ΔΥΟ ΚΙ (Ε)ΝΑ ΚΑΙΕΙ!

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
Παντως Βασιλιους πιστευω οτι οταν ολοκληρωσεις την πενταδα σου (για αρχη αυτο αφου κανεις παρεα με τον Χρυσαυτιδη )θα περασεις σε αλλα επιπεδα ηχητικης αναζητησης και νιρβανας..εννοειται βεβαια οτι θα σεταρεις και το δευτερο σαμπακιον με το συστημα οποτε αντε καλα ταξιδια φιλε....σκεψου το λεω εγω αυτο που ηξερες τα χαλια μου απο παλια με τα τα ακριβα χαιενταδικα μαραφετια και το τι χρημα εχει φυγει γιαυτα ....προχωρα Βασιλακο ...ερχεται αλλο παιχνιδι ,αλλη πραγματικοτητα ...τσακω και δυο φωτος ετσι για του λογου το αληθες με τις μεταγενεστερες αναζητησεις μου φιλαρακι.......!!!!!

View attachment 149774

View attachment 149775
Εχει σκονη ο φουκαρας ο Κrell που καθεται και σκονιζεται εδω και πολλους πολλους πολλους μηνες και απλα πρεπει να το παρω αποφαση να τον δωσω (αγαπες ειναι αυτες ντε ).....αλλαξαν τα δεδομενα μου πια φιλος... View attachment 149776
Ωπ, παράνομος!
Κάτι λείπει εκεί αριστερά.
Γέρνεις.
 



Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
Aλλο ενα svs 4000 λες?θα ισιωσω πιστευεις ?για πες....
Άλλο ένα άμεσα για να γίνεις νόμιμος και άλλα δύο του χρόνου.
Forum's rules λέει, τι να σου πω :idk:
Έχουν αγριέψει τα πράγματα. Δεν μπορείς να κάνεις ό,τι θες όπως παλιά.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Άλλο ένα άμεσα για να γίνεις νόμιμος και άλλα δύο του χρόνου.
Forum's rules λέει, τι να σου πω :idk:
Έχουν αγριέψει τα πράγματα. Δεν μπορείς να κάνεις ό,τι θες όπως παλιά.
εχω αρχισει τα Πατεριμα και τα γονατδια ζητωντας αφεση αμμαρτιωνε....εχω υποπεσει σε αμαρταματα μεγααλα και δεν ξερω πως θα με δεχτειτε πισω....τρεμω απο ριγη ταπεινοτητας και αυτοκριτικης ....ωιμε....
Και τους εχω πει να μην τα πουλάνε μονά, δεν υπάρχει κράτος.
Εχεις απολυτο δικιο ....ΑΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ !!!!!!!!
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Συμφωνω. Αλλα κατι δεν με κολαει. Ξερω οτι παντα κατι θα με τρωει και σε καποια φαση θα τα δωσω για να παω στα Χ, Οποτε μια και καλη στα Χ. Νομιζω οτι στο e bay παιζουν και καλες τιμες μεταχειρισμενων.
Μπα δε συμφωνείς καθόλου, αλλιώς μια χαρά κολλάνε, όπως και τα ομοειδεατα σαμπ της ΑDAM, αλλά εκεί σου κολλάνε καλύτερα τα φοκαλ φαίνεται...
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Το Φοκαλ ειναι δωρο. Οποτε πολυ λογικο να παω και σε δευτερο ιδιο. Σκεφτομουν και το Adam αλλα εχω την αισθηση οτι θα ειναι καλυτερη επιλογη δευτερο ιδιο αν μεινω στα δυο. Ουτως η αλλως ειμαι απολυτως ευχαριστημενος απο το υπαρχων.

Για το Τ7 το τουιτερ και οι ενισχυτες ειναι μια ουσιαστικη διαφορα. Αν η χρηση των περιφεριακων ηταν μονο για κινηματογραφο δεν θα το σκεφτομουν. Ομως σε πολυκαναλη μουσικη, πως να το κανουμε λιγο τα ψειριζουμε. Οποτε επιμενω στο Α7Χ
 



Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Μπηκε λιγο διαχυση.
Ηταν ορος για να παω στον πεντακαναλο. Με μικρα βηματα προχωραμε.
Το επομενο, η οροφη.
Καταληγω στην διατρητη γυψοσανιδα με πετροβαμβακα εντος αυτης παρολο που η διαχυση ειναι καλυτερη λυση. Ωστοσο το αποτελεσμα θα ειναι κι εδω καλο. Θα χαθει λιγο ενεργεια, θα την παρω με μελλοντικη προσθηκη ενος ακομη σαμπ.

1579680951865.png
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Να σημειωσω ότι η διαχυση στηρίζεται σε μdf 8 χιλιοστών κι από πισω εχει μπει πετροβαμβακας. Οι διαστασεις είναι 1.80μ πλατος και υψος 1.20 μ. Ξεκιναει από τα 60 εκατοστα υψος από το πατωμα και φτανει στο 1.80 υψος. Η συνολικη επιφανεια τοιχου πισω είναι 5.80 μ.
 



Μηνύματα
813
Reaction score
1.788
Ωραίο φαίνεται. Βάλε και καμία φώτο όλου του χώρου να δούμε πως έχει διαμορφωθεί.
Εντυπώσεις;
Μετρήσεις;
 


Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Ωραίο φαίνεται. Βάλε και καμία φώτο όλου του χώρου να δούμε πως έχει διαμορφωθεί.
Εντυπώσεις;
Μετρήσεις;
Ο φιλος που με βοηθησε (το 80% εκανε) στο τελος μου λεει ...σαν γκαραζοπορτα το καναμε!

Τελος παντων, ωραια ειναι τα ετοιμα, αλλα και ακριβα. Σε 3-4 χρονια θα παρω του Τζιοβανι που θα εχει βαρεθεί τα δικα του.
Αυτο μου βγηκε φθηνο, μονο την μπογια αγορασα και κατι βιδες. Ολα τ αλλα υπηρχαν. Σημειωτεον οτι 3 χερια το περασα και παλι πιστευω οτι ηθελε κι αλλο.
 


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Δεν θα μπορούσε να ήταν στην απόχρωση των τοίχων και να μην είχε αυτά τα έντονα χρώματα;
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
οι τοιχοι δεν θαχουν αυτό το χρωμα. Αλλα το βαψιμο αυτων θα γινει όταν τελειωσουν ολες οι εργασιες.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.049
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top