Αλλαγή ηχείων

Status
Not open for further replies.





Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Τα συγχαρητήρια μου για τον τρόπο σου καθώς επίσης και στους και σε αυτούς που σε επικροτούν, ειδικά όταν βρίζεις σε πρώτο πρόσωπο, κανένας σεβασμός στους κανόνες του φόρουμ, μπράβο παιδιά και εις ανώτερα.

Αυτά να τα βλέπουν και οι επαΐοντες.
Μιλάς κι εσύ!
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Μιλάς κι εσύ!
Φυσικά και μιλάω, δείξε μου ένα ποστ μου που έχω απευθυνθεί έτσι σε κάποιον από το φόρουμ, είπαμε υπάρχουν δυο μέτρα και δυο σταθμά δυστυχώς, η γραφή του και οι εκφράσεις του Sterkon είναι για άμεσο μπαν, αλλά δεν βαριέστε υπομονή.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
τι έγινε ρε παιδιά; απέκτησε το σάιτ θίνκτανκ για administrators? :lol: :lolsign:
Μπορείς να εξηγήσεις γιατί μου απευθύνεσαι προσωπικά κατ' αυτόν τον τρόπο, αγράμματο ανθυποτρολάκι;
Μεσημέρι τελευταίας Κυριακής πριν το 15 Αύγουστο, ήπιες χύμα τσίπουρα σκέτα, και μετά μπήκες στο αβουσάητ κι όποιον πάρει ο Χάρος μαζί με τα άλλα νομιστεράκια ΡΕ;
Δεν μπορείς να μυριστείς ούτε τα προφανή ρε μπαγλαμά;

Και καλά τα νομιστεράκια, εσυ ΡΕ κεφαλά τι κατάλαβες και γελάς;
Κρίμα οι κοινοί μας αγώνες για το αβρο3ντι βρε...


Μήπως στη μόνιμη τύφλα σας, δεν καταλάβατε ότι συνομιλώ με τον EAR, και νομίσατε ότι ασχολούμαι με τις μυαλο-κλανιές του κάθε σούργελου;

Μήπως δεν ξέρετε ότι κυκλοφορούν εκεί έξω σκληροί με δεκάδες χιλιάδες άλμπουμ για κάθε γούστο; Εντάξει, Στράτο και Γιαννάκη σε DSD δε βρίσκεις, αλλά πολλά άλλα διατίθενται...

Εξήγησέ μου ρε σούργελο που ακριβώς διέγνωσες την αποβλάκωση; Στραβάδι.

Επιφυλάσσομαι να θέσω στην διάθεσή σας more particular sets of skills, if needed...

Και μη φοβάστε βρε. Ένα Κραχ είναι.
Όλα καλά θα πάνε. Μετά από 10-12 χρόνια. :drinks:
ο γιανννης είναι φαγανό παιζι ....τα τρώει τα σαλαμάκια του :p :roflmao:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.358
Τα συγχαρητήρια μου για τον τρόπο σου καθώς επίσης και στους και σε αυτούς που σε επικροτούν, ειδικά όταν βρίζεις σε πρώτο πρόσωπο, κανένας σεβασμός στους κανόνες του φόρουμ, μπράβο παιδιά και εις ανώτερα.

Αυτά να τα βλέπουν και οι επαΐοντες.
Δεν σε είδα να διαμαρτύρεσαι για τον τρόπο κι αυτά που του έγραψε ο @Γιάνννης, όμως.

Τα "δύο μέτρα και δύο σταθμά" είναι κατακριτέα, αλλά μόνο για μερικούς; Πως το έλεγαν οι R.A.T.M; "Είμαστε όλοι ίσοι, αλλά κάποιοι είναι πιο ίσοι από τους άλλους".
 

