Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.



I

iason

Guest
Αυτά που τα συνοδεύουν . Να πω του dimi να σου γράψει κανά υπογλώσιο? :lolsign: :gotcha:

SANSUI βρε άχρηστε, τα CORAL είναι στην άλλη φωτογραφία.
Από τώρα πρεσβύωπας? Να το κοιτάξεις αυτό.
Όλα τα λεφτά Γιάννη!!!!!! , Ή πασχαλιτσες στο βάζο 😍
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Μπαρμπαριά και τούνεζι .
Στείλε ρε άντρα , να σε δω. :gotcha: 🏓
τώρα δεν μπορώ...βλέπει και το παιδί.... :roflmao:
στείλε πμ στον αβγδ
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Είσαι και ντροπιάρεις , ντρέπεσαι , μπεμπέκο α! μπεμπέκο. :gotcha:
τι α! ρε χοιροβοσκέ.....?
απ το Κουφόβουνο είσαι?:gotcha::lol:
 

I

iason

Guest
για το αποτύπωμα του κwλου του στον καναπέ δεν θα μιλήσει κανείς? :lol: :lolsign:
Θα προσπεράσω το σχόλιο σου..... Έχεις χάσει κάθε στοιχειώδη ευγένεια.
Κρίμα....... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Να επέμβει ένας mod.....ενα μπαν τώρα!!!!!!!!!!!
Τι ήπιες ρε μπαγάσα Σάββατο μεσημέρι??? :rofl:
 







christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Τεχνικο καταστημα.Εργαλεια-σιδηρικα-υδραυλικα-χρωματα.
Εγω οταν μπαινω σε καταστηματα με εργαλεια καθομαι και τα χαζευω
Ειμαι σαν τον μακαριτη Νικο Παπαζογλου υπεροχος συνθετης
 



Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Ρώτησες τη γνώμη της chord για το τροφοδοτικό αυτό ή άλλο αντίστοιχο? Αν ναι μπορείς να μου πεις ακριβώς τι σου απάντησαν, με ενδιαφέρει.
Θα απαντησω περιληπτικα διοτι αλλιως θα γραφω κανα μισαωρο...

Ο Watts δηλωνει οτι τα αφτερμαρκετ τροφοδοτικα δεν χρειαζονται διοτι το στοκ ειναι οτι καλυτερο καινοτι αν καποιος εχει θεμα με RFI μπορει να δοκιμασει line conditioner ή power bank.Ο συγκεκριμενος προτεινει ενα της Anker το οποιο παιζει οπως και το στοκ.

Πως εχουν τα πραματα τωρα:

Το στοκ τροφοδοτικο μολυνει με RFI το δικτυο με αποτελεσμα καποιες συσκευες να στην αλυσιδα να μην μπορουν να απορριψουν τον θορυβο.

Οσοι δοκιμασαν power banks,οι περισσοτεροι ειχα αρνητικες εμπειριες-λογω του switching inverter που εχουν μεσα που εισαγει RF στο dac και μερικοι δεν καταλαβαν διαφορα.Επισης το να το φορτιζεις μετα απο καποιες ωρες χρησης ειναι λιγο μανουρα.

Επισης οσοι δοκιμασαν εξ. τροφοδοτικα με αρνητικες εμπειριες,ηταν ειτε οι κινεζιες του ebay ειτε ηταν διακοπτικα τυπου ifi με αποτελεσμα να παιζουν χειροτερα απο το στοκ.

Τωρα,το τροφοδοτικο που παρηγγειλα,οπως και καποια ελαχιστα στην αγορα,χρησιμοποιει εναν υπερ χαμηλου θορυβου σταθεροποιητη,τον LT3045,ο οποιος κανει φανταστικα το καθηκον του με αποτελεσμα αριστη απορριψη θορυβου και απειροελαχιστη διακυμμανση της τασης εξοδου.Δοκιμασμενη βελτιωση απο μελη του head-fi και του computer audiophile.

Καλα αποτελεσματα παλι ειχαν καποιοι με μπαταριες αυτοκινητου ή LiPo και τον ως ανω σταθεροποιητη αλλα οπως προειπα δεν θελω να εχω την φορτιση στο μυαλο μου.

Η βελτιωση ειναι πιο γρηγορο και αναλυτικο χαμηλο,μεγαλυτερο βαθος και λεπτομερεια και πιο ξεκουραστες και αναλυτικες υψηλες,σε ποσοστο που να πλησιαζει αρκετα το Dave!

Κραταω μικρο καλαθι οπως παντα και σε περιπτωση που δεν μου κατσει το επειστρεφω με μοναδικο εξοδο τα μεταφορικα αλλα η εταιρια μου ειπε οτι εχει πουλησει γυρω στα 130 τεμαχια χωρις μια επιστροφη μεχρι τωρα και αυτο ειναι πολυ ευχαριστο,ξεροντας οτι η κοινοτητα της Chord γενικα αποτελειται απο αρκετα ψαγμενα ατομα.
Εγω οταν μπαινω σε καταστηματα με εργαλεια καθομαι και τα χαζευω
Ειμαι σαν τον μακαριτη Νικο Παπαζογλου υπεροχος συνθετης
Ρε Χρηστο τι λες τωρα;Ο αδερφος του μενει ακριβως πισω απο το μαγαζι μου!Εχει ψωνισει απο μενα αρκετες φορες!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.188
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top