Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
υπάρχει νήμα Γιάνννο μου....δεν τραβάω πλακάκι πλακάκι φωτό το σπίτι για να κρύψω τις χαιενδιές μου :lolsign:
Έχει δίκιο ο Χάρης!!
Θυμίζει διαφήμιση του... άκρον ήλιον κρυσταλ!!
...ε ρε τι θυμήθηκα πάλι!!
αν είχες subs και όχι τις κουσκουρίνες:lol: που ακούς
θα ήξερες ότι σπίτι με sub σκόνη δεν πιάνει :party::roflmao:
Λάθος βρε!!..
Άκου δε πιάνει σκόνη!!...
Απλά, τη σηκώνει απ'το πάτωμα.. και τη πετάει στα.. κρυστάλλινα ποτήρια!!
... εκεί να δεις swiffer και fairy που πέφτει!!!
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.639
Reaction score
77.062
Λάθος βρε!!..
Άκου δε πιάνει σκόνη!!...
Απλά, τη σηκώνει απ'το πάτωμα.. και τη πετάει στα.. κρυστάλλινα ποτήρια!!
... εκεί να δεις swiffer και fairy που πέφτει!!!
καλό μου Τοοlaνδρο
κατανοώ τη υστερία σου...με ένα ξεσκονόπανο όλη την ώρα
μην κολλήσουν τα πλαστικά σου ταψάκια
γι αυτό σου λέω...βάλε subs
θα γλιτώσεις και από τα μυγ0χέσματα στο πικάπ το καλοκαίρι :lol: :lol:
Τιμησε το νημα σου με ενα λινκ να δουμε ποιας σχολης εισαι και εσυ τοτε!
Μετακόμιση σε νέο χώρο almost complete ψάξε
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.639
Reaction score
77.062
η απαγορευμένη λέξη ειναι η μύγα δηλαδή; :p
όσο μπορώ προστατεύω τον κόσμο...
μην γοογλάρει κάποιος μυγ0χεσμα και πέσει στο πικαπ του Toolανδρο.... :laugh: :lolsign:
 


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
@daharis666

Ρε αμπλαουμπλα (εχω και εγω χωριο) ,με αυτο το σαλονι και τις (αδειες ακομα χειροτερα :lol: ) κρυσταλιερες κρινεις dedicated χωρους με σωστα στημενα ηχεια και ακουστικη περιποιηση;:biggrin::taunt:

Κακως εκανα που σταματησα να ζηταω φωτογραφιες απο αυτους που λεγαν οτι το συστημα μου θα παιζει χαλια!Καλα φωναζει ο Λεανδρος για keyboard warriors με τρανζιστορακια μου φαινεται!!!


Και κατι αλλο προς ολους-αν και ξερω οτι και αυτο τζαμπα θα το πω-ειναι καλο να εχεις τις γνωσεις αλλα απο το πως και αν θα τις εφαρμοσεις φαινεται αν ακους καλα ή οχι!

Παλιολυκουτομαρα!!!:lolsign:
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
[/QUOTE]
καλό μου Τοοlaνδρο
κατανοώ τη υστερία σου...με ένα ξεσκονόπανο όλη την ώρα
μην κολλήσουν τα πλαστικά σου ταψάκια
γι αυτό σου λέω...βάλε subs
θα γλιτώσεις και από τα μυγ0χέσματα στο πικάπ το καλοκαίρι :lol: :lol:

Μετακόμιση σε νέο χώρο almost complete ψάξε
Το είδα Χάρη μου...το είδα!!
Μετά από 5 με 10 διαφορετικές μεθόδους μετρήσεις που έκανες, 60 σελίδες ποστ που κατάφερα να διαβάσω, αλλαγή σε ενισχυτικά και ηχεία που έκανες στο πολυκάναλο σύστημα που...καλιμπραρεται ευκολότερα από το δικαναλο, είδα τις συμβουλές που σου έδωσε ο ντιμιφουτ...
Εγώ θα τα έβαζα μια ωραία πρωία όλα στα κουτιά τους, και θα έστηνα μια τηλεόραση, χωρίς να κάνω καμία περαιτέρω συζήτηση.
Αυτό που κάνεις ειναι ο δέκατος τρίτος άθλος του Ηρακλέως, χαρά στο κουράγιο σου.

