Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Μια στάση εδώ...

Να ξεπεράσω πρέπει των γιατρών τον τρόμο.
Γράφω στ' @ρχιδι@ μου του Ντιμιφουτ τον νόμο
Κάνω ακρόαση με κόρνες και λυχνίες.
Χοντρά καλώδια μαντζουνια και αλχημείες!


Ρεφραίν μόνο, κουπλε βαριόμουν να γράψω κυριακάτικα...
Αναρωτιέμαι τι είναι πιο επίφοβο,το ότι μου παίρνει λίγα λεπτά να το κάνω,ή ότι το κάνω... :roflmao:

Μια στύση εδώ να βγω στο forum να το παίζω σε ρεμπέτικο
πάνω στο γράφημα του REW με ύφος σέρτικο
να συμβουλεύεις λες και τα woofer θα αλλάξω
να λογαριάζεις λες και τα bass reflex θα φράξω

Μια στύση εδώ θέλω απόψε ν'ακούσεις καμπανάκια
να ξεχαστούνε του setup μου τα φaρμάκια
τη σηκωμάρα δεν μπορείς να την ορίζεις
σαν λείπουν τρίχες για να την υποστηρίζεις
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
Θα εκδώσουμε ποιητική συλλογή, "Τα AVsiteικά".
Μη το γελάς καθόλου. 8-)

Μαζέψτε τα, αντιγράφοντάς τα όλα από τα σκόρπια θρεντ που υπάρχουν, σε ένα νέο θρεντ με ανάλογο τίτλο, ώστε να είναι έτοιμα για έκδοση. Είναι βέβαιο πως θα βρεθεί εκδότης. ;)
 




Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Μη το γελάς καθόλου. 8-)

Μαζέψτε τα, αντιγράφοντάς τα όλα από τα σκόρπια θρεντ που υπάρχουν, σε ένα νέο θρεντ με ανάλογο τίτλο, ώστε να είναι έτοιμα για έκδοση. Είναι βέβαιο πως θα βρεθεί εκδότης. ;)
Κι αν δε βρεθει, χεστηκαμε. Θα το αναλαβω εγω, κουκλα θα το κανω το βιβλιαρακι. Με 10 ευρακια ποιος δε θα το αγορασει;:angel:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Μρε κοπέλια, δεν αφηνετε τα βιβλια (απου θενε και διαβασμα) και να βγαλετε κιανα μπλουζακι ?
ή δε θετε να σας ε μιλουν αγνωστοι στο δρομο ?
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Μρε κοπέλια, δεν αφηνετε τα βιβλια (απου θενε και διαβασμα) και να βγαλετε κιανα μπλουζακι ?
ή δε θετε να σας ε μιλουν αγνωστοι στο δρομο ?
Τα σαίνια του φωτοσοπ εδω να σχεδιασουν ενα μπλουζακι να ειναι εξυπνο, μοντερνο, τεχνοκρατικο αλλά και...σεξι... :D
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Τα σαίνια του φωτοσοπ εδω να σχεδιασουν ενα μπλουζακι να ειναι εξυπνο, μοντερνο, τεχνοκρατικο αλλά και...σεξι... :D
Και μ' ενα μοτο πιασαρικο , ουτε φιλοσοφιες του νταλιμπαν , ουτε κανα τυπο υπολογισμου στασιμων ...
το "σεξι" αστο ... ενα δυο ειμαστε τα μονδελα εδω μεσα ... :biggrin:

:drinks:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
ουτε κανα τυπο υπολογισμου στασιμων .
Η τετραγωνική ρίζα επαγωγικοτητας προς χωρητικότητα για μιγαδική αντίσταση καλωδίων δε σου κάνει ρε ακατάδεχτε; :gotcha:
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
useless.jpg

Xερ μαιν ιχ λιμπε ντιχ και νταχτιρντι που θα ελεγε και ο Ταμτακος,ιδου και οι διαταγες του Πατερ.

Δυστυχως δε βλεπω καποια βελτιωση σε σχεση με την επανω που σας εχω βαλει σαν αναφορας προς το παρων.

Ο χωρος μου φαινεται να μην πολυσκαμπαζει απο φορμουλες ακυρωσης συχνοτητων,ισως λογω των ελαφρως ασυμμετρων τοιχων,ισως λογω των μπασσοπαγιδων...Αυτο ειναι καλο βεβαια.Και η ακυρωση κατω απο τα 50τοσα ειναι απο τη θεση ακροασης.
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.393
Reaction score
79.529
View attachment 147359

Xερ μαιν ιχ λιμπε ντιχ και νταχτιρντι που θα ελεγε και ο Ταμτακος,ιδου και οι διαταγες του Πατερ.

Δυστυχως δε βλεπω καποια βελτιωση σε σχεση με την επανω που σας εχω βαλει σαν αναφορας προς το παρων.

Ο χωρος μου φαινεται να μην πολυσκαμπαζει απο φορμουλες ακυρωσης συχνοτητων,ισως λογω των ελαφρως ασυμμετρων τοιχων,ισως λογω των μπασσοπαγιδων...Αυτο ειναι καλο βεβαια.Και η ακυρωση κατω απο τα 50τοσα ειναι απο τη θεση ακροασης.
Τις προηγούμενες κρατάμε
 


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
best so far.jpg

Και εδω η μπλε ειναι οτι συμμαζεψα μεχρι τωρα σε σχεση με την καλυτερη απο πριν.

Νομιζω ειναι εμφανεις οι βελτιωσεις στα σημεια.

Πατερ???Πες αλευρι!!!το φουσκωμα στα 300 μειωθηκε με την ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ του plexi που φωναζες να βγαλω!!!!!:fuckyou:
 



Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Καμία λέμε απο αυτές με την τραμπάλα.
Τις προηγούμενες βάλε, και πάμε για eq
Τι πρεπει να παρω και ποσο κανει για δικαναλο eq με 2 σαμπ που να ρυθμιστουν σωστα και να μη μου βρωμισουν τη λεπτομερεια στις χαμηλες;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.408
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top