Για όσους δεν μπορούν να περιμένουν!!!

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας.

Κάποιος πολύ σοφός το είπε αυτό αλλά δεν θυμάμαι ποιός. Περαστικά μας.
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας.

Κάποιος πολύ σοφός το είπε αυτό αλλά δεν θυμάμαι ποιός. Περαστικά μας.
Τελευταία το ανέφερε κι ο.....Ψινάκης....χα,χα...
Πάντως είναι 100% σωστό...
Και κρίμα γιατί είχε στην αρχή ενδιαφέρον το topic αυτο αλλά κατάντησε πολύ βαρετό και δίχως αξία στο να απαντήσεις η να ρωτήσεις...
Κασέτα παίζει...:happy_4:

Ελπίζω να ξεκολλήσει το "θέμα" και να μπορούμε να έχουμε μια κουβέντα που το άσπρο θα το βλέπουν όλοι και το μαύρο επίσης όλοι..
( πως τα λέω ο φούστης.... ασπρο=xbox360 μαύρο=ps3....τς,τς,τς...ανατρίχιασα..)
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Τελευταία το ανέφερε κι ο.....Ψινάκης....χα,χα...
Πάντως είναι 100% σωστό...
Και κρίμα γιατί είχε στην αρχή ενδιαφέρον το topic αυτο αλλά κατάντησε πολύ βαρετό και δίχως αξία στο να απαντήσεις η να ρωτήσεις...
Κασέτα παίζει...:happy_4:

Ελπίζω να ξεκολλήσει το "θέμα" και να μπορούμε να έχουμε μια κουβέντα που το άσπρο θα το βλέπουν όλοι και το μαύρο επίσης όλοι..
( πως τα λέω ο φούστης.... ασπρο=xbox360 μαύρο=ps3....τς,τς,τς...ανατρίχιασα..)
Αμην!
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Ελπίζω να ξεκολλήσει το "θέμα" και να μπορούμε να έχουμε μια κουβέντα που το άσπρο θα το βλέπουν όλοι και το μαύρο επίσης όλοι..
Δύσκολο ... πρώτα θα πρέπει να ακούσει κάποιος αυτά που του λες ,να δει τις αποδείξεις, μετά να τις επεξεργαστεί , και μετά θα μπορέσει να καταλάβει.

Εδώ όχι μόνο δεν έχουμε φτάσει σε αυτό το σημείο, αλλά προσφέρομαι να εξηγήσω με αποδείξεις και link ότι από αυτά που είπα δεν καταλάβατε, αλλά υπάρχει άρνηση να μου υποδείξουν έστω που είναι το πρόβλημα !!!

Είναι σαν να βρίσκεσαι σε Βar και θέλεις να τα δεις μόνο να άσπρα... δεν σε ενδιαφέρουν καθόλου οι αποδείξεις για την πραγματικότητα.
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Δύσκολο ... πρώτα θα πρέπει να ακούσει κάποιος αυτά που του λες ,να δει τις αποδείξεις, μετά να τις επεξεργαστεί , και μετά θα μπορέσει να καταλάβει.

Εδώ όχι μόνο δεν έχουμε φτάσει σε αυτό το σημείο, αλλά προσφέρομαι να εξηγήσω με αποδείξεις και link ότι από αυτά που είπα δεν καταλάβατε, αλλά υπάρχει άρνηση να μου υποδείξουν έστω που είναι το πρόβλημα !!!

Είναι σαν να βρίσκεσαι σε Βar και θέλεις να τα δεις μόνο να άσπρα... δεν σε ενδιαφέρουν καθόλου οι αποδείξεις για την πραγματικότητα.
Πιάσε ένα Martini. Shaken not stirred"happy_1"
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Λοιπον παιδια ,το ξεχειλωσατε το θεμα !!!:mad_2:
Κανατε τις παιχνιδομηχανες Ολυμπιακο-Παναθηναικο.
Μετρηστε τες κιολας να δειτε και ποιανου ειναι και πιο μεγαλη ..η κονσολα!!:mad_3:
Ημαρτον.

@blizard
Αν θες να πεισεις καποιον χρησιμοποιεις επιχειρηματα.
Αν δεν πειθεις με αυτα ,παραθετεις πηγες.
Αν παλι εχεις το ιδιο αποτελεσμα 3 πραγματα συμβαινουν
1)Εχεις δικιο αλλα λαθος τροπο.
2)Εχεις δικιο ,σωστο τροπο αλλα ο αλλος ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να ακουσει.
3)ΔΕΝ εχεις δικιο.

@GabrielConnor

Συγγνώμη άν σε κούρασε η ειρωνία μου, ειλικρινά.
Έχεις δίκιο, ζητώ και πάλι συγγνώμη από όσους κούρασα. Το θέμα λήγει εδώ για μένα.
Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφου.

