Kii Audio


dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.786
Reaction score
11.021
Έβαλα από ATC,είμαι σε επικοινωνία να αλλάξω και το τουϊτερ,αν αλλαξω και τα γουφερ θα κάνω τράμπα με ένα 50αρι ενεργό να τελειώνω
Μην ξεχάσεις την εσωτερική καλωδίωση. Και τις (μ)πόρνες.
 











gonis

Luger
Μηνύματα
4.206
Reaction score
11.481
Έχω ραντεβού το απόγευμα για δικαναλη ακρόαση...
Είναι και κοντά στο σπίτι μου, θα στείλω sms 2 (αγορά στέρεο) και θα πεταχτώ :biggrin:
Kii-THREE-Pro-DSP-Studio-Monitor-Pair-Graphite-Satin
Stay tuned για εντυπωσεις και ισως φωτογραφικο υλικο8-)
Όπως είχα προαναγγείλει σε διπλανό,χιουμοριστικό thread σήμερα πηγα
και άκουσα τον συνδυασμό Kii3+BXT στην νέα αντιπροσωπεία https://www.synthesizer.gr/.
Η συγκεκριμένη εταιρεία ασχολείται με παραγωγή μουσικής,ηχογραφησεις,εμπορεύεται επαγγελματικες κονσόλες ,συνθεσάϊζερ κ.α.
Ειναι μια εταιρεία διαφορετική από τις παραδοσιακες εταιρείες του χώρου.
Ανθρωποι εξυπηρετικοί,πρόθυμοι,ευγενικοί,μου παραχώρησαν το χώρο που είχαν στημένο το σύστημα και με άφησαν στην ησυχια μου!Συνδεσα το λαπτοπ στο Κii Control και Tidal+Roon ανέλαβαν.
Ο χωρος που είναι στημένα τώρα είναι προσωρινός στο πατάρι της επιχείρησης εν αναμονή νέου χώρου που ετομαζουν με treatment από την vicoustic που αντιπροσωπεύουν αν κατάλαβα σωστά.
Αυτος ο χώρος σίγουρα τα αδικεί!
Παρ όλα αυτά το ηχείο τα σπάει!Ανεβαζει στάθμες που το Kii3 από μόνο του δεν πλησιάζει και το μπάσο εμένα προσωπικά με υπερκάλυψε.Υπήρξαν βέβαια στιγμές που ήταν μη ελεγχόμενο λογω χώρου ,τοποθέτησης και ίσως μη ρυθμισμένων presets.
Ειναι ένα ολοκληρωμένο σύστημα πλήρους φάσματος που παιζει ασυμπιεστα και απαραμορφωτα σε πολύ ψηλές στάθμες.
Στα μείον η τιμή του!!!
Εχει ανέβει πολύ η τιμή του ειδικά αν λάβω υπόψην ποσό ειχα πληρώσει το δικό μου πριν περιπου 5 χρονια:(

0206DC0D-B68E-418F-BCB8-687374E9C5CA.jpeg


AD4DF320-A962-4458-8964-37B98ABB4A3D.jpeg


98CFAFE4-CD35-403E-9AC1-4ABD203D56D7.jpeg


6DA15740-D9D7-445F-9928-525085327704.jpeg


Η εγώ είμαι γίγαντας ή το ηχείο είναι μινιατουρα:p
 




Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Κουκλί είναι.

Παρτο.


ΥΓ. Ότι προλάβει να αρπάξει ο κωλος μας.. Μην αναβαλλεις για αύριο ο, τι χωράει στην πιστωτική σου σήμερα.
Τιτλές τανθρώπ??
Η σωστή απάντηση είναι: πούλα τα Κιι και πάρε Me G, θάρθει τζάμπα!!! 🍌 :fuckyou:
 


Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
αυτές είναι φωτό....
φαίνεται και λίγο άνθρωπος στο κάδρο....
όχι σαν του Κοτσίδη :lol:
Asxeto, αλλα ψηφιζω με δυο χερια του Κωτσιδη κι ας μην ακουσα κανενα απ τα δυο.
Μαλιστα αν ακουμουσε το ηχειο στο ταβανι θα ηταν και λιγο καλυτερο. Ποιος ξερει, ισως μετα απο δεκα χρονια στην επομενη αναβαθμιση.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top