Ο συγκεκριμένος χώρος ειναι χαρακτηρισμένος ως κρυσταλλιεροσεμεδακικός, ας παραμείνει έτσι.
Δεν θα έμπαινα ποτέ στην διαδικασία. Το είπα προ ημερών.
Ολα πούλημα ή αποθήκευση, τιβι και ηχομπάρα.
Και δεν θα ήμουν και υποχρεωμένος στο κάθε γωγουλίνι.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.639
Reaction score
77.062
@daharis666

Ρε αμπλαουμπλα (εχω και εγω χωριο) ,με αυτο το σαλονι και τις (αδειες ακομα χειροτερα :lol: ) κρυσταλιερες κρινεις dedicated χωρους με σωστα στημενα ηχεια και ακουστικη περιποιηση;:biggrin::taunt:

Κακως εκανα που σταματησα να ζηταω φωτογραφιες απο αυτους που λεγαν οτι το συστημα μου θα παιζει χαλια!Καλα φωναζει ο Λεανδρος για keyboard warriors με τρανζιστορακια μου φαινεται!!!


Και κατι αλλο προς ολους-αν και ξερω οτι και αυτο τζαμπα θα το πω-ειναι καλο να εχεις τις γνωσεις αλλα απο το πως και αν θα τις εφαρμοσεις φαινεται αν ακους καλα ή οχι!

Παλιολυκουτομαρα!!!:lolsign:
αχ Yannnier μου...εδώ εσύ κρίνεις τον Tool ρε φίλε...εγώ θα κwλώσω :lol:
πριν 2 μέρες έκρινες το dedicated του wizzy και θεωρείς ότι έχεις αντίστοιχου επιπέδου dedicated επειδή έχεις πεταμένα τα ηχεία σου σε ένα ξεχωριστό δώμα με δόρατα,ασπίδες,μπούμερανγκ και κουβέρτες?:cry:

τεσπα...δεν ήθελα να γράψω κάτι ακόμα...γιατί δεν έχω τελειώσει
αλλά.... μια που με τσίγκλισες (ανοήτως μόνο και μόνο για να είσαι ερωτεύσιμος στο άμπασο ταίρι σου:roflmao:) ....και επειδή ο καιρός πλησιάζει...όπου να ναι τελειώνω και με τους καλλωπισμούς και θα τα αναλύσουμε ξανά :p σε νέα παρουσίαση
ας κάνουμε ένα ζέσταμα

οπότε
πάμε από την αρχή

οι περισσότερες φωτό καλέ μου αδιάβαστε Yiannnier είναι τραβηγμένες από τη φάση της μετακόμισης...ούτε κουρτίνες,ούτε καν χαλιά απ όσο είδες:biggrin: και χρησιμοποιήθηκαν αρκετές φορές για να υποδείξω σημεία-αποστάσεις (δεν ξανατραβούσα νέες)

αν έκανες υπομονή να διαβάσεις πριν βιαστείς να γράψεις το πρωί κάτι για να την πεις και να σε παλαμοκροτήσει το δίζυγο άμπασο τέρι σου
θα έβλεπες την εξέλιξη της προσπάθειας μου(μας..βάζω και τα παιδιά εδώ μέσα:p) για να στρώσω ένα σαλόνι σπιτιού
και θα μπορούσες να μπεις το κλίμα πριν μας λούσεις με πρωινές δασκαλίστικες μπουρδίτσες