Πιάσε ένα Martini. Shaken not stirred
Και για μενα ενα .:happy_9:

Παίδες χαλαρώστε λίγο τους τόνους, γιατί θ' αναγκαστώ να κλειδώσω το θέμα. Ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστεύει και να υποστηρίζει ό,τι θέλει. Αν έχει ο άλλος αντίρρηση, μπορεί να τον αντικρούσει με επιχειρήματα και όχι με ειρωνίες και λεκτικές επιθέσεις. Στο κάτω κάτω όλοι έχουμε κάτι κοινό. Αγαπάμε τα παιχνίδια, είτε αυτά είναι σε PC είτε σε PS3, XBOX, Wii κ.λ.π....
Ο Συντονιστης της κατηγοριας ηταν ΣΑΦΗΣ!!!
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Λοιπον παιδια ,το ξεχειλωσατε το θεμα !!!:mad_2:
Κανατε τις παιχνιδομηχανες Ολυμπιακο-Παναθηναικο.
Μετρηστε τες κιολας να δειτε και ποιανου ειναι και πιο μεγαλη ..η κονσολα!!
Ααααααααααα όλα κι όλα σε αυτό κερδίσει το PS3 :happy_9:
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
@blizard
Αν θες να πεισεις καποιον χρησιμοποιεις επιχειρηματα.
Αν δεν πειθεις με αυτα ,παραθετεις πηγες.
Αν παλι εχεις το ιδιο αποτελεσμα 3 πραγματα συμβαινουν
1)Εχεις δικιο αλλα λαθος τροπο.
2)Εχεις δικιο ,σωστο τροπο αλλα ο αλλος ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να ακουσει.
3)ΔΕΝ εχεις δικιο.
Το ξέρω , και γιαυτό έβαλα κάποια link στην αρχή ... μόλις είδα ότι είχαμε το 2 όμως και άρχισαν τα άσχετα, προσπάθησα να στρέψω πάλι το ενδιαφέρον στα γεγονότα .


Τεσπα, για τα "60 frames" per sec του GT έχω βάλει link … να και μερικά ακόμα από google
http://ps3.gamespy.com/playstation-3/gran-turismo-5/705984p1.html
http://www.gamespot.com/ps3/driving/granturismo5/news.html?sid=6149518

Για το PGR και τα "600p" πάλι τα ίδια
http://forum.teamxbox.com/archive/index.php/t-388454.html
http://www.deafgamers.com/05reviews_a/pgr3_xbox360.htm

Να δούμε και τώρα ξανά ,αν αλλάξει τίποτα και αν θέλουν να ακούσουν.
(φυσικά δεν μπορώ να βάλω για τα πάντα , αν δεν λένε τι δεν καταλαβαίνουν)
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
600-ξε 600, σημασία έχει ότι ο Δημητρόπουλος είδε το PGR3 και έπαθε πλάκα. Και γι¨αυτό αποφάσισε να αγοράσει... PS3 :happy_8: :happy_5:
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Το κλασικό ... σε βγάζουν ψεύτη στην αρχή και σε προσβάλουν μέχρι να τους δώσεις τα link.
Kαι μετά αντί να πουν συγνώμη, μάλλον σε δουλεύουν που έκανες κόπο να ασχοληθείς στα σοβαρά.

Τεσπα λύση δεν υπάρχει, απλά να μην λέτε ότι δεν προσπάθησα.
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Δεν το λεει για σενα ρε ...χαλαρωσε!!! :cool_4:
Ειπες αυτα που ειπες δεν χρειαζεται να τρελαθεις κιολας. :prof:
Δεν ειναι υποχρεωτικο οτι θα πρεπει να συμφωνησουμε κιολας.
Αλλιως θα πουλαγε μονο η Sony και οι αλλοι θα πουλαγαν πασατεμπο.
Ομως απο πλευρας στρατηγικης και marketing η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι μαλλον η Sony θα πουλαει τον πασατεμπο. :smoking:

Οσο για τον Δημητροπουλο ,ειναι ικανος να παρει το Xbox360 και να του βαλει τα καπακια του ps3 !!! :crazy_1: :crazy_1:
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Τώρα που εκτονώθηκε η κατάσταση να σας πώ και το κουφό?? Ο κολλητός μου, που θα τον παντρέψω τον Ιούνιο μου είπε ότι θα μου κάνει δώρο έκπληξη. Ένας άλλος κολλητός μας (που δεν κρατάει ποτέ το στόμα του κλειστό), μου είπε ότι η έκπληξη θα είναι το PS3!!!! Έτσι θα έχω
1)ΧΒΟΧ360
2)Wii
3)PS3
Ζηλεύετε???:happy_5::happy_5:
 


Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Για όσους δεν μπορούν να περιμένουν!!!

