Εδώ γελάμε

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Τα μεγάφωνα στο γήπεδο :
"Can the owner of the car blocking the emergency exit please speak to your nearest steward?"

Αλλά το αυτοκίνητο ήταν του τερματοφύλακα Preston Edwards στο φιλικό Dulwich Hamlet-Crystal Palace :lolsign:

Ο οποίος γύρισε προς την κερκίδα και φώναξε: ”that's my car!",

Και η κερκίδα άρχισε να τραγουδάει: "Preston move your car, Preston, Preston move your car".:p

:party:

https://www.bbc.com/sport/football/45834447
 












Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Ξέρουμε αν ακουμπάει στο δένδρο με το χέρι για πόζα ή για να μην την πάρει μπροστά το βάρος?
Ισως..
Αλλά πιθανότερη είναι η εκδοχή να θέλει να δείξει με αυτόν τον τρόπο ότι και τών προικισμένων γυναικών το στήθος μπορεί να στέκεται στο ύψος των περιστάσεων αψηφώντας ενίοτε {μερικώς} την βαρύτητα.. ;)
 






D

Deleted member 23222

Guest
Προχώρα ακάθεκτος!
Λατρεύω τα κατεψυγμένα αστεία..!
Κατεψυγμένα εννοείς μήπως τα παλαιάς κοπής?

Πάρε!!:p


1.

«Ενας άνδρας εμφανίζεται έντρομος στα κεντρικά της Κα Γκε Μπε. Κατάχλωμος, λουσμένος στον ιδρώτα, πηγαίνει στον αξιωματικό υπηρεσίας και του λέει:

– Ηρθα να αναφέρω ότι μου κλέψανε τον παπαγάλο.

– Για αυτό θα πρέπει να απευθυνθείς στην αστυνομία, σύντροφε, να δηλώσεις την κλοπή του παπαγάλου…

– Ναι, ναι, θα πάω να δηλώσω την κλοπή του παπαγάλου. Πάντως, να ξέρετε ότι πολιτικά διαφωνώ εντελώς μαζί του».



2.

"Κάποια νύχτα του 1938, στο αποκορύφωμα των σταλινικών διώξεων, ακούγεται ένα χτύπημα στην πόρτα ενός διαμερίσματος στη Μόσχα. Οι ένοικοι πετάγονται πάνω έντρομοι. Εξω από την πόρτα ακούγεται μια φωνή:

– Πάρτε ό,τι μπορείτε μαζί σας και βγείτε αμέσως έξω!

Ολοι χλωμιάζουν και αρχίζουν να τρέμουν. Η φωνή συνεχίζει:

– Μην ανησυχείτε, πάντως. Ο γείτονας είμαι. Απλώς έχει πάρει φωτιά η πολυκατοικία».
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Κατεψυγμένα εννοείς μήπως τα παλαιάς κοπής?

Πάρε!!:p


1.

«Ενας άνδρας εμφανίζεται έντρομος στα κεντρικά της Κα Γκε Μπε. Κατάχλωμος, λουσμένος στον ιδρώτα, πηγαίνει στον αξιωματικό υπηρεσίας και του λέει:

– Ηρθα να αναφέρω ότι μου κλέψανε τον παπαγάλο.

– Για αυτό θα πρέπει να απευθυνθείς στην αστυνομία, σύντροφε, να δηλώσεις την κλοπή του παπαγάλου…

– Ναι, ναι, θα πάω να δηλώσω την κλοπή του παπαγάλου. Πάντως, να ξέρετε ότι πολιτικά διαφωνώ εντελώς μαζί του».



2.

"Κάποια νύχτα του 1938, στο αποκορύφωμα των σταλινικών διώξεων, ακούγεται ένα χτύπημα στην πόρτα ενός διαμερίσματος στη Μόσχα. Οι ένοικοι πετάγονται πάνω έντρομοι. Εξω από την πόρτα ακούγεται μια φωνή:

– Πάρτε ό,τι μπορείτε μαζί σας και βγείτε αμέσως έξω!

Ολοι χλωμιάζουν και αρχίζουν να τρέμουν. Η φωνή συνεχίζει:

– Μην ανησυχείτε, πάντως. Ο γείτονας είμαι. Απλώς έχει πάρει φωτιά η πολυκατοικία».
Ευθυμησαμε πάλι...:p
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.614
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top