Εδώ γελάμε







exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Είναι ένας μπάρμπας στην παραλία, στο ένα χέρι κρατάει καλάμι και στο άλλο ένα τούβλο...
Περνάει μια τύπισα τον βλέπει και ρωτάει:
–Καλά, με το καλάμι ψαρεύεις, το τούβλο όμως τι το θέλεις;;;
– Α, αν μου κάτσεις θα σου πω, απαντάει ο μπάρμπας...
Η τύπισα δεν δέχεται και φεύγει... Μετά από λίγο γυρνάει και του λέει:
– Θα σκάσω αν δεν μου πεις... Εντάξει θα σου κάτσω...
Την "τακτοποιεί" ο μπάρμπας, τελειώνει και τον ξαναρωτάει η τύπισα για το τούβλο:

– Κοίτα να δεις, με το καλάμι δεν έπιασα ούτε ένα ψάρι, ενώ με το τούβλο είσαι η 4η που π$δ@ω!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Ο Νικος, ένας 35άρης εργένης που μένει μόνος του σε διαμέρισμα πολυκατοικίας, λίγες μέρες μετά τη γιορτή του
δέχεται ένα μεγάλο κουτί ως δώρο από έναν άγνωστο αποστολέα….
Το ανοίγει και βλέπει ότι μέσα στο κουτί ήταν ένας παπαγάλος...
-Ωραία, σκέφτεται, ένα πανέμορφο πουλί για συντροφιά είναι ό,τι πρέπει...
-Μιλάς καθόλου;;; ρωτάει χαμογελαστός τον παπαγάλο...
- Τι λες ρε καραγκιόζη;;; του λέει ο παπαγάλος, εγώ αν μιλάω ή εσύ ρε μπούφο, που δεν μπορείς να ολοκληρώσεις
ένα νόημα, ρε βλήμα, ρε έτσι, ρε αλλιώς κ.λ.π., ένα υβρεολόγιο απίστευτο, σα ναύτης στο λιμάνι!!!
Ο Νίκος τα έχασε!!!
– Σε παρακαλώ, λέει στον παπαγάλο, σταμάτα, μας ακούει η γειτονιά...
– Σε πειράζει η γειτονιά, ρε κακομοίρη!!! φωνάζει ο παπαγάλος, και δεν σε πειράζει που δεν μπορείς να ξεκολλήσεις
από τον καναπέ, παράσιτο, καμένε, ρε έτσι, ρε αλλιώς… και πάλι ένα ακατάσχετο υβρεολόγιο με όλο και μεγαλύτερη
ένταση φωνής...
Ο Νίκος δεν ήξερε τι να κάνει... Προσπαθούσε να σταματήσει τον παπαγάλο, αλλά εκείνος τον έβριζε φωνάζοντας
όλο και περισσότερο... Στην απόγνωσή του, ανοίγει το πορτάκι και σπρώχνει τον παπαγάλο στην κατάψυξη του
ψυγείου...
Ο παπαγάλος και μέσα από την κατάψυξη συνέχιζε να βρίζει... Ξαφνικά μετά από 3 λεπτά ο παπαγάλος σταμάτησε
και απλώθηκε σιωπή...!
Ο Νίκος ανακουφίστηκε στην αρχή, αλλά αμέσως σκέφτηκε:
-Ρε συ, το σκότωσα το πουλί... Εντάξει βρίζει, αλλά όχι και να το σκοτώσω… Μπορώ να το επιστρέψω…, σκέφτηκε…
Άνοιξε αμέσως την κατάψυξη...
Ο παπαγάλος βγήκε με σοβαρό ύφος, εντελώς διαφορετικό λεξιλόγιο και ψιλοτρέμοντας είπε:
– Λυπάμαι για την επιθετική συμπεριφορά μου και ζητώ συγγνώμη για αυτή... Ομολογώ ότι παρεκτράπηκα και
δηλώνω ότι θα κάνω προσπάθεια να διορθωθώ στο μέλλον...
Ο Νίκος έμεινε άναυδος για μια στιγμή...Και πριν προλάβει να μιλήσει, ο παπαγάλος ρώτησε:

– Μπορώ να μάθω τι σου είχε κάνει το κοτόπουλο που είναι εκεί μέσα;
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Κάποτε μια φυλή ανθρωποφάγων έπιασε τρεις λευκούς, έναν Αμερικάνο, έναν Αγγλο και έναν Έλληνα... Όπως τους
είχαν δεμένους σε πασσάλους, ο αρχηγός ρωτάει τον Αμερικάνο:
- Τι τέλει εσύ; Μπόνκο ή Τάνατο;
Ο Αμερικάνος σκέπτεται ότι θάνατος ξέρει τι σημαίνει, ενώ Μπόνκο όχι, και απαντάει στον αρχηγό:
-Μπόνκο...
Οπότε ο αρχηγός φωνάζει:
- Ατατίβι έλα έξω...
Έρχεται λοιπόν ο... Ατατίβι, ένα θηρίο 2 μέτρα μπόι και του λέει ο αρχηγός δείχνοντας τον Αμερικάνο:
-Μπόνκο...
Παίρνει τότε τον Αμερικάνο ο Ατατίβι, τον βάζει μέσα σε μία καλύβα και τον "περιποιείται" καταλλήλως...
Βγαίνει κάποια στιγμή ο Αμερικάνος στραπατσαρισμένος, αλλά ζωντανός...
Μετά ο αρχηγός ρωτάει τον Αγγλο:
-Μπόνκο ή Τάνατο;
-Μπόνκο, Μπόνκο, απαντάει ο Αγγλος ενθουσιασμένος...
Ξαναφωνάζει ο αρχηγός τον Ατατίβι...
-Μπόνκο...
Τέλος ρωτάει και τον Έλληνα το ίδιο... Ο Έλληνας σκέφτεται ότι δεν πρέπει να προδώσει τα ιδανικά, ιερά και όσια
της φυλής και απαντά υπερήφανα:
-Θάνατο!!!
Οπότε ο αρχηγός στρέφεται στον Ατατίβι και λέει:

-Μπόνκο μέχρι Τάνατο!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Μπαίνει μία κοπέλα στο γραφείο του γυναικολόγου και η νοσοκόμα της λεει να γδυθεί και ο γιατρός θα έρθει σε ένα
λεπτό... Γδύνεται η κοπέλα, μπαίνει ο γιατρός σε λίγο , και αρχίζει να πιάνει ανάμεσα στα πόδια της...
- Ξέρεις τι κάνω τώρα;;; την ρωτά...
- Ελέγχετε για εμμηνόπαυση...
- Πολύ σωστά...
Μετά αρχίζει να πιάνει τα στήθη της...
- Ξέρεις τι κάνω τώρα;;; την ρωτά...
- Ελέγχετε για καρκίνο του μαστού...
- Πολύ σωστά,πολύ ωραία,λέει ο γιατρός...
Μετά πέφτει πάνω της, και αρχίζει να κάνει σεξ μαζί της:
- Ξέρεις τι κάνω τώρα;;; την ρωτά...

- Κολλάτε έρπη των γεννητικών οργάνων, γιατί αυτός ήταν ο λόγος που ήρθα να σας δω...




*Bonus track...

Μια γυναίκα η οποία έχει πολύ ζηλιάρη σύζυγο επισκέπτεται τον οδοντίατρό της...
Ο άντρας της ο οποίος φοβάται μην τον απατήσει, καλεί στο κινητό της κάθε 5 λεπτά!!!
Η γυναίκα η οποία έχει το στόμα ανοικτό και με σωληνάκια δεν μπορεί να απαντήσει...
Αφού τους έχει εκνευρίσει, στο τέλος ο οδοντογιατρός τσατίζεται με την επιμονή του συζύγου, παίρνει το κινητό και απαντάει εκείνος στην κλήση:

-Εδώ είναι η γυναίκα σου… τελειώνω, φτύνει και έρχεται...!!!
 





exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Αμερικάνικο παλιό 70's...