Και εκει που παω να νοικιασω μια ταινια, απ'τη μεγαλυτερη ισως αλυσιδα videoclub, βλεπω κατι μπομπιρες να κοιτουν σε μια μεγαλη lcd. Ε ναι, επαιζαν το τελευταιο need for speed στο ps3. Η tv ηταν η sony kdl40w2000 αν θυμαμε καλα. Το παιχνιδι τρεχει στα 720p ετσι δεν ειναι?

Να πω λοιπον οτι σε γενικες γραμμες δεν εντυπωσιαστικα:-( Ειδα φυσικα ενα πανεμορφο και καλογυαλισμενο rx8 να τρεχει περα δωθε και σε καποια λιγα σημεια του παιχνιδιου(ο μπομπιρας ηταν προφεσορας στο παιχνιδι) η αισθηση του βαθους ηταν αρκετα καλη. Αλλα μεχρι εκει. Τα γραφικα, εκτος του αυτοκινητου, συγκρινονται ανετα με αυτα του ps2, τιποτα το ιδιαιτερο δηλαδη. Και εκτος απο αυτο παρατηρησα αρκετα σπασιματα κατα την διαρκεια του παιχνιδιου, ιδιαιτερα στις γρηγορες στροφες.

Η πρωτη μου εντυπωση λοιπον απ'το ps3 δεν ηταν προτρεπτικη.

ΥΓ νομιζω οτι θα υπαρχουν ps3 να παιξετε σε ολα τα καταστηματα της αλυσιδας στην Ελλαδα.
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Re: Απάντηση: Για όσους δεν μπορούν να περιμένουν!!!

Και εκει που παω να νοικιασω μια ταινια, απ'τη μεγαλυτερη ισως αλυσιδα videoclub, βλεπω κατι μπομπιρες να κοιτουν σε μια μεγαλη lcd. Ε ναι, επαιζαν το τελευταιο need for speed στο ps3. Η tv ηταν η sony kdl40w2000 αν θυμαμε καλα. Το παιχνιδι τρεχει στα 720p ετσι δεν ειναι?

Να πω λοιπον οτι σε γενικες γραμμες δεν εντυπωσιαστικα:-( Ειδα φυσικα ενα πανεμορφο και καλογυαλισμενο rx8 να τρεχει περα δωθε και σε καποια λιγα σημεια του παιχνιδιου(ο μπομπιρας ηταν προφεσορας στο παιχνιδι) η αισθηση του βαθους ηταν αρκετα καλη. Αλλα μεχρι εκει. Τα γραφικα, εκτος του αυτοκινητου, συγκρινονται ανετα με αυτα του ps2, τιποτα το ιδιαιτερο δηλαδη. Και εκτος απο αυτο παρατηρησα αρκετα σπασιματα κατα την διαρκεια του παιχνιδιου, ιδιαιτερα στις γρηγορες στροφες.

Η πρωτη μου εντυπωση λοιπον απ'το ps3 δεν ηταν προτρεπτικη.

ΥΓ νομιζω οτι θα υπαρχουν ps3 να παιξετε σε ολα τα καταστηματα της αλυσιδας στην Ελλαδα.
Μα τι κάνεις μωρέ , τρελάθηκες??!!!!
Πας και λες τέτοια βλασφημα πράγματα και θα παραθέσει ο blizard 1124 links, 92 έρευνες και 488 άρθρα απο επιστημονικά/τεχνικά βιβλία !!!!!!
Θα ξημερωθούμε......
 


Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Aπλά το παιχνίδι είναι ένα port από 360 γιαυτό έχει τα χάλια του ... έτσι περίπου είναι και στο xbox.

Στο ps3 περιμένουμε άλλα πράγματα ... όχι από την αρχή βέβαια γιατί είναι πολύ δύσκολο στον προγραμματισμό λόγο cell, αλλά έρχονται σιγά-σιγά.
 


Μηνύματα
1.479
Reaction score
106
οχι φιλε μου.ειναι port απο το 360 αλλα στο ps3 το μεταφερανε χαλια.δεν φταιει σε αυτο το 360.οπως και τα περισοτερα game απο το 360 στο ps3 ειναι χειροτερα.
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Aπλά το παιχνίδι είναι ένα port από 360 γιαυτό έχει τα χάλια του ... έτσι περίπου είναι και στο xbox.

Στο ps3 περιμένουμε άλλα πράγματα ... όχι από την αρχή βέβαια γιατί είναι πολύ δύσκολο στον προγραμματισμό λόγο cell, αλλά έρχονται σιγά-σιγά.
Εάν δεν είναι αυτό flame post δεν ξέρω τι είναι. Για πρόσεχε λίγο. Πατάς σε θολά νερά.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.192
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top