C

chrispo

Guest
σίγουρα η μομφή του Γιάννη , δεν ήταν η πρέπουσα...όμως δεν αποτελούσε ευθεία προσβολή ( ...του στύλ είσαι ΒΛΑΚΑΣ)
Σαφώς άφηνε περιθώρια ¨διαπραγμάτευσης ¨ από το άλλο μέρος, όσον αφορά το είδος και το μέγεθος της προσβολής. Και στο φινάλε , ο Γιάννης υπονόησε ότι τα λεγόμενα του άλλου μέλους, διακατέχονται από μία απορρέουσα τάση ενός είδους αποβλάκωσης , που αποφέρει η παρακολούθηση διαφημίσεων ( ..κάτι το οποίο ισχύει γενικότερα). Δεν του έριξε direct hit...ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ..

το άλλο μέρος όμως και ΤΙ δεν ΕΙΠΕ..και δεν αρκέστηκε μόνο στο Γιάννη , αλλά επεκτάθηκε με προσβολές και χαρακτηρισμούς και σε λοιπά μέλη του forum γενικότερα.
στο τέλος άφησε και μια προειδοποίηση -απειλή....
Οι αναφορές του, σαφώς είναι ΑΜΕΣΕΣ προσβολές (direct hit), χωρίς υπονοούμενα και δεν αποτελούν είδος λογοπαίγνιου, με σκοπό και διάθεση να διασκεδάσουν τα λεγόμενά του και δεν αφήνουν περιθώρια ¨διαπραγμάτευσης¨.
Η αντίδραση του , υπερέβει τα όρια και το δικαίωμα άμυνας και υπεράσπισης της αξιοπρέπειάς του , προχωρώντας σε ενέργειες χωρίς ¨δικαιολογία ¨ με ανάλογο έρεισμα, από την αρχική μομφή του Γιάννη.

όχι για μένα δεν έχουν την ίδια βαρύτητα μεταξύ τους, οι δράσεις των δύο μελών. Δε τις τσουβαλιάζω κατατάσσοντάς τες , σε ίδια μέτρα και ίδια σταθμά. Αν το έκανα θα υποκρινόμουνα σίγουρα, καθώς μεροληπτικά θα διαστρέβλωνα την πραγματικότητα.
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Μπορείς να εξηγήσεις γιατί μου απευθύνεσαι προσωπικά κατ' αυτόν τον τρόπο, αγράμματο ανθυποτρολάκι;
Μεσημέρι τελευταίας Κυριακής πριν το 15 Αύγουστο, ήπιες χύμα τσίπουρα σκέτα, και μετά μπήκες στο αβουσάητ κι όποιον πάρει ο Χάρος μαζί με τα άλλα νομιστεράκια ΡΕ;
Δεν μπορείς να μυριστείς ούτε τα προφανή ρε μπαγλαμά;

Και καλά τα νομιστεράκια, εσυ ΡΕ κεφαλά τι κατάλαβες και γελάς;
Κρίμα οι κοινοί μας αγώνες για το αβρο3ντι βρε...


Μήπως στη μόνιμη τύφλα σας, δεν καταλάβατε ότι συνομιλώ με τον EAR, και νομίσατε ότι ασχολούμαι με τις μυαλο-κλανιές του κάθε σούργελου;

Μήπως δεν ξέρετε ότι κυκλοφορούν εκεί έξω σκληροί με δεκάδες χιλιάδες άλμπουμ για κάθε γούστο; Εντάξει, Στράτο και Γιαννάκη σε DSD δε βρίσκεις, αλλά πολλά άλλα διατίθενται...

Εξήγησέ μου ρε σούργελο που ακριβώς διέγνωσες την αποβλάκωση; Στραβάδι.

Επιφυλάσσομαι να θέσω στην διάθεσή σας more particular sets of skills, if needed...

Και μη φοβάστε βρε. Ένα Κραχ είναι.
Όλα καλά θα πάνε. Μετά από 10-12 χρόνια. :drinks:
Το μηνυμα μου ηταν επιμορφωτικο και προστατευτικο και απευθυνοταν γενικα σε ολους οσους βλεπουν πολυ τηλεοραση...Αλλα νομιζω οτι συνεχιζεις να την βλεπεις και με ολες τις διαφημισεις κιολας!