Ο σύζυγος ετοιμάζεται να φύγει ταξίδι και πάει σε ένα κατάστημα που πουλάει σκύλους φύλακες,για να αγοράσει έναν,με σκοπό να προσέχει την γυναίκα του όσο λείπει...
Βλέπει έναν που κοστίζει 100.000$ και ο πωλητής του εξηγεί:
- Αυτό που βλέπετε είναι Ντόπερμαν, εντοπίζει τον κλέφτη, τον ρίχνει κάτω και τον κρατάει εκεί μέχρι να έρθει η
αστυνομία...
- Ο σύζυγος όμως θέλει κάτι καλύτερο και ο πωλητής συνεχίζει:
- Το άλλο πιο κάτω είναι λυκόσκυλο, κοστίζει 200.000$, εντοπίζει τον κλέφτη τον ρίχνει κάτω, τον δένει και φωνάζει και την αστυνομία μόνο του...!
- Ο πελάτης όμως θέλει κάτι καλύτερο και το μάτι του πάει σε ένα κανίς που κοστίζει 500.000$!!!
- Αυτό το μικρό γιατί είναι τόσο ακριβό;;; ρωτάει...
- Γιατί ξέρει καράτε!!!του λέει ο πωλητής...
- Αδύνατον!!! Μπορείτε να μου κάνετε μία επίδειξη;;;
- Βεβαίως...Αμέσως...
-Τραπέζι καράτε!!!...φωνάζει ο πωλητής, ορμάει ο σκύλος στο τραπέζι και το κάνει κομμάτια!!!
-Πόρτα καράτε!!!... φωνάζει πάλι ο πωλητής μετά από λίγο και πάει η πόρτα...
Ενθουσιασμένος ο σύζυγος τον πάει στην γυναίκα του η οποία την άλλη μέρα φέρνει στο σπίτι τον εραστή της, ο οποίος γελάει όταν ακούει ότι αυτός ο σκύλος είναι φύλακας...
- Μην τον βλέπεις έτσι μικρό, ξέρει καράτε...του λέει εκείνη...

