To subwoofer or not to subwoofer




Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
μην αγχώνεσαι παρακολουθώ με μεγάλο ενδιαφέρον...
εγώ βεβαια με full Ypsilon system ημουν σε "κόντρα" με την TLA αλλα θα είμαι αντικειμενικός.
βεβαια το ότι το dsd είναι αναλογικό πρέπει να είναι παγκόσμια πρωτη αναφορά...
θα δούμε...
:A
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Ε καλά , εσύ μην παίρνεις. Ασε που είναικαι 16ωμα. Που το πας αυτό? τρίχες ισχύ θα βγάζει το χρέπι σου ο ενισχυτής. :lolsign:
συμφωνείς δηλαδή και εσύ ότι θα λήστευα τράπεζα ε? :lol:
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.011
Οχι ! εγώ δεν είπα κάτι τέτοιο . Είπα ασε μην παίρνεις. Κάτι για την εμπέδηση , κάτι για τις λάσπες , τους τσίγκινους σκελετούς , μπλα μπλα μπλα.
έτσι... άλλωστε ουτε το βινύλιο έχεις αποδείξει ότι δεν είναι πλήρως ... αναλογικό ...
Γιατρέ δύο αρνήσεις =κατάφαση.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Δηλαδη εγω με αναλογικη και ψηφιακη riaa , κατα το δοκουν η και με τα δυο μαζι, τι φαση!!;;
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
Οχι ! εγώ δεν είπα κάτι τέτοιο . Είπα ασε μην παίρνεις. Κάτι για την εμπέδηση , κάτι για τις λάσπες , τους τσίγκινους σκελετούς , μπλα μπλα μπλα.

Γιατρέ δύο αρνήσεις =κατάφαση.
το διόρθωσα, σε πρόλαβε άλλος...
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
ηρεμία.
το ποσο καβαλημένος είναι κάποιος δεν μας αφορα.
και ο έαρ καβαλα είναι.
αυτό που μας αφορα είναι πώς άραγε βρομίζουν το σήμα τα σαμπ.
ειδικά το αγνο αναλογικό dsd σήμα.
η απάντηση ήταν ελλιπής. ελλιπέστατη.
μην αγχώνεσαι παρακολουθώ με μεγάλο ενδιαφέρον...
εγώ βεβαια με full Ypsilon system ημουν σε "κόντρα" με την TLA αλλα θα είμαι αντικειμενικός.
βεβαια το ότι το dsd είναι αναλογικό πρέπει να είναι παγκόσμια πρωτη αναφορά...
θα δούμε...
 


mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
μην αγχώνεσαι παρακολουθώ με μεγάλο ενδιαφέρον...
εγώ βεβαια με full Ypsilon system ημουν σε "κόντρα" με την TLA αλλα θα είμαι αντικειμενικός.
βεβαια το ότι το dsd είναι αναλογικό πρέπει να είναι παγκόσμια πρωτη αναφορά...
θα δούμε...
Αγαπητε, μην το δειξεις αυτο στον Δημητρη (τον φιλο Μπακλαβα) γιατι θα παρεξηγηθει μαζι σου ασχημα που πηρες την πρωτοβουλια να γραψεις τετοια κοτσανα εν αγνοια του...
Ο Δημητρης ειναι φιλος και χαιρεται που υπαρχουν και αλλες εταιρειες που εκπροσωπουν την Ελλαδα στο κορυφαιο επιπεδο του παγκοσμιου hyper hi-end.

Δεν εχει την μικροαστικη ανωμαλια του μεσου ανθελληνα "κοτσανολογου" φασιστοειδους που κυριαρχει και καταπιεζει την Ελληνικη κοινωνια...

Υπαρχουν μαλιστα πολλοι εξωτερικοι κοινοι συνεργατες στις δυο κορυφαιες αυτες Ελληνικες εταιριες που αντι να κανουν καποιους ανωμαλους στην χωρα μας υπερηφανους τις χλευαζουν (μαλλον επειδη δεν μπορουν να τις πληρωσουν) κι απο πανω... Ο ηλιθιος μονον να βγαζει τα ιδια του τα ματια ξερει καλα...
 


Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.011
Δηλαδη εγω με αναλογικη και ψηφιακη riaa , κατα το δοκουν η και με τα δυο μαζι, τι φαση!!;;
Εσύ μάναμ είσαι Φάση Αφασία.
Αηντε απο κει χάμου ! Που σε έψησε ο ear για ψωφιακή RIAA και σύ τόχαψες.!
Μππεεεεεε. :lolsign: :dance2: :gotcha:
Πω ρε μάγγες έχει κάτι ωραίγια ΜΙΛΦειγ γενικά που με τρελαίνουν. :dance2:
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
Αγαπητε, μην το δειξεις αυτο στον Δημητρη (τον φιλο Μπακλαβα) γιατι θα παρεξηγηθει μαζι σου ασχημα που πηρες την πρωτοβουλια να γραψεις τετοια κοτσανα εν αγνοια του...
Ο Δημητρης ειναι φιλος και χαιρεται που υπαρχουν και αλλες εταιρειες που εκπροσωπουν την Ελλαδα στο κορυφαιο επιπεδο του παγκοσμιου hyper hi-end.

Δεν εχει την μικροαστικη ανωμαλια του μεσου ανθελληνα "κοτσανολογου" φασιστοειδους που κυριαρχει και καταπιεζει την Ελληνικη κοινωνια...
το τι λέω εγώ δεν έχει καμια σχέση με τον μπακλαβά και την αριστη σχέση του με τις άλλες εταιρίες.
ΕΓΩ έγραψα ήμουν σε "κόντρα" σε εισαγωγικά, διάβασε το ξανά να καταλάβεις.
από αυτές τις παρερμηνείες ξεκινούν άθλιες φήμες κλπ. ο μπακλαβάς δεν έχει καμια σχέση.
τέλος πρόσεχε λίγο τα σχόλια σου και τις γενικεύσεις, είσαι φιλοξενούμενος εδώ.
 




mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
το τι λέω εγώ δεν έχει καμια σχέση με τον μπακλαβά και την αριστη σχέση του με τις άλλες εταιρίες.
ΕΓΩ έγραψα ήμουν σε "κόντρα" σε εισαγωγικά, διάβασε το ξανά να καταλάβεις.
από αυτές τις παρερμηνείες ξεκινούν άθλιες φήμες κλπ. ο μπακλαβάς δεν έχει καμια σχέση.
τέλος πρόσεχε λίγο τα σχόλια σου και τις γενικεύσεις, είσαι φιλοξενούμενος εδώ.
"εγώ βεβαια με full Ypsilon system ημουν σε "κόντρα" με την TLA"

Δικα σου λογια που υπονοουν ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ οτι οποιος επιλεγει Υpsilon ειναι σε "κοντρα" με την TLA η το αντιθετο... Μην το δειξεις αυτο στον Δημητρη... (συμβουλη για την σχεση σου με την Ypsilon ειναι... αυτο που εγραψα εγω τωρα δειξτο του...)
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.207
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top