Ο τροπος γραφης σου παντως ειναι για ενα αλλο φορουμ-το mpourdela .gr.

Βλεπω και τους συμφορουμιτες σου απο κατω με τα λαικ. ;)
σίγουρα η μομφή του Γιάννη , δεν ήταν η πρέπουσα...όμως δεν αποτελούσε ευθεία προσβολή ( ...του στύλ είσαι ΒΛΑΚΑΣ)
Σαφώς άφηνε όρια ¨διαπραγμάτευσης ¨ από το άλλο μέρος, όσον αφορά το είδος και το μέγεθος της προσβολής. Και στο φινάλε , ο Γιάννης υπονόησε ότι τα λεγόμενα του άλλου μέλους, διακατέχονται από μία απορρέουσα τάση ενός είδους αποβλάκωσης , που αποφέρει η παρακολούθηση διαφημίσεων ( ..κάτι το οποίο ισχύει γενικότερα). Δεν του έριξε direct hit...ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ..

το άλλο μέρος όμως και ΤΙ δεν ΕΙΠΕ..και δεν αρκέστηκε μόνο στο Γιάννη , αλλά επεκτάθηκε με προσβολές και χαρακτηρισμούς και σε λοιπά μέλη του forum γενικότερα.
στο τέλος άφησε και μια προειδοποίηση -απειλή....
Οι αναφορές του, σαφώς είναι ΑΜΕΣΕΣ προσβολές (direct hit), χωρίς υπονοούμενα και δεν αποτελούν είδος λογοπαίγνιου, με σκοπό και διάθεση να διασκεδάσουν τα λεγόμενά του και δεν αφήνουν περιθώρια ¨διαπραγμάτευσης¨.
Η αντίδραση του , υπερέβει τα όρια και το δικαίωμα άμυνας και υπεράσπισης της αξιοπρέπειάς του , προχωρώντας σε ενέργειες χωρίς ¨δικαιολογία ¨ με ανάλογο έρεισμα, από την αρχική μομφή του Γιάννη.

όχι για μένα δεν έχουν την ίδια βαρύτητα μεταξύ τους, οι δράσεις των δύο μελών. Δε τις τσουβαλιάζω κατατάσσοντάς τες , σε ίδια μέτρα και ίδια σταθμά. Αν το έκανα θα υποκρινόμουνα σίγουρα, καθώς μεροληπτικά θα διαστρέβλωνα την πραγματικότητα.
Οπως τα λες ακριβως ειναι,φιλε μου.Δεν εκανα report το μηνυμα αλλα φαινεται οτι οι moderators εθελοτυφλουνε!
 
Last edited:

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Γενικά υπάρχει μια εντερική διαταραχή με αποτέλεσμα την κακοσμία του στόματος.

Οι διαβασμένοι έχουν την χειρότερη εντερική κακοσμία με αποτέλεσμα τα γνωστά προβλήματα... σε άλλα fora χρησιμοποιουν σπρευ για την κακοσμία μιας και δεν τους παίρνει.

Να συνέλθουν λοιπόν και να χρησιμοποιουν και εδώ σπρευ.
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Δεν σε είδα να διαμαρτύρεσαι για τον τρόπο κι αυτά που του έγραψε ο @Γιάνννης, όμως.

Τα "δύο μέτρα και δύο σταθμά" είναι κατακριτέα, αλλά μόνο για μερικούς; Πως το έλεγαν οι R.A.T.M; "Είμαστε όλοι ίσοι, αλλά κάποιοι είναι πιο ίσοι από τους άλλους".
ειλικρινά....
τα πιστεύεις αυτά που γράφεις?????????????
αν τα πιστεύεις έχεις πρόβλημα!
όταν κάποιος κάνει φραστική επίθεση σε α! πρόσωπο είναι ενάντια στους κανονισμούς του σάιτ!!
εκτός αν όντως υπάρχου 2 μετρα και 2 σταθμά!!
και δεν είναι μιά επιθεση αλλά πολλές μαζί, τι να λέμε τώρα..
έλεος..το τερμάτισες πιά!
Μπορείς να εξηγήσεις γιατί μου απευθύνεσαι προσωπικά κατ' αυτόν τον τρόπο, αγράμματο ανθυποτρολάκι;
Μεσημέρι τελευταίας Κυριακής πριν το 15 Αύγουστο, ήπιες χύμα τσίπουρα σκέτα, και μετά μπήκες στο αβουσάητ κι όποιον πάρει ο Χάρος μαζί με τα άλλα νομιστεράκια ΡΕ;
Δεν μπορείς να μυριστείς ούτε τα προφανή ρε μπαγλαμά;