ο χώρος μετά τις τελευταίες αλλαγές του καλοκαιριού έχει φροντιστεί με 2 τιουναρισμένες μπασοπαγίδες(με διάτρητο φύλλο στην εξωτερική πλευρά) πίσω από τις κρυσταλιέρες 2.10x0.80 (σε όλη την γωνία δηλαδή) + όλη η οθόνη μπροστά 2.00x060
που σύμφωνα με το καλκιουλειτορ παίζουν έτσι (ή κάπως έτσι)
266484_50599e1aefbca47c3d5ba11f8d16c135 (1).jpg

η μπλε πίσω από κρύσταλ οι πράσινη πίσω από την οθόνη

μπήκε αριθερμ σε όλη την βιβλιοθήκη (που προφανώς βιάστηκες και δεν είδες:laugh:) στην πλάτη... πίσω δηλαδή από όλα τα βιβλία
+τα βιβλία έχουν τοποθετηθεί σε μοτίβο μέσα έξω για να μας προσφέρουν την όποια διάχυση μπορούν
ξέρω θα μπορούσα και καλύτερα.....αλλά το θεώρησα λιγότερη μανούρα από το να μπω σε διαδικασία να ξαναβάψω το σπίτι σπυριάρικο :lol:

στον τομέα των ηχείων υπάρχουν 5 χ 10'ιντσα ακούτε? (τα λέω και στο άμπασο ταίρι σου ) σε απόσταση 2.35 από τη θέση ακρόασης
+2 x 8 ιντσα (για ατμος) όλα jbl
η 3άδα η μπροστινή έχει ''εντοιχιστεί'' με πολυουρεθάνη και πάνω από το κεντρικό έχει σφηνωθεί ένα 15'ιντσο sealed 2226 (jbl)
+ 1 x18 dayton που μάλλον το πρόλαβες

από πλευράς ρεύματος τώρα..... συνολικά κυκλοφορούν κοντά στα 15000wattάκια τελικών
1 κλώνος ,που παρουσιάστηκε και θα τον είδες, labgruppen με συνολική ισχύ 10.000 watt(4x2500),
ένας powersoft 4κάναλος (4χ1000) και
ο γνωστός crown στα 2x550
(τον μαραντζάκο τον αφήνω απ'έξω δεν υπάρχει νόημα και θα μου την πέσει η κλίκα)

το rt60 είναι σταθερά στα 0.3
ήταν ήδη εκεί από το -1khz και μετά (και παρέμεινε σχεδόν αμετάβλητο μια που αυτός ήταν και ο στόχος του τριτμεντ)
και οι ουρές που είχα στα μπάσα μας άφησαν χρόνους

άρα από τότε που δεν είχα ιδέα ντιπ και δεν ντράπηκα να εκτεθώ ποτέ......μέχρι σήμερα που θεωρώ ότι απέκτησα κάποια βασικά.....
μάλλον εφήρμοσα σωστά αυτά που απέκτησα με τον όποιο χαβαλέ εδώ μέσα και πολλαπλασιαστή ισχύος τα κείμενα και τις παραπομπές της κλίκας
και δεν έμεινα στάσιμος-εσώκλειστος στην ξεροκεφαλιά μου να παλεύω με ότι υλικά παράγει η φύση:laugh::lolsign:


Υ.Γ. Α! και που σαι...Yiannier και άμπασo Τοοlandro:laugh: (θα μπορούσατε να σχηματίσετε και array μεσουψηλής αχμακιάς)
για να καταλάβετε την δύναμη του να ακούς αυτούς που ξέρουν
ακόμα και τότε στις αρχές.....
με 1 sub,
και με κανένα τριτμεντ σε μία θέση ακρόασης
κατάφερε να ακουστεί αυτό στο σαλόνι....


