Μετατροπή παθητικού ηχείου σε ενεργό - αξίζει το κόπο;

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
Έχουμε ένα πολυτραυματία από τροχαίο στα επείγοντα.
Πολλαπλά κατάγματα, κόκαλα βγαίνουν έξω από τις σάρκες σε χέρια και πόδια, αιμοθωρακας, αιμορραγία στο ΚΝΣ, στραπατσαρισμένη μούρη, μαύρο χάλι, ετοιμάζονται για πολλαπλά χειρουργεία.

Και μέσα στο χαμό, έχουμε και τον αστροναύτη να προσπαθεί να διαλέξει μάρκα χανζαπλαστ για ένα γδαρσιμο στη φτέρνα. Αυτή τη μάρκα ή αυτή; ποιο χανζαπλαστ να διαλέξει; η αγωνία κορυφώνεται, το προσωπικό του νοσοκομειου τρώει τα νύχια του, ποιο θα διαλέξει, ποιο;

Η συνέχεια, του χρόνου, τέτοια μέρα.
Αυτο:
05419_2.jpg
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
Αστροχάφτη, κάθε δεκάρα που ξοδεύεις από δω κι από κει, σε χαζομάρες, σε πάει πίσω από το ένα και μοναδικό σωστό βήμα που μπορείς να κάνεις (δόσεις στην πιστωτική):


Ασχολείσαι με χανζαπλαστ, όλα όσα κάνεις είναι χανζαπλαστ. Όλα.
Έχεις μια τεράστια συλλογή χανζαπλαστ και παίζεις ασταματήτως, έχει κολλήσει το μυαλό σου σε επιλογές χανζαπλαστ.

Όχι αστροναύτης, Χανζαπλοναύτης.
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Αστροχάφτη, κάθε δεκάρα που ξοδεύεις από δω κι από κει, σε χαζομάρες, σε πάει πίσω από το ένα και μοναδικό σωστό βήμα που μπορείς να κάνεις (δόσεις στην πιστωτική):


Ασχολείσαι με χανζαπλαστ, όλα όσα κάνεις είναι χανζαπλαστ. Όλα.
Έχεις μια τεράστια συλλογή χανζαπλαστ και παίζεις ασταματήτως, έχει κολλήσει το μυαλό σου σε επιλογές χανζαπλαστ.

Όχι αστροναύτης, Χανζαπλοναύτης.
Ωραίο εργαλείο... Respect! Αλλά μιλάμε για 6 χιλιάρικα συν το ( τα ) sub(s) συν το κέντρο ελέγχου,ε;
Έλα βρε συ, καλώδια, κροσόβερ και την αμοιβή του Πέτρου θέλω μόνο και τελείωσα για το 2.0 σετάπ που έχω τώρα. Το ζόρικο κόστος ήταν ο ενισχυτής.
Είπαμε, θα μπορούσα να τα έσκαγα σε χαϊεντοκαλώδια!
 



Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Ωραίο εργαλείο... Respect! Αλλά μιλάμε για 6 χιλιάρικα συν το ( τα ) sub(s) συν το κέντρο ελέγχου,ε;
Έλα βρε συ, καλώδια, κροσόβερ και την αμοιβή του Πέτρου θέλω μόνο και τελείωσα για το 2.0 σετάπ που έχω τώρα. Το ζόρικο κόστος ήταν ο ενισχυτής.
Είπαμε, θα μπορούσα να τα έσκαγα σε χαϊεντοκαλώδια!
Άμα δεν μπορείς να πάρεις 2 πάρε τότε 1 απ αυτά τα τζενελεκ, παλι καλύτερα θα ακούς σε σχέση με αυτά τα 2 που έχεις
:tongue::fuckyou:
 



Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Άμα δεν μπορείς να πάρεις 2 πάρε τότε 1 απ αυτά τα τζενελεκ, παλι καλύτερα θα ακούς σε σχέση με αυτά τα 2 που έχεις
:tongue::fuckyou:
Αφού δεν πρότεινες ηχομπαρα, πάλι καλά.

Πόσο πωλούνται οι 2 BRYSTON που έχεις Νίκο;
1000 κάτι όχι και τόσο προσεγμένα κομμάτια.
 


Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Ο ένας; Και πάλι δεν είναι πολλά.
Ναι,ο ένας. Γιαυτό λέω ότι θα μπορούσα να είχα αγοράσει ένα χαϊεντοκαλωδιο. Άλλα το πολύ 500 για καλώδια, μελέτη,κροσοβερ και κουτί για το κροσοβερ και θα είμαι έτοιμος. Και θα έχω ένα ηχείο που το γνωρίζω και μου αρέσει (αλλά θέλω να το ακούσω σαν ενεργό αφού κάθε χαϊεντας που σέβεται τον εαυτό του χεριαζει τα κροσοβερ με "καλύτερα " υλικά,ε κι εγώχεριασμαθα του κάνω! ). Αν δεν μου αρέσει, έχω εναλλακτικές.
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Να ξέρεις κάτι .
Από την στιγμή που θα το τελειώσεις το project και θα κάθεσαι να ακούς την μουσική σου , από τα δύο ενεργά ηχεία σου , ο δρόμος θα αλλάξει και από ευθείες και καμπές , θα γίνει όλο στροφές, φουρκέτες , η ακόμα και στροφές 270 μοιρών , όπως είναι η περιβόητη στην ανάβαση Δομοκού από την Λαμία. Αφού δεν αγόρασα οικόπεδο με το vtr Κάποτε πάλι καλά να λέω.
Να ξέρεις ότι θα θέλεις κάτι τόσο δα και για να το πάρεις , θα πρέπει να στάξεις αίμα.
Μετά μπορεί και να βαρεθείς και να ψάξεις άλλα πράγματα.
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Να ξέρεις κάτι .
Από την στιγμή που θα το τελειώσεις το project και θα κάθεσαι να ακούς την μουσική σου , από τα δύο ενεργά ηχεία σου , ο δρόμος θα αλλάξει και από ευθείες και καμπές , θα γίνει όλο στροφές, φουρκέτες , η ακόμα και στροφές 270 μοιρών , όπως είναι η περιβόητη στην ανάβαση Δομοκού από την Λαμία. Αφού δεν αγόρασα οικόπεδο με το vtr Κάποτε πάλι καλά να λέω.
Να ξέρεις ότι θα θέλεις κάτι τόσο δα και για να το πάρεις , θα πρέπει να στάξεις αίμα.
Μετά μπορεί και να βαρεθείς και να ψάξεις άλλα πράγματα.
Τι να κάνει ο Δομοκός ρε γατάκι;
Έχεις πάει Χαλκίδα από Ριτσώνα; 8-)
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Εσύ τι λες?
Σου μιλάω Στέλιο για αριστερή ανηφορική αν θυμάμαι καλά , που έχει άπλα , τρελλή άπλα και λες ωραία με 120 μπήκα , λίγα είναι ας ανοίξω , και μ΄χρι να το καταλάβεις έχεις ανοίξει και εκεί που περιμένεις να βγείς έχει άλλο τόσο το οποίο κλείνει κιόλας και σφίγγει .
Αστο αν δεν τόχεις κάνει ανάβαση με μηχανή δεν .
Στην κατάβαση είναι πιο εύκολο γιατί ανοίγει μετά και σε παίρνει να ανοίξεις γκάζι. Στην ανάβαση , αν δεν το ξέρεις και μπείς γρήγορα τον ήπιες κανονικά.
Η ριτσώνα είναι όλη σφιχτή , δεν έχει πουθενά χαλαρά σημεία. Μόνο κάτι μίνι ευθειούλες των πόσο? 100 μέτρων?
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Τα έχεις λίγο μπερδεμένα πιστεύω φίλε.
Anyway για εμένα η Ριτσώνα είναι πολύ πιο αντρική από τον Δομοκό.
Μιλάμε για πολύ ιδρώτα και ένταση.
edit: Μιλάω μόνο για τέσσερις τροχούς. Με τα άλλα δεν έχω σχέση οπότε δεν έχω και άποψη.
 


Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Μόνο σβηστή στην κατηφόρα σαν ποδήλατο 750 μετρα.
Οκ, στον γυρισμό βαζω και μπροστά για την ανηφόρα :biggrin:
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.135
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top