειδή ο άλλος διαφωνεί μαζί μας
Αλλά γιατί η απλή αναφορά της αλήθειας, εξοργίζει.
Προτιμά τη φίμωση παρά την αλήθεια..
 


I

iason

Guest
Άλλο ένα θρεντ κλείδωσε πάντως.

Όχι γιατί υπήρξαν:



Αλλά γιατί η απλή αναφορά της αλήθειας, εξοργίζει.
Προτιμά τη φίμωση παρά την αλήθεια..
Δυστυχώς Κώστα δεν ειμαστε ολοι σε θέση να δεχθούμε την (Αλήθεια) , ο καθένας εχει τους λογους του.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Λοιπόν κορίτσα. :p

Αφού δεν διαβάσαμε σοβαρές αντιρρήσεις και επιχειρηματολογία για τα ζητήματα, θεωρώ οτι γενικά συμφωνούμε.

Με 3 warnings κυρίων κατηγοριών* στο διάστημα ενός χρόνου θα πηγαίνετε εξαμηνιαίες διακοπές. Μετά reset.
Με 15 νέες αγγελίες στο διάστημα ενός χρόνου θα θεωρείστε "επαγγελματίας", κάτι που θα συμβεί κι αν είστε διπλοαγγελιοθέτης.
Θα αποκτήσετε custom τίτλο. ;) Οι παλιές, εκτός ειδικών περιπτώσεων δεν μετρούν.
Επαναλαμβάνω οτι δεν υπάρχει περιορισμός στον αριθμό αγγελιών.
Οι αγγελίες ζήτησης κατ' αρχήν δεν θα μετρούν στις 15 ενώ οι αγγελίες πονηρής ζήτησης θα διαγράφονται όπως γινόταν ανέκαθεν.

Αυτά ισχύουν αναδρομικά απο την 1η Μαρτίου.


Δεν είχαμε δηλώσεις επαγγελματιών εκτός όσων ήταν ήδη γνωστοί. Δεν θα υπάρχουν άλλοι...


Νήμα που ξεφεύγει θα κλειδώνεται.

Όλα όσα απαγορεύονται απο τον κανονισμό και τις διευκρινίσεις της εδώ συζήτησης θα διαγράφονται άμεσα.






*τα warnings στις αγγελίες θα συνεχίσουν ως έχουν για την ώρα αλλά οι συνεχείς παραβιάσεις θα δέχονται κανονικές ποινές, όχι τις χαριστικές που ίσχυαν μέχρι σήμερα.


Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή. Λοκ.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.631
Reaction score
83.116
Όλα όσα απαγορεύονται από τον κανονισμό και τις διευκρινίσεις της εδώ συζήτησης θα διαγράφονται άμεσα.
Αυτός είναι ο μόνος τρόπος για να μην επαναλαμβάνουμε τα ίδια και τα ίδια. Γιατί κάθε χρόνο τα ίδια λέμε περί συμπεριφοράς και τίποτα δεν αλλάζει.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Χρήστης που ενδιαφερόταν αποκλειστικά για τις αγγελίες αλλά παρίστανε και τον ασχολούμενο με το forum κάποιες λίγες φορές για το μάτι, με άφθονους διπλούς λογαριασμούς, αγγελίες "φίλων", φίλους με ίδιες αγγελίες και λοιπά, προσβλήθηκε με τον χαρακτηρισμό "επαγγελματίας" και ζήτησε διαγραφή.

Λίγες μέρες αφού διαγράφηκε, άνοιξε νέο λογαριασμό με ερωτήσεις δήθεν "νεοεισερχόμενου", και φυσικά το επόμενο βήμα ήταν ίδια αγγελία χαϊεντοείδους. Τον μπάναρα ελπίζοντας οτι δεν θα ασχοληθεί άλλο. :rolleyes:

Λίγες μέρες μετά το ban όμως, εμφανίζεται ξανά. Αφήνω πάλι τις, αρκετές αυτή τη φορά, ερωτήσεις περί ψηφιακών, ηχείων, σχόλια για προϊόν που είχε σε αγγελία παλιότερα. :p
Ο "νέος" ανοίγει αγγελία προϊόντος με πολύ πρόσφατο παρελθόν στο forum μας, αναφέροντας αλλού ξαφνικά οτι είχε ήδη τα προς πώληση. Πολύ σύντομη έρευνα (με ένα κλικ) δείχνει αγγελία σε άλλο ιστότοπο και τηλέφωνο το δημοσιευμένο πολλάκις στον αρχικό διαγραμμένο λογαριασμό του AVsite. :D

Γελάσαμε με τις προσπάθειες εξαπάτησης, φτάνει όμως. Δε σε θέλουμε εδώ. >:(
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Λίγες μέρες αφού διαγράφηκε, άνοιξε νέο λογαριασμό με ερωτήσεις δήθεν "νεοεισερχόμενου", και φυσικά το επόμενο βήμα ήταν ίδια αγγελία χαϊεντοείδους. Τον μπάναρα ελπίζοντας οτι δεν θα ασχοληθεί άλλο. :rolleyes:
Τα ίδια συνέβησαν πάλι λίγες μέρες πριν, με προσφάτως μπαναρισθέντα ενδιαφερόμενο δήθεν για ενισχυτές.

Έχουμε και εκατοντάδες Ρώσους κάθε μήνα τον τελευταίο καιρό. Λόγω US εκλογών ίσως; :idk:

Απο σήμερα λοιπόν όλες οι νέες εγγραφές θα περνούν απο έγκριση.
Όποιος θέλει να εγγραφεί μέσω VPN δεν θα εγκρίνεται.
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.788
Reaction score
28.228
-
@abcd
Βγάλε εντελώς την λέξη ,
"Επαγγελματίας"
που μου κόλλησες χωρίς την συγκατάθεση μου και μάλιστα με ομοιωματικά .


-
 
Last edited by a moderator:

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Αν και εντελώς off topic,


-
@abcd
Βγάλε εντελώς την λέξη ,
"Επαγγελματίας"
που μου κόλλησες χωρίς την συγκατάθεση μου και μάλιστα με ομοιωματικά .


-

"Επαγγελματίες" με εισαγωγικά εννοούνται απο σήμερα όποιοι ανοίγουν πολλές αγγελίες (σαν όριο κατ' αρχήν σκέφτομαι τις 15 μέσα σ' έναν χρόνο).
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.788
Reaction score
28.228
"Επαγγελματίες" με εισαγωγικά εννοούνται απο σήμερα όποιοι ανοίγουν πολλές αγγελίες (σαν όριο κατ' αρχήν σκέφτομαι τις 15 μέσα σ' έναν χρόνο).

Αγαπητέ Δημήτρη .
-
Επαγγελματίας δεν είμαι . Χομπίστας ίσως .
Δεν έχω ανοίξει 15 αγγελίες από την αρχή του χρόνου -2021 - όσον αφορά την πώληση .
Αν συμπεριλαμβάνονται μέσα στις 15 και οι αγγελίες " Ζήτησης " ή οι αγγελίες που γίνονται ανανέωση από προηγούμενα χρόνια , θα ήθελα να το διευκρινίσετε .

* Πάντως τις μετρώ και έτσι και αλλιώς 15 δεν μου βγαίνουν .


Ευχαριστώ . και συγνώμη για τα :offtopic:.
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.113
Reaction score
124.682
Το ηρωικό, το τιμημένο.

Για την αξιοπρέπεια του λαού μας.

Γιορτάζουμε την παράδοση και την ιστορία μας.

Νιώθουμε τη δική μας ευθύνη για τις επόμενες γενιές.

#pita #souvlaki #greeksouvlaki #pitasouvlaki #OXIkalamaki #kalamakiOXI #frapekalamaki
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.414
Reaction score
27.698
Το ηρωικό, το τιμημένο.

Για την αξιοπρέπεια του λαού μας.

Γιορτάζουμε την παράδοση και την ιστορία μας.

Νιώθουμε τη δική μας ευθύνη για τις επόμενες γενιές.

#pita #souvlaki #greeksouvlaki #pitasouvlaki #OXIkalamaki #kalamakiOXI #frapekalamaki
Ξέχασες το #halara 😅
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.391
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top