154654_dea25cbc4b84a326dfc5f6cc4bd24f93.jpg


οπότε συνεχίστε την κουβέντα...θα χουμε υλικό για σήμερα:cry:
 
Last edited:

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
αχ Yannnier μου...εδώ εσύ κρίνεις τον Tool ρε φίλε...εγώ θα κwλώσω :lol:
πριν 2 μέρες έκρινες το dedicated του wizzy και θεωρείς ότι έχεις αντίστοιχου επιπέδου dedicated επειδή έχεις πεταμένα τα ηχεία σου σε ένα ξεχωριστό δώμα με δόρατα,ασπίδες,μπούμερανγκ και κουβέρτες?:cry:

τεσπα...δεν ήθελα να γράψω κάτι ακόμα...γιατί δεν έχω τελειώσει
αλλά.... μια που με τσίγκλισες (ανοήτως μόνο και μόνο για να είσαι ερωτεύσιμος στο άμπασο ταίρι σου:roflmao:) ....και επειδή ο καιρός πλησιάζει...όπου να ναι τελειώνω και με τους καλλωπισμούς και θα τα αναλύσουμε ξανά :p σε νέα παρουσίαση
ας κάνουμε ένα ζέσταμα

οπότε
πάμε από την αρχή

οι περισσότερες φωτό καλέ μου αδιάβαστε Yiannnier είναι τραβηγμένες από τη φάση της μετακόμισης...ούτε κουρτίνες,ούτε καν χαλιά απ όσο είδες:biggrin: και χρησιμοποιήθηκαν αρκετές φορές για να υποδείξω σημεία-αποστάσεις (δεν ξανατραβούσα νέες)

αν έκανες υπομονή να διαβάσεις πριν βιαστείς να γράψεις το πρωί κάτι για να την πεις και να σε παλαμοκροτήσει το δίζυγο άμπασο τέρι σου
θα έβλεπες την εξέλιξη της προσπάθειας μου(μας..βάζω και τα παιδιά εδώ μέσα:p) για να στρώσω ένα σαλόνι σπιτιού
και θα μπορούσες να μπεις το κλίμα πριν μας λούσεις με πρωινές δασκαλίστικες μπουρδίτσες


ο χώρος μετά τις τελευταίες αλλαγές του καλοκαιριού έχει φροντιστεί με 2 τιουναρισμένες μπασοπαγίδες(με διάτρητο φύλλο στην εξωτερική πλευρά) πίσω από τις κρυσταλιέρες 2.10x0.80 (σε όλη την γωνία δηλαδή) + όλη η οθόνη μπροστά 2.00x060
που σύμφωνα με το καλκιουλειτορ παίζουν έτσι (ή κάπως έτσι)
View attachment 154529
η μπλε πίσω από κρύσταλ οι πράσινη πίσω από την οθόνη

μπήκε αριθερμ σε όλη την βιβλιοθήκη (που προφανώς βιάστηκες και δεν είδες:laugh:) στην πλάτη... πίσω δηλαδή από όλα τα βιβλία
+τα βιβλία έχουν τοποθετηθεί σε μοτίβο μέσα έξω για να μας προσφέρουν την όποια διάχυση μπορούν
ξέρω θα μπορούσα και καλύτερα.....αλλά το θεώρησα λιγότερη μανούρα από το να μπω σε διαδικασία να ξαναβάψω το σπίτι σπυριάρικο :lol:

στον τομέα των ηχείων υπάρχουν 5 χ 10'ιντσα ακούτε? (τα λέω και στο άμπασο ταίρι σου ) σε απόσταση 2.35 από τη θέση ακρόασης
+2 x 8 ιντσα (για ατμος) όλα jbl
η 3άδα η μπροστινή έχει ''εντοιχιστεί'' με πολυουρεθάνη και πάνω από το κεντρικό έχει σφηνωθεί ένα 15'ιντσο sealed 2226 (jbl)
+ 1 x18 dayton που μάλλον το πρόλαβες

