Poll περί δικάναλου - πολυκάναλου ήχου

Δικάναλος ή πολυκαναλος;


  • Total voters
    199










Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Σαν τι να γίνει...
Eagle never hunts a fly.


Ο αετός όμως πετάει και τα μαργαριτάρια του, άκου "υπεραξία" χαχα, ας ανοίξει ένα λεξικό να δει τι σημαίνει, θα καραφλιάσουμε εδώ μέσα μου φαίνεται..
 

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.711
Πώς να τον πει;
"Έλα φιλαράκ" η "που' σαι αδερφέ";;
Μπράβο στον Anakin για την ευγένεια και την τυπικότητά του, οι υπόλοιποι είμαστε χύμα στο κύμα. :p
Η αλήθεια είναι ότι δεν τον ξέρω τον άνθρωπο....αλλά για κάποιο λόγο έχω τον έχω στον μυαλό κάπως έτσι
lazarou.jpg

Η αλήθεια είναι ότι δεν τον ξέρω τον άνθρωπο....αλλά για κάποιο λόγο έχω τον έχω στον μυαλό κάπως έτσι
lazarou.jpg
Αστειεύομαι εννοείται...
 





Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Ναι, είναι καλύτερα έτσι. ;)
Εσύ έχεις ψηφίσει ότι ακούς πολυκάναλα και μάλιστα immersive τη μουσική σου, έχεις ανοίξει κάποιο thread με παρουσίαση;
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.880
Reaction score
77.486
Ναι, είναι καλύτερα έτσι. ;)
Εσύ έχεις ψηφίσει ότι ακούς πολυκάναλα και μάλιστα immersive τη μουσική σου, έχεις ανοίξει κάποιο thread με παρουσίαση;
εγώ σε προτιμούσα όπως ήσουν....:laugh:

φυσικά...όλοι έχουμε κάνει παρουσίαση
καιρός να ξεκινήσεις κ την δική σου:party:
Άντε!
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Που είναι;

Εγώ τι να παρουσιάσω;
Έναν παλιοdenon x4000 με μια σειρά 5 ηχείων της Jamo και ένα sub Klipsch έχω, ένας Nad και ένα ζευγάρι Dali σε ένα άλλο δωμάτιο, πήγες έχω πάρα πολλές, δεν νομίζω να αξίζει παρουσίασης - όλα consumer είναι - τίποτα ιδιαίτερο.
Όταν θα πάρω το ζευγάρι προ-τελικού της Rotel με τα ηχεία Focal που έχω στο μάτι ευχαρίστως να τα δείξω για να σκάσεις από τη ζήλια σου! :smoke: :party:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.630
Μηνύματα
2.868.507
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top