Και καλά τα νομιστεράκια, εσυ ΡΕ κεφαλά τι κατάλαβες και γελάς;
Κρίμα οι κοινοί μας αγώνες για το αβρο3ντι βρε...


Μήπως στη μόνιμη τύφλα σας, δεν καταλάβατε ότι συνομιλώ με τον EAR, και νομίσατε ότι ασχολούμαι με τις μυαλο-κλανιές του κάθε σούργελου;

Μήπως δεν ξέρετε ότι κυκλοφορούν εκεί έξω σκληροί με δεκάδες χιλιάδες άλμπουμ για κάθε γούστο; Εντάξει, Στράτο και Γιαννάκη σε DSD δε βρίσκεις, αλλά πολλά άλλα διατίθενται...

Εξήγησέ μου ρε σούργελο που ακριβώς διέγνωσες την αποβλάκωση; Στραβάδι.

Επιφυλάσσομαι να θέσω στην διάθεσή σας more particular sets of skills, if needed...

Και μη φοβάστε βρε. Ένα Κραχ είναι.
Όλα καλά θα πάνε. Μετά από 10-12 χρόνια. :drinks:
υ.σ. οι mods είναι σε διακοπές?
 
Last edited:


C

chrispo

Guest
....´´Πιάνει ο πατέρας τον Τοτό στην αποθήκη να τραβάει μαλακία.
Του χώνει μία σφαλιάρα, χαμπάρι ο Τοτός, συνεχίζει ατάραχος.
Του χώνει δεύτερη, τίποτε.
Του χώνει τρίτη, τίποτε.
Τελειώνει ο Τοτός, κοιτάει προς τα πάνω:
- Α, εσύ είσαι μπαμπά;
- Γιατί, ποιος νόμιζες ότι ήταν;
- Νόμισα ότι με βάρεσε η μαλακία στο κεφάλι...´´ :lolsign:


( ..δε φαντάζομαι να παρεξηγήθηκε κανείς..:biggrin:..)
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
συμβουλή προς γυφτοχαιενδαδες.....
σταματήστε να την παίζετε με τα καλώδια...τυφλώνει :laugh:

ΠΡΟΣΟΧΗ
Το μηνυμα μου ηταν επιμορφωτικο και προστατευτικο και απευθυνοταν γενικα σε ολους τους καλωδιάδες που την παίζουν πολυ:party:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
ο
1597043998315.png
της μέσης ηλικίας ανέλαβε δράση πάλι:laugh:

mods!! mooooods!! Που ναι οι MODS !
θέλω έναν προσωπικό Αρβανιτάκη να πατάω το κουμπί και να μπανάρει ότι νομίζω εγώ

μα τι σάιτ είναι αυτό !?

μαμάααα μαμάααααα.....μου φαγε ο μπιφτέκι μουυυ ουυυυυυυυ
report! report! report! :lol: :lol:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
1. O sterkon δέχθηκε τα δέοντα χθες όταν το είδαμε.
2. Αν δε σας αρέσει ο συντονισμός μπορείτε να κλείνετε το νήμα ή να πάτε αλλού.
3. Σχόλια επι του συντονισμού δεν επιτρέπονται. Ούτε οι ποινές σας αφορούν.
4. Μπορείτε και πρέπει να κάνετε αναφορά όταν συμβαίνει κάτι.



5. Ήρθε η ώρα να φύγουν 2 χρήστες.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.115
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top