από πλευράς ρεύματος τώρα..... συνολικά κυκλοφορούν κοντά στα 15000wattάκια τελικών
1 κλώνος ,που παρουσιάστηκε και θα τον είδες, labgruppen με συνολική ισχύ 10.000 watt,
ένας powersoft 4κάναλος (4χ1000) και
ο γνωστός crown στα 2x550
(τον μαραντζάκο τον αφήνω απ'έξω δεν υπάρχει νόημα και θα μου την πέσει η κλίκα)

το rt60 είναι σταθερά στα 0.3
ήταν ήδη εκεί από το -1khz και μετά (και παρέμεινε σχεδόν αμετάβλητο μια που αυτός ήταν και ο στόχος του τριτμεντ)
και οι ουρές που είχα στα μπάσα μας άφησαν χρόνους

άρα από τότε που δεν είχα ιδέα ντιπ και δεν ντράπηκα να εκτεθώ ποτέ......μέχρι σήμερα που θεωρώ ότι απέκτησα κάποια βασικά.....
μάλλον εφήρμοσα σωστά αυτά που απέκτησα με τον όποιο χαβαλέ εδώ μέσα και πολλαπλασιαστή ισχύος τα κείμενα και τις παραπομπές της κλίκας
και δεν έμεινα στάσιμος-εσώκλειστος στην ξεροκεφαλιά μου να παλεύω με ότι υλικά παράγει η φύση:laugh::lolsign:


Υ.Γ. Α! και που σαι...Yiannier και άμπασo Τοοlandro:laugh: (θα μπορούσατε να σχηματίσετε και array μεσουψηλής αχμακιάς)
για να καταλάβετε την δύναμη του να ακούς αυτούς που ξέρουν
ακόμα και τότε στις αρχές.....
με 1 sub,
και με κανένα τριτμεντ σε μία θέση ακρόασης
κατάφερε να ακουστεί αυτό στο σαλόνι....


View attachment 154538

οπότε συνεχίστε την κουβέντα...θα χουμε υλικό για σήμερα:cry:
Ωραιος και μπραβο σου!

Οπως ειπες-απαντησα βιαστικα οπως ολοι εδω μεσα κανουν ως επι το πλειστον.

Να δω φωτογραφιες να καταλαβω τον χωρο σου;Θα ηθελα και το IR διοτι αυτα που δειχνεις δεν λενε και πολλα...

Να υπενθυμισω κιολας οτι το συστημα μου ειναι το καλυτερο του κοζμου-οπως λεει και ο φιλος Αστροναυτης στο αλλο θεμα!!Ειπα βεβαια στον Coyias να μου βαλει sub label Θεος αλλα δεν το κανει!!!! :lolsign:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.639
Reaction score
77.062
Ωραιος και μπραβο σου!

Οπως ειπες-απαντησα βιαστικα οπως ολοι εδω μεσα κανουν ως επι το πλειστον.

Να δω φωτογραφιες να καταλαβω τον χωρο σου;Θα ηθελα και το IR διοτι αυτα που δειχνεις δεν λενε και πολλα...

Να υπενθυμισω κιολας οτι το συστημα μου ειναι το καλυτερο του κοζμου-οπως λεει και ο φιλος Αστροναυτης στο αλλο θεμα!!Ειπα βεβαια στον Coyias να μου βαλει sub label Θεος αλλα δεν το κανει!!!! :lolsign:
ναι Γιάνννη....μπράβο μου....το ξέρω:party:
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
αχ Yannnier μου...εδώ εσύ κρίνεις τον Tool ρε φίλε...εγώ θα κwλώσω :lol:
πριν 2 μέρες έκρινες το dedicated του wizzy και θεωρείς ότι έχεις αντίστοιχου επιπέδου dedicated επειδή έχεις πεταμένα τα ηχεία σου σε ένα ξεχωριστό δώμα με δόρατα,ασπίδες,μπούμερανγκ και κουβέρτες?:cry:

