Matching B&W - Roksan



Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Εσύ ειδικά που είσαι ΄΄ψημένος΄΄ σε εγκαταστάσεις και μετρητικά δεδομένα δεν θα έπρεπε να ζητάς τέτοιες εξηγήσεις.
Αντικειμενικός σκοπός στη διαχείριση καθενός από τα οριστικά setup ήταν ν'αποδίδουν υπό συνθήκες καθημερινότητας καλύτερα σε σύγκριση με την πλειοψηφία των setup που παρουσιάζονται στο Μόναχο.
ο καθενας απο την διαχειριση που κανει(ακομα και στην τελεια μορφη του) στο setup του και σε εναν συγκεκριμενο χωρο, το αποτελεσμα ειναι κολοκυθοπιτα...

Με πιστοποίηση...Agrocert. :wink:
θες και εσυ πιστοποιηση κολοκυθοπιτας :lolsign:
 



leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.101
Αντικειμενικός σκοπός στη διαχείριση καθενός από τα οριστικά setup ήταν ν'αποδίδουν υπό συνθήκες καθημερινότητας καλύτερα σε σύγκριση με την πλειοψηφία των setup που παρουσιάζονται στο Μόναχο.
Και ύστερα λέτε ότι ο @Bhutia δεν έχει χιούμορ!!
Ξεχειλίζει ρε παιδιά ο άνθρωπος!!
 

C

chrispo

Guest
ο καθενας απο την διαχειριση που κανει(ακομα και στην τελεια μορφη του) στο setup του και σε εναν συγκεκριμενο χωρο, το αποτελεσμα ειναι κολοκυθοπιτα...
..γατάκια..:beach:
Ελπίζω να αργήσει πολύ να τον συναντήσει..
..σχήμα λόγου..:geek:
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
ο καθενας απο την διαχειριση που κανει(ακομα και στην τελεια μορφη του) στο setup του και σε εναν συγκεκριμενο χωρο, το αποτελεσμα ειναι κολοκυθοπιτα...



θες και εσυ πιστοποιηση κολοκυθοπιτας :lolsign:

Mας τα 'χεις κάνει μπαλόνια με τις πίτες και τις τρολιές σου.
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
ο καθενας απο την διαχειριση που κανει(ακομα και στην τελεια μορφη του) στο setup του και σε εναν συγκεκριμενο χωρο, το αποτελεσμα ειναι κολοκυθοπιτα...



θες και εσυ πιστοποιηση κολοκυθοπιτας :lolsign:
Μη μου κάνεις τον...κεφάλα.Η διάκριση έγκειται στο ότι ξέρω από πριν τη συνταγή,γιατί πρέπει να φτιαχτεί με αυτήν,όπως και τι γεύση να περιμένω από το μαγειρεμένο προϊόν.
Και ύστερα λέτε ότι ο @Bhutia δεν έχει χιούμορ!!
Ξεχειλίζει ρε παιδιά ο άνθρωπος!!
1595670782105.png
 

Μηνύματα
1.866
Reaction score
4.431
Δεν μου αρέσουν οι κολοκυθοπιτες στο audio.
Οφείλουμε να τηρούμε βασικούς κανόνες ούτως ώστε να αποδίδονται πιστα τα στοιχεία που χαρακτηρίζουν την ίδια την μουσική (τονική ακρίβεια, χροιές, δυναμικά κλπ) ενω ταυτοχρονα να υπάρχουν και οι πληροφοριες για την ποιότητα της ηχογράφησης.

Τούτου λεχθεντος υπάρχουν πολλοι τροποι, εξ ίσου έγκυροι που προτείνονται από μικρούς και μεγάλους έμπειρους κατασκευαστές για να διαχειριστείς το θέμα "αναπαραγωγή ήχου".

Αυτό το ακούμε γύρω μας δεν χρειάζεται άλλη απόδειξη.
 
