Eurovision 2019


Μηνύματα
4.365
Reaction score
4.234
Μα καλα ρε Τσιπρα εσυ τους εδωσες Γη και Υδωρ και αυτοι ουτε ενα ψηφαλακι:o?.

Οι ψήφοι των επιτροπών στην Ελλάδα:

3: Βέλγιο

4: Μάλτα, Αλβανία,

6: Αζερμπαϊτζάν


8: Σαν Μαρίνο

10: Ρωσία

12: Κύπρος

Επιτροπές: 47

Κοινό: 24

ΣΥΝΟΛΟ: 71 βαθμοί

ΘΕΣΗ: 21
 



Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
ενταξει το θεμα της βαθμολογησης,πανε με μοδες.Φετος δεν ψηφισαν τους πιο καραγκιόζηδες ,αποφασισαν να ψηφισουν μια ξενερωτη μπαλαντουλα.Προσωπικα το δικο μας τραγουδι μ αρεσει σαφως περισσοτερο,αλλα σα στυλ μου αρεσαν περισσοτερο οι Ολλανδοι με την απλοτητα τους.Το δικο μας πονταρε ότι θα εντυπωσιάσουμε με τα καραγκιοζιλίκια,δεν επιασε φετος.Άλλη χρονιά μπορει ναχε πιάσει.
Υπαρχει και ένα θεμα με τη Ντουσκα.Λογω του οτι πατωσαμε,πρέπει να το σκεφτουμε και αυτο,πολλοι λενε ότι το εντονα ενρινο που εβγαλε ηταν για τα μπαζα.
 

Μηνύματα
12
Reaction score
13
ενταξει το θεμα της βαθμολογησης,πανε με μοδες.Φετος δεν ψηφισαν τους πιο καραγκιόζηδες ,αποφασισαν να ψηφισουν μια ξενερωτη μπαλαντουλα.Προσωπικα το δικο μας τραγουδι μ αρεσει σαφως περισσοτερο,αλλα σα στυλ μου αρεσαν περισσοτερο οι Ολλανδοι με την απλοτητα τους.Το δικο μας πονταρε ότι θα εντυπωσιάσουμε με τα καραγκιοζιλίκια,δεν επιασε φετος.Άλλη χρονιά μπορει ναχε πιάσει.
Υπαρχει και ένα θεμα με τη Ντουσκα.Λογω του οτι πατωσαμε,πρέπει να το σκεφτουμε και αυτο,πολλοι λενε ότι το εντονα ενρινο που εβγαλε ηταν για τα μπαζα.
Μα γιατί το λέτε αυτό; Το Κατερινάκι έχει υπέροχη φωνή που μου θυμίζει την Άνι Λένοξ.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Μα γιατί το λέτε αυτό; Το Κατερινάκι έχει υπέροχη φωνή που μου θυμίζει την Άνι Λένοξ.
δεν θα τολεγα,αλλα απλώς αναφερω τα οσα ακουστηκαν.Το αποτέλεσμα είναι οτι δεν πηγε καθολου καλα η συμμετοχη και κατι εφταιγε.Κατά την αποψη μου δεν εφταιγε το τραγουδι.
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.565
Ποσο στημενο ηταν τελικα το χθεσινο???? Για αρκετη ωρα η North Macedonia ηταν πρωτη ή στις πρωτες θεσεις. Φυσικα το κοινο την καταμαυρισε,αλλα οι "επιτροπες" την ηθελαν να ειναι ψηλα για να φανει το νεο ονομα. Πραγματικα απορω πως πηγαινουμε ακομα σε αυτο το στημενο πανηγυρακι ,συνδυασμο πολιτικης-κακογουστιας-ατελειωτης πουστιας.
 

Μηνύματα
12
Reaction score
13
δεν θα τολεγα,αλλα απλώς αναφερω τα οσα ακουστηκαν.Το αποτέλεσμα είναι οτι δεν πηγε καθολου καλα η συμμετοχη και κατι εφταιγε.Κατά την αποψη μου δεν εφταιγε το τραγουδι.
Νια συμφωνούμε. Φταίνε αυτές οι συμαχίες που κάνουν πολλές χώρες μαζί και βγάζουν το νικητή που θέλουνε άσχετα αν λέει ωραίο τραγούδι ή όχι.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Νια συμφωνούμε. Φταίνε αυτές οι συμαχίες που κάνουν πολλές χώρες μαζί και βγάζουν το νικητή που θέλουνε άσχετα αν λέει ωραίο τραγούδι ή όχι.
αυτό ισχυει στις ψηφοφοριες των επιτροπών.Όχι στο τελεβοτινγκ.Μην ξεχναμε ότι περσι παραλιγο να νικησει η Κυπρος.Ουτε νομιζω ειχαν λογο να στηριξουν φετος την Ολλανδια.Απλα αρεσε το κομματι.
 