τεσπα...δεν ήθελα να γράψω κάτι ακόμα...γιατί δεν έχω τελειώσει
αλλά.... μια που με τσίγκλισες (ανοήτως μόνο και μόνο για να είσαι ερωτεύσιμος στο άμπασο ταίρι σου:roflmao:) ....και επειδή ο καιρός πλησιάζει...όπου να ναι τελειώνω και με τους καλλωπισμούς και θα τα αναλύσουμε ξανά :p σε νέα παρουσίαση
ας κάνουμε ένα ζέσταμα

οπότε
πάμε από την αρχή

οι περισσότερες φωτό καλέ μου αδιάβαστε Yiannnier είναι τραβηγμένες από τη φάση της μετακόμισης...ούτε κουρτίνες,ούτε καν χαλιά απ όσο είδες:biggrin: και χρησιμοποιήθηκαν αρκετές φορές για να υποδείξω σημεία-αποστάσεις (δεν ξανατραβούσα νέες)

αν έκανες υπομονή να διαβάσεις πριν βιαστείς να γράψεις το πρωί κάτι για να την πεις και να σε παλαμοκροτήσει το δίζυγο άμπασο τέρι σου
θα έβλεπες την εξέλιξη της προσπάθειας μου(μας..βάζω και τα παιδιά εδώ μέσα:p) για να στρώσω ένα σαλόνι σπιτιού
και θα μπορούσες να μπεις το κλίμα πριν μας λούσεις με πρωινές δασκαλίστικες μπουρδίτσες


ο χώρος μετά τις τελευταίες αλλαγές του καλοκαιριού έχει φροντιστεί με 2 τιουναρισμένες μπασοπαγίδες(με διάτρητο φύλλο στην εξωτερική πλευρά) πίσω από τις κρυσταλιέρες 2.10x0.80 (σε όλη την γωνία δηλαδή) + όλη η οθόνη μπροστά 2.00x060
που σύμφωνα με το καλκιουλειτορ παίζουν έτσι (ή κάπως έτσι)
View attachment 154529
η μπλε πίσω από κρύσταλ οι πράσινη πίσω από την οθόνη

μπήκε αριθερμ σε όλη την βιβλιοθήκη (που προφανώς βιάστηκες και δεν είδες:laugh:) στην πλάτη... πίσω δηλαδή από όλα τα βιβλία
+τα βιβλία έχουν τοποθετηθεί σε μοτίβο μέσα έξω για να μας προσφέρουν την όποια διάχυση μπορούν
ξέρω θα μπορούσα και καλύτερα.....αλλά το θεώρησα λιγότερη μανούρα από το να μπω σε διαδικασία να ξαναβάψω το σπίτι σπυριάρικο :lol:

στον τομέα των ηχείων υπάρχουν 5 χ 10'ιντσα ακούτε? (τα λέω και στο άμπασο ταίρι σου ) σε απόσταση 2.35 από τη θέση ακρόασης
+2 x 8 ιντσα (για ατμος) όλα jbl
η 3άδα η μπροστινή έχει ''εντοιχιστεί'' με πολυουρεθάνη και πάνω από το κεντρικό έχει σφηνωθεί ένα 15'ιντσο sealed 2226 (jbl)
+ 1 x18 dayton που μάλλον το πρόλαβες

από πλευράς ρεύματος τώρα..... συνολικά κυκλοφορούν κοντά στα 15000wattάκια τελικών
1 κλώνος ,που παρουσιάστηκε και θα τον είδες, labgruppen με συνολική ισχύ 10.000 watt(4x2500),
ένας powersoft 4κάναλος (4χ1000) και
ο γνωστός crown στα 2x550
(τον μαραντζάκο τον αφήνω απ'έξω δεν υπάρχει νόημα και θα μου την πέσει η κλίκα)

το rt60 είναι σταθερά στα 0.3
ήταν ήδη εκεί από το -1khz και μετά (και παρέμεινε σχεδόν αμετάβλητο μια που αυτός ήταν και ο στόχος του τριτμεντ)
και οι ουρές που είχα στα μπάσα μας άφησαν χρόνους