- Ποιο;;; αυτό το κουτάβι;;; ΑρX$δι@ καράτε ξέρει...
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Πάνε 3 φίλοι σε μια φάρμα να πιάσουνε δουλειά...
- Εσύ τι ξέρεις να κάνεις; ρωτάει τον πρώτο το αφεντικό...
- Εγώ, αφεντικό, βλέπω καλά... Όταν λέω καλά, εννοώ πολύ καλά...
- Εσύ τι ξέρεις να κάνεις; ρωτάει τον δεύτερο...
- Εγώ ακούω καλά, πολύ καλά, όχι αστεία τώρα...
- Εσύ τι ξέρεις να κάνεις; ρωτάει τον τρίτο...
- Εγώ βλαστημάω πολύ, δεν το πιάνει το μυαλό σου δηλαδή, άλλο πράμα,πάρα πολύ!!!
- Εσείς οι δυο μου κάνετε, λέει τ αφεντικό στους δυο πρώτους...Προσλαμβάνεστε. Εσένα δε σε θέλω, λέει στον τρίτο...
- Δεν γίνεται, του λένε κι οι τρεις μ ένα στόμα... Εμείς πάμε πακέτο. Ή όλους, ή κανέναν!!!
Τι να κάνει τ αφεντικό τους προσέλαβε και τους τρεις...
- Για πάμε έξω, τους λέει, να μου δείξετε τις ικανότητές σας. Πώς, με τέτοιες ικανότητες, δεν έχετε δουλειά;;;
Βγαίνουν έξω και λέει ο πρώτος:
- Αφεντικό, εκεί στην απέναντι πλαγιά, τον βλέπεις αυτόν που αρμέγει τη γελάδα;;;
- Τι να σου πω τώρα;;; λέει τ αφεντικό...Σαν κάτι να βλέπω...
- Ε, αφεντικό, ετούτη τη στιγμή έφυγε μια τρίχα απ την ουρά της γελάδας κι έπεσε μέσα στην καρδάρα με το γάλα...
- Τι είπες, ρε παιδί;;; Βλέπεις τόσο καλά μέχρι εκεί κάτω;;;
- Ναι, αφεντικό, λέει ο δεύτερος... Εγώ την άκουσα που έπεσε μέσα στο γάλα. Έκανε ...πλιτς!!!
- Σώπα, ρε παιδί, έμεινε άφωνο το αφεντικό... Ακούς τέτοια πράματα;;;
- Τώρα τι να σου πω αφεντικό; λέει ο τρίτος... Κάτι τέτοιες μ@λακίες ακούω εγώ, βλαστημάω πολύ και μας διώχνουνε απ τις δουλειές...
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Κοιτάζεται ένας τύπος ένα πρωί στον καθρέφτη, και τι να δει; μια μικρή π@ύ**α είχε φυτρώσει στο μέτωπό του!!!
Πηγαίνει κατευθείαν σε ένα γιατρό...Τον εξετάζει ο γιατρός:
-Πω πω...! Κεφαλόπ@υ**α!!! Σπάνια περίπτωση...
-Τι να κάνω γιατρέ μου;;;
- Ταξίδια... Κάνε πολλά ταξίδια... Όπου δεν έχεις πάει, να πας όσο πιο γρήγορα μπορείς...,του λέει ο γιατρός...
Ε, τι να κάνει ο τύπος, φτιάχνει βαλίτσες και αρχίζει να γυρίζει την Ελλάδα... Τι Αιγαίο, τι Ιόνιο, τι Κρήτη πήγε,
όλα τα γύρισε... Η π@ύ**α όμως,συνέχιζε να μεγαλώνει... Οπότε, αποφασίζει να ζητήσει μια δεύτερη γνώμη... Πάει
σε έναν άλλο γιατρό, και τον εξετάζει:
-Πω πω...! Κεφαλόπ@υ**α! Σπάνια περίπτωση...
-Τι να κάνω γιατρέ μου;;; Πήγα σε έναν άλλο γιατρό και μου είπε να κάνω πολλά ταξίδια... Όλη την Ελλάδα γύρισα
αλλά συνεχίζει να μεγαλώνει...
-Δίκιο είχε ο συνάδελφος γιατρός... Ταξίδια!!! Πολλά ταξίδια να κάνεις... Βγες και εξωτερικό,δες ότι δεν είδες ποτέ σου...
Ο τύπος αρχίζει και γυρίζει όλο τον κόσμο... Τι Λονδίνο, τι Παρίσι, τι Τόκυο, τι Μόσχα, όλα τα είδε... Η π@ύ**α όμως,
συνέχιζε να μεγαλώνει, και είχε γίνει πλέον κανονικό μέγεθος... Ο τύπος αναγκαζόταν να φοράει μονίμως καπέλο
για να μην φαίνεται... Τότε ήταν που αποφάσισε να πάει σε κάποιον γιατρό στην Αμερική, μπας και οι Έλληνες
γιατροί έκαναν λάθος...
Πάει λοιπόν και τον εξετάζει:
-Πω πω! Κεφαλόπου**α!!! Σπάνια περίπτωση...,του λέει κι εκείνος...
-Και τι να κάνω γιατρέ μου;;;
- Ταξίδια, κύριέ μου... Κάντε ότι ταξίδια μπορείτε, να δείτε νέα πράγματα, γιατί άπαξ και βγούνε και τα αρX$δι@,

αρX$δι@α θα βλέπετε μετά μόνο...!



*Bonus track...

Βραδάκι αργά, χτυπάει κάποιος σ' έναν οδοντίατρο και λεει:
- Συγνώμη, μπορείτε να με βοηθήσετε;;; Νομίζω ότι είμαι έντομο...
Ο οδοντίατρος του λεει ...
-Εσύ, άνθρωπέ μου, δεν χρειάζεσαι οδοντίατρο... Ψυχίατρο χρειάζεσαι!!!
- Ναι, το ξέρω!!!
- Τότε γιατί ήρθες σε μένα;;;

- Με τράβηξε το φως...
 





Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.183
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top