Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Ο Κώστας έχει την επιπλέον εκτίμησή μου απο τη στιγμή που έκατσε να αναλύσει τη δική μου πρώτη μέτρηση, ενώ είχα κάνει σαφές ότι ήταν αλλού γι'αλλού, πρακτικά δοκίμαζα πως σφυρίζει το ιου ιου.
Ο Ντίμι, όντως έχει αυτό το ρόλο που είπες. Είναι και λίγο πότε στο καρφί και πότε στο πέταλο. Τη μια γκαζώνει, την άλλη, όταν παραγκαζώνει ο Κώστας, μαλακώνει. Δεν θυμάμαι να τους εχω δει γκαζωμένους και τους δύο. Κάτι μου λέει ότι αυτοί οι δύο παιζουν το "good cop, bad cop", με τη καλή έννοια πάντα.
Για τον Μπούτχια, παρατηρώ ότι έχει αρχίσει να χρησιμοποιεί πιο χαλαρό συντακτικό για να μη τον χάνουμε ή ιδέα μου είναι; Εκτώς αν μετά απο τόσα μηνύματα του , έχω επιτύχει ικανό upgrade στο λογισμικό μου που ασχολείται με τη κατανόηση αυτών που διαβάζω. :tongue::tongue: Οι διασκευές του, απείρου κάλλους, δεν το συζητώ.

Εσκεμμένα δεν αναφέρομαι στις γνώσεις κανενός εκ των τριών.

Μην τα πετάς έτσι αυτά και κάνουν κανά reset και οι τρείς τους .
Ο μεν Κώστας θα τα χώνει πλέον μόνιμα χωρίς λόγο και αιτία , ο δε dimi , θα τον σιγοντάρει στο φουλ γκάζι , θα είναι και οι δύο bad cops , και ο αγαπητός bhoutiaς θα γυρίσει στο παλιό γνώριμο συντακτικό του που θα χρειάζεσαι φιλόλογο για να βγάλεις άκρη από τα γραφόμενά του.
Α ! να σε δω μετά.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Γιατί νομίζεις ότι εκφράζω στο νήμα μου θεωρίες και συμπεράσματα που βγάζω...? Βέβαια, τις περισσότερες φορές ο Κώστας βγάζει καντήλες ( τη κόβω τη δουλειά ), αλλά έχει περάσει απο το μυαλό μου ότι ως εκκολαπτόμενος πρώην χαϊεντάκιας και καλωδιάκιας, μπορεί να βάλω σε σκέψεις και άλλους "παλιούς" που είναι νέοι στη πραγματικότητα, όπως είμαι κι εγώ.

;)
Ίσως και να με πείσεις κάποτε,αλλά μετά το...δεύτερο sub.:sneaky:;)
Η αφεντιά μου γράφει τηλεγραφήματα.
Πχ κόψε 5 δβ εκεί και φτάνει.

Ο Αυτιάς κάθεται και τα εξηγεί αφού κάνει και την ψυχοθεραπεία του και τ χώσει.

Ο Ντίμι είναι ο κλασικός σπασικλας στο πρώτο θρανίο , κύριε κύριε ξεχάσαμε εκείνη την λεπτομέρεια :roflmao::roflmao:

Ο Μπουτχιας είναι η φιλοσοφική λιθος του σαιτ
Είμαστε έτοιμοι για...λιθοτριψία. :roflmao:
Ο Κώστας έχει την επιπλέον εκτίμησή μου απο τη στιγμή που έκατσε να αναλύσει τη δική μου πρώτη μέτρηση, ενώ είχα κάνει σαφές ότι ήταν αλλού γι'αλλού, πρακτικά δοκίμαζα πως σφυρίζει το ιου ιου.
Ο Ντίμι, όντως έχει αυτό το ρόλο που είπες. Είναι και λίγο πότε στο καρφί και πότε στο πέταλο. Τη μια γκαζώνει, την άλλη, όταν παραγκαζώνει ο Κώστας, μαλακώνει. Δεν θυμάμαι να τους εχω δει γκαζωμένους και τους δύο. Κάτι μου λέει ότι αυτοί οι δύο παιζουν το "good cop, bad cop", με τη καλή έννοια πάντα.
Για τον Μπούτχια, παρατηρώ ότι έχει αρχίσει να χρησιμοποιεί πιο χαλαρό συντακτικό για να μη τον χάνουμε ή ιδέα μου είναι; Εκτώς αν μετά απο τόσα μηνύματα του , έχω επιτύχει ικανό upgrade στο λογισμικό μου που ασχολείται με τη κατανόηση αυτών που διαβάζω. :tongue::tongue: Οι διασκευές του, απείρου κάλλους, δεν το συζητώ.