άρα από τότε που δεν είχα ιδέα ντιπ και δεν ντράπηκα να εκτεθώ ποτέ......μέχρι σήμερα που θεωρώ ότι απέκτησα κάποια βασικά.....
μάλλον εφήρμοσα σωστά αυτά που απέκτησα με τον όποιο χαβαλέ εδώ μέσα και πολλαπλασιαστή ισχύος τα κείμενα και τις παραπομπές της κλίκας
και δεν έμεινα στάσιμος-εσώκλειστος στην ξεροκεφαλιά μου να παλεύω με ότι υλικά παράγει η φύση:laugh::lolsign:


Υ.Γ. Α! και που σαι...Yiannier και άμπασo Τοοlandro:laugh: (θα μπορούσατε να σχηματίσετε και array μεσουψηλής αχμακιάς)
για να καταλάβετε την δύναμη του να ακούς αυτούς που ξέρουν
ακόμα και τότε στις αρχές.....
με 1 sub,
και με κανένα τριτμεντ σε μία θέση ακρόασης
κατάφερε να ακουστεί αυτό στο σαλόνι....


View attachment 154538

οπότε συνεχίστε την κουβέντα...θα χουμε υλικό για σήμερα:cry:
:lol::lol::lol::roflmao::roflmao::roflmao::tongue::tongue::tongue::gotcha::gotcha::gotcha:
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
ξέρω ξέρω....
σκέφτεσαι πως θα μου πάει άραγε η υπόλοιπη μέρα όταν ξεκινάς έτσι από τοπρωί... :lolsign: :lol:
καταπληκτικά βέβαια!!!
ειδικά αν ακολουθήσεις και τις συμβουλές του ντιμιφοοτ που σου έχω επισυνάψει! :tongue: :tongue:
..και για να βοηθήσω...έκανα μια μικρή έρευνα αγοράς πάνω στη πρόταση του ντιμι και στη στέλνω! :sneaky:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.639
Reaction score
77.062
καταπληκτικά βέβαια!!!
ειδικά αν ακολουθήσεις και τις συμβουλές του ντιμιφοοτ που σου έχω επισυνάψει! :tongue: :tongue:
...εσύ μικροφωνάκι πότε θα μας βάλεις Toolανδρο?
αλλά πρώτα θα μας ζωγραφίσεις αυτό που λες ότι ακούς:laugh: και μετά θα μας ανεβάσεις rew
έτσι...για την αλητεία:roflmao:



Υ.Γ.
2κάναλα θα μετρήσεις μη φοβάσαι :lolsign:
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
...εσύ μικροφωνάκι πότε θα μας βάλεις Toolανδρο?
αλλά πρώτα θα μας ζωγραφίσεις αυτό που λες ότι ακούς:laugh: και μετά θα μας ανεβάσεις rew
έτσι...για την αλητεία:roflmao:



Υ.Γ.
2κάναλα θα μετρήσεις μη φοβάσαι :lolsign:
όταν θα φέρω τραγουδιάρα στο σπίτι μάναμ.. :gotcha:
...έχω προ καιρού αποτάξει από το σκεπτικό μου τη λογική της...μακρύτερης τσουτσούς κι έχω μάθει ν'απολαμβάνω μουσική.. οπότε...
 



leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
σαν να ακούω κάτι στερεοφωνικά κοκοκοκο κοκοκοκο κοκοκοκο
θα έχεις μεγάλο rt60 στο χώρο σου φαίνεται!!... :sneaky: :sneaky::sneaky:...
θέλει ποοοοολύ φτιάξιμο εντέλει ο χώρος σου αν ακούς τόσες αντανακλάσεις!!..για ξαναμέτρα και πες μας! :roflmao: :roflmao:
και μας αναρτάς και μαϊμού τιμές για ξεκάρφωμα!!..sorry @Decembered !:hi:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top