Αθλητικά παπούτσια για τρέξιμο.

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
για παπούτσι σκέφτομαι speed 3. για πες τι pace τρέχεις στα 5-10-21-42 χλμ ;
αυτός ο πάτος carbon των pro βοηθάει;
Γενικά τα carbon βοηθάνε πολύ για ρυθμό απο 4:30 και κάτω. Αν δεν είσαι μέσα στα όρια θα σε δυσκολέψουν αντι να σε βοηθήσουν...
Γνωρίζει κάποιος τις κυκλοφοριακές ρυθμίσεις για τις 13;
Πως θα κατεβείτε; Έλεγα να μη πάρω μετρό αλλά να πάρκαρα πουθενά κοντά και να περπατούσα. Θα βρω λέτε;
 

Μηνύματα
15.034
Reaction score
20.789
Γενικά τα carbon βοηθάνε πολύ για ρυθμό απο 4:30 και κάτω. Αν δεν είσαι μέσα στα όρια θα σε δυσκολέψουν αντι να σε βοηθήσουν...

Πως θα κατεβείτε; Έλεγα να μη πάρω μετρό αλλά να πάρκαρα πουθενά κοντά και να περπατούσα. Θα βρω λέτε;
είμαι 4:55 στον ημιμαραθώνιο και 4:45 και προς τα κάτω στο 10αρι με τα triumph18
αυτό που καταλαβαίνω είναι οτι ίσως με κρατάνε λίγο πίσω.
 

Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Κάτω από 4 ώρες; Άντε καλό τερματισμό

Έχει και 10αρι τέλος του μήνα άγιο Κοσμά, τώρα ακουστικά θα είναι παπούτσια θα είναι κάτι καινούργιο θα δοκιμάσω εκεί (δεν κάνεις και καμια κλίση να με πεις γιατί όταν είμαι στον δρόμο όλο και κάποιος με θυμάται)
3:30! Είχα κάνει 3:50, το 2018! Σε ευχαριστω παιχταρα μου!
 


Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Γενικά τα carbon βοηθάνε πολύ για ρυθμό απο 4:30 και κάτω. Αν δεν είσαι μέσα στα όρια θα σε δυσκολέψουν αντι να σε βοηθήσουν...

Πως θα κατεβείτε; Έλεγα να μη πάρω μετρό αλλά να πάρκαρα πουθενά κοντά και να περπατούσα. Θα βρω λέτε;
Noμίζω ότι γενικα βοηθάνε αν πατάς με Forefoot που αυτό συνήθως γίνεται σε μεγαλύτερες ταχύτητες,
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Noμίζω ότι γενικα βοηθάνε αν πατάς με Forefoot που αυτό συνήθως γίνεται σε μεγαλύτερες ταχύτητες,
Ναι αυτός είναι ο λόγος

Βλέπω είστε πιστόλια εδω μέσα.
Δε σας το είχα... Νόμιζα μόνο μπύρες πίνετε και ακούτε μουσική :p
 

Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Ναι αυτός είναι ο λόγος

Βλέπω είστε πιστόλια εδω μέσα.
Δε σας το είχα... Νόμιζα μόνο μπύρες πίνετε και ακούτε μουσική :p
Δεν πίνω αλκοόλ πλέον! :)
 

Μηνύματα
15.034
Reaction score
20.789
μέχρι μπύρα συνήθως.
τσίπουρο αν και εφόσον σε εξαιρετικές περιπτώσεις
και κάνα single malt περίεργο μόνο, αν αξίζει το κόπο η παρασπονδία.
 


Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Μιας και το θέμα είναι το παπούτσι. Πήρα ένα ζευγάρι nimbus 24 για περπάτημα. Εκπληκτικό. Μεγάλη διαφορά με το nimbus 23 που είχα. Οπότε πήρα και ένα για το τρέξιμο και φυσικά ένα για τη γυναίκα αναγκαστικά :p
 

Attachments


Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Για πείτε όμως πως θα πάτε 12 και 13 του μήνα; Υπάρχει σωτηρία με το αμάξι η αναγκαστικά μετρό;
 



Μηνύματα
15.034
Reaction score
20.789
Να πάμε που τι ακριβώς εννοείς;
Για τους αθλητές έχει μισθωμένα λεωφορεία που πάνε Μαραθώνα πρωί πρωί.
Τεσπα η Μεσογείων περνάει με δύο τρόπους, Αττική οδό ή Κατεχάκη
Από Κατεχάκη και μέχρι Βουλιαγμένης/Ηλιουπόλεως δεν περναει τίποτα με κανέναν τρόπο
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Δε τρέχω μαραθώνιο. Τρέχω 10km εγώ και 5 η γυναίκα μου. Οπότε κέντρο θα κατέβω. Αν δε με πάει κανένας φίλος θα πάρω ταξακι. Πόση ώρα πριν λέτε να είμαι εκεί; Πρώτη φορά τρέχω οπότε οι παλιοί ας με διαφωτίσουν
 

Μηνύματα
15.034
Reaction score
20.789
Σάββατο βράδυ δεν είναι τα 10;
Μετρό σιγουρακί , άσε το αυτόκινητο σε όποιο σταθμό βολεύει και πάρε Μετρό. Δεν θυμάμαι από που ξεκινάει αλλά είναι σίγουρα κοντά σε στάση. Καλλιμάρμαρο με Σύνταγμα είναι σκάρτο χιλιόμετρο ότι πρέπει για χαλαρωμα μετά
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Ναι Σάββατο απόγευματακι. Θα έχει κόσμο λέτε λόγο ημέρας το μετρό; Δεν έχω όρεξη να γίνω σαρδέλα για να πάω και να ρθω. Θέλω να το απολαύσω όχι να με πιασουν τα νεύρα μου :p
 

Μηνύματα
15.034
Reaction score
20.789
Τι λες τώρα , το μετρό είναι γενικά άδειο ακόμα και ώρες αιχμής το πρωί. Καθιστός θα πας και θα γυρίσεις
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Άδειο το μέτρο; Με δουλευεις; Τελευταία φορά που μπήκα ήταν σίγουρα 10ετια πριν :p
 

Μηνύματα
15.034
Reaction score
20.789
Κοίτα , πάω Πειραιά 3 φορές την εβδομάδα ποδήλατο (άμα βιάζομαι) και τις άλλες Μετρό.
Ο κόσμος είναι χεσμενος και παίρνει αυτοκίνητο. Γεμάτο μπορεί να το βρεις 9 το πρωί μεταξύ Ευαγγελισμού και Συντάγματος, μετά κάθεσαι κανονικά.
Για Σάββατο βράδυ άντε στην ξεφτίλα να μείνεις όρθιος γιατί δεν σου αρέσει η θέση που είναι ελεύθερη
Μας γμσς με το endorphin pro 2, κοιτάω για το speed 3 vs pro 3 και τραβάνε όλοι τις τρίχες τους ότι τα pro 3 είναι ότι καλύτερο βάλανε ποτέ.
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.412
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top