Last edited:

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Μη μου κάνεις τον...κεφάλα.Η διάκριση έγκειται στο ότι ξέρω από πριν τη συνταγή,γιατί πρέπει να φτιαχτεί με αυτήν,όπως και τι γεύση να περιμένω από το μαγειρεμένο προϊόν.
σιγα μην ξερεις την συνταγη......στο αλατοπιπερο δεν τα πας καλα και ολο αλλαζεις. την γευση.:lolsign:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Είσαι πολύ συγκαταβατικός, δε ξέρω, μπορεί να φταίει ο Ερντογάν κι ο κορονοϊός, η ανεργία στον τουριστικό τομέα και η αβεβαιότητα για το φθινόπωρο που μας έρχεται, οπότε συγκριτικά βλέπεις το ασήμαντο του θέματος για το οικιακό Hi-Fi, και δεν έχεις άδικο.

Ωστόσο, οι παπαριές ολκής που γράφονται με υφάκι καρδιναλίου υπό το λάβαρο της "άποψης" και η απαίτηση για "σεβασμό" αυτής της ”άποψης", σόρρυ μαν, στα 3 μου.

Άϊντε με τις κοτσάνες, το ωραίο το σούπερ μπάσο από τα 3,5-4μ με τα 6-αρακια, που "έκατσε" λόγω των ματσαρισμένων καβλωδίων και του γλυκόηχου συνδυασμού κεφαλοβελόνας.

Π@ύτσες μπλε.
Γιατί αγριεψες εν μέσω θέρους δεν πήγες διακοπές;
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
σιγα μην ξερεις την συνταγη......στο αλατοπιπερο δεν τα πας καλα και ολο αλλαζεις. την γευση.:lolsign:
Δεν αγχώνομαι,καθότι για το αλατοπίπερο υπάρχει όλο το περιθώριο να προστεθεί όσο θα κρινόταν απαραίτητο ύστερα από γευστικές δοκιμές,αλλά κανένα περιθώριο αφαίρεσης - μην έχοντας τηρήσει θεμελιώδη δεδομένα.
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
το περι ορεξεως λοιπον ........

μαρεσει που συμφωνεις οτι εκ του αποτελεσματος τσιμπας λιγο αλατι η πιπερι :)


γιατι δεν λες οτι ολα σου τα setup παιζουν διαφορετικα να τελειωνουμε :lolsign:
....οκ ειναι πιστοποιημενα... 😉
 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.431
Reaction score
125.788
Γιατί αγριεψες εν μέσω θέρους δεν πήγες διακοπές;
Δε μπορείς να φανταστείς τι γέλιο ρίχνω σ'αυτά τα θέματα, και πόσο ευδιάθετος είμαι όταν γράφω αυτά που γράφω, και είναι μάλλον λίγοι αυτοί που το καταλαβαίνουν, ελπίζω να μπεις σύντομα σ'αυτό το γκρουπ. :drinks:


Όσο για τις διακοπές που λες..
Φωτογραφία προ δίλεπτου:

IMG_20200725_130557.jpg


Ένα γλυκό ελαφρύ πονοκέφαλο έχω μόνο, από την μεγάλη κατανάλωση ντόπιου ροζέ χθες βράδυ, αλλά δε με ενοχλεί καθόλου. :party:
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
το περι ορεξεως λοιπον ........

μαρεσει που συμφωνεις οτι εκ του αποτελεσματος τσιμπας λιγο αλατι η πιπερι :)


γιατι δεν λες οτι ολα σου τα setup παιζουν διαφορετικα να τελειωνουμε :lolsign:
....οκ ειναι πιστοποιημενα... 😉
Τόσο οι διαφοροποιήσεις όσο και τα κοινά γνωρίσματα κατά την ακρόαση καθενός setup είναι προδιαγεγραμμένα κατά τη διαχείρισή τους και δεν έχουν προκύψει κατά τύχη με μυστηριακά ταιριάσματα.
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
λιγα κοινα πολλες διαφοροποιησεις...συμφωνω.. :wink:
......και να θες δλδ δεν μπορεις να κανεις κατι...:lolsign:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.693
Μηνύματα
2.870.122
Members
37.945
Νεότερο μέλος
daemon76
Top