Εσκεμμένα δεν αναφέρομαι στις γνώσεις κανενός εκ των τριών.
Κι όταν δεν με χάνετε,πάλι...δεν με βρίσκετε.;)
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.369
Reaction score
30.519
Μην τα πετάς έτσι αυτά και κάνουν κανά reset και οι τρείς τους .
Ο μεν Κώστας θα τα χώνει πλέον μόνιμα χωρίς λόγο και αιτία , ο δε dimi , θα τον σιγοντάρει στο φουλ γκάζι , θα είναι και οι δύο bad cops , και ο αγαπητός bhoutiaς θα γυρίσει στο παλιό γνώριμο συντακτικό του που θα χρειάζεσαι φιλόλογο για να βγάλεις άκρη από τα γραφόμενά του.
Α ! να σε δω μετά.
Μία ο Κώστας, μία ο Ντίμης θα τα χώνει
μπάτσοι-gourounia-dolofonoi
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.600
Reaction score
94.490
ο αγαπητός bhoutiaς θα γυρίσει στο παλιό γνώριμο συντακτικό του που θα χρειάζεσαι φιλόλογο για να βγάλεις άκρη από τα γραφόμενά του.
Εσύ μπορεί, εμείς όχι! :fuckyou:
 





Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.351
Reaction score
79.345
Ο Ντίμι είναι ο κλασικός σπασικλας στο πρώτο θρανίο , κύριε κύριε ξεχάσαμε εκείνη την λεπτομέρεια
Πέρσι σε αεροπλάνο ειχα σηκώσει χέρι και έκανα ερώτηση σε αεροσυνοδό την ωρα που εξηγούσε την λειτουργία της ζώνης ασφαλείας.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Βέβαια, βγάλαμε άκρη.
Περίπου 3000 μηνύματα ήθελε ο Γιάνννης για να πάρει μικρόφωνο. Το οποίο ήταν δώρο. Για το πρώτο Sub τον κόβω στα 100.000.
Υπομονή brothers.
Νομίζω πάει για το μεγαλύτερο thread στο AVSITE.
#bagasas
#Exepitidestokanei

:lolsign:
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.943
Reaction score
20.445
Έχουν δει τόσα τα μάτια μου, που αν δε βλέπω σε καλώδια ηχείων και σε ιντερκονεκτ να γράφει μπελντεν ή μογκαμι στην ουγια, δεν το εμπιστεύομαι ούτε για πλάκα.
Zobel; Να βάζουμε ή όχι;:) (πρόσεξε τι θα απαντήσεις, στην "έχω στημένη" 8-))
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Γιανννη , παλικάρι μου , παθητικό προ;
Παθητικό προ;
Που έχεις μπλέξει που...
Αχ και να'ξερες...

Μερικοι οδηγουν ευαισθητα ηχεια κατευθειαν απο το Qutest με ενα ποτενσιομετρο και δηλωνουν οτι ειναι οτι πιο διαφανο εχουν ακουσει στη ζωη τους!
Πέρσι σε αεροπλάνο ειχα σηκώσει χέρι και έκανα ερώτηση σε αεροσυνοδό την ωρα που εξηγούσε την λειτουργία της ζώνης ασφαλείας.
Αστο.Σε πιλοτο εχεις δωσει συμβουλη για λαθος προσεγγιση προσγειωσης με αερα;;;
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Πέρσι σε αεροπλάνο ειχα σηκώσει χέρι και έκανα ερώτηση σε αεροσυνοδό την ωρα που εξηγούσε την λειτουργία της ζώνης ασφαλείας.
Ευτυχώς σα να λέμε που δεν επέβαινες σε καμιά υπερατλαντική πτήση με την αεροσυνοδό να εξηγούσε τη χρήση του ενσωματωμένου οπτικοακουστικού εξοπλισμού.Το αεροπλάνο...δεν θ'απογειωνόταν ποτέ. :roflmao:
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.199
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top