Μηνύματα
12
Reaction score
13
αυτό ισχυει στις ψηφοφοριες των επιτροπών.Όχι στο τελεβοτινγκ.Μην ξεχναμε ότι περσι παραλιγο να νικησει η Κυπρος.Ουτε νομιζω ειχαν λογο να στηριξουν φετος την Ολλανδια.Απλα αρεσε το κομματι.
Κάθε χρονιά όμως έχει μερικά λίγα πολύ καλά τραγούδια αλλά δεν κερδίζουν αυτά ποτέ. Σύμπτωση είναι;
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Κάθε χρονιά όμως έχει μερικά λίγα πολύ καλά τραγούδια αλλά δεν κερδίζουν αυτά ποτέ. Σύμπτωση είναι;
απλα άλλο αρεσει στον καθενα μας και άλλο ψηφιζεται συνολικα.Αμα σκεφτει κανεις ποσες χωρες και ποσο διαφορετικες ψηφιζουν,ειναι δυσκολο να μαντέψεις τα γουστα που θα επικρατησουν.
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Η μόνη καθολική επικράτηση τραγουδιού ήταν η συμμετοχή των Lordi.:imtheking:
αυτοι ηταν κ%λοφαρδοι,πετυχαν τη σωστη χρονια που λεμε περι καραγκιόζηδων:D.Αλλη χρονια μπορει ναχαν πιασει πάτο.
 

Μηνύματα
591
Reaction score
557
Με παρέα, ποτό, προβολέα απαραίτητα, περάσαμε μια χαρά. Ξέρουμε πως είναι και ότι δεν κερδίζει ο καλύτερος σε αυτό το πανηγύρι άλλωστε πιστεύω ότι από τις τηλεοράσουλες που το βλέπει και το ακούει ο κόσμος δεν μπορεί να έχει καλή εικόνα.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.356
αυτοι ηταν κ%λοφαρδοι,πετυχαν τη σωστη χρονια που λεμε περι καραγκιόζηδων:D.Αλλη χρονια μπορει ναχαν πιασει πάτο.
Να μου επιτρέψεις να έχω διαφορετική γνώμη. Δεν ήταν καθόλου κωλόφαρδοι.
 

Μηνύματα
553
Reaction score
994
αυτοι ηταν κ%λοφαρδοι,πετυχαν τη σωστη χρονια που λεμε περι καραγκιόζηδων:D.Αλλη χρονια μπορει ναχαν πιασει πάτο.

Καμία σχέση. Απολύτως καμια. Πήγαν με ένα πολύ σοβαρότερο τραγούδι σε σχέση με άλλα που δεν είναι ούτε καν για μουσική ασανσέρ.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Να μου επιτρέψεις να έχω διαφορετική γνώμη. Δεν ήταν καθόλου κωλόφαρδοι.
εγω τους θεωρω ακραίους και συνεπώς οταν κατι είναι ακραίο μπορει να πιάσει,μπορει όχι.Προφανως εχουν τους οπαδους τους,δεν αντιλέγω.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.356
εγω τους θεωρω ακραίους και συνεπώς οταν κατι είναι ακραίο μπορει να πιάσει,μπορει όχι.Προφανως εχουν τους οπαδους τους,δεν αντιλέγω.
Άλλο το ακραίο κι άλλο η κωλοφαρδία. Κατά τα άλλα, η απάντηση του @giorgos2187 με καλύπτει πλήρως.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Άλλο το ακραίο κι άλλο η κωλοφαρδία. Κατά τα άλλα, η απάντηση του @giorgos2187 με καλύπτει πλήρως.
μα νομιζω ημουνα σαφης.Θα μου πεις ότι οι LORDI είναι ξερω γω Ελτον Τζων?προφανως όχι.Εχουν το κοινο τους και ετυχε να πιασουν,δεν ειναι μεινστρημ μουσικη.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.110
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top