Εδώ γελάμε

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.394
Reaction score
93.974
Ενας φοιτητης της Νομικής ειχε περάσει ολα τα μαθήματα της σχολής του αλλα ενα μάθημα το ειχε δώσει περίπου 50 φορες. Ο καθηγητής επειδη τον αντιπαθούσε ποτε δεν τον περασε. Απελπισμένος πηγαινει στον καθηγητή και του λέει: Επειδή ξέρω οτι με αντιπαθείτε και επειδη κουραστηκα να δίνω το μαθημα σας συνέχεια θα σας υποβάλλω 3 ερωτήσεις κι αν μου τις απαντήσετε σας υπόσχομαι οτι θα παρατήσω την σχολή, θα φύγω και δεν θα με ξαναδείτε ποτε, αλλα αν δεν μου απαντήσετε μέχρι αύριο στις 10 που θα έρθω στη σχολή σας θέλω να με περασετε χωρις εξετάσεις και μάλιστα με 10! Εντάξει του λέει πες μου τις ερωτησεις σου.
1)Τι ειναι παραλογο αλλα δεν ειναι παρανομο.
2)Τι ειναι παρανομο αλλα δεν ειναι παραλογο.
3)Τι είναι και παρανομο και παραλογο.
Φεύγει ο φοιτητης και ο καθηγητης ασχολειται με την λύση των ερωτήσεων. Δεν μπορεί να βγαλει ακρη. Ρωταει συναδέλφους κατεβάζει βιβλία διαβάζει..τιποτα..ξενύχτησε ολο το βραδυ αλλα δεν μπόρεσε να λύσει τις ερωτήσεις. Την άλλη μέρα ερχεται στις 10 ο φοιτητής και του λέει οτι δεν μπόρεσε να λύσει τις ερωτήσεις και του περνάει το μάθημα με 10. Χαρούμενος φεύγει ο φοιτητης και ο καθηγητης σκασμενος για το ρεζιλικι του πηγαίνει στο κυλικείο της σχολής να πιεί ενα καφε να ηρεμήσει. Εκεί τον πλησιάζει ενα φοιτητης κι αρχιζει το γλύψιμο, πως ειστε κυριε καθηγητα γιατι εισαστε ετσι στεναχωρημένος κλπ. Ασε του λέει και του διηγείται την ιστορια με τον φοιτητη. Ααα του λέει πολύ ευκολο να σας το εξηγήσω!
1)Οτι ειστε 63 χρονών και ειστε παντρεμένος με μια 25χρονη ειναι μεν παραλογο αλλα δεν ειναι παρανομο.
2)Το οτι η γυναικα σας σας απατάει με εναν 25χρονο ειναι μεν παράνομο αλλα δεν ειναι παραλογο.
3)Τώρα εσεις που περασατε τον εραστή της γυναικας σας με 10 και χωρις να τον εξετασετε ειναι και παρανομο και παραλογο..
 







exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Φυσική...απάντηση...

Στις εξετάσεις Φυσικής σε κάποιο πανεπιστήμιο, ο καθηγητής εξέταζε τους φοιτητές του προφορικά και έναν έναν...
Περνάει ο πρώτος, του λέει ο καθηγητής:
- Eίσαι σε ένα τρένο που κινείται με σταθερή ταχύτητα 80 km/h και κάθεσαι δίπλα στο παράθυρο... Ξαφνικά ζεσταίνεσαι... Τι κάνεις τότε;;;
Ο φοιτητής απαντάει:
- Ανοίγω το παράθυρο...
Οπότε του λέει ο καθηγητής:
- Ποια η αντίσταση του αέρα που αναπτύσσεται μετά το άνοιγμα του παραθύρου, ποια η μεταβολή της τριβής μεταξύ τρένου και γραμμών και τέλος ποια η νέα ταχύτητα του τρένου;;;
O κακόμοιρος ο φοιτητής μην ξέροντας να απαντήσει κόβεται...

Αυτό συνεχίζεται με όλους τους φοιτητές ώσπου μπαίνει ο τελευταίος, ο οποίος είναι στο τελευταίο έτος...
Του λέει ο καθηγητής:
- Είσαι σε ένα τρένο που κινείται με σταθερή ταχύτητα 80 km/h και κάθεσαι δίπλα στο παράθυρο...Ξαφνικά ζεσταίνεσαι... Τι κάνεις τότε;
- Βγάζω το σακάκι μου, λέει ο φοιτητής...
Ο καθηγητής του λέει:
- Ζεσταίνεσαι πολύ!!!
- Ε τότε βγάζω και τη μπλούζα μου...
- Ζεσταίνεσαι πάρα πολύ!!!
- Ε, βγάζω και το παντελόνι μου αν ζεσταίνομαι τόσο πολύ...
- Μα μιλάμε καίγεσαι!!!
- Ε, τότε βγάζω και το σώβρακό μου, τι να κάνουμε...
- Ωραία... Είναι κι ένας αράπης εκεί και αν το βγάλεις θα σε γ***σει... Ακόμα θες να γδυθείς;;;
- Κοιτάξτε κύριε καθηγητά, εγώ προσπαθώ να πάρω πτυχίο εδώ και πόσα χρόνια και συνέχεια με κόβετε... Και ΟΛΟ το τρένο να με γ***σει, εγώ το παράθυρο ΔΕΝ το ανοίγω!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Me Jane...
You Tarzan...



Όταν η Τζέιν πρωτογνώρισε τον Ταρζάν, ένιωσε μια έλξη και εκεί που τoν ρωτούσε για τη ζωή του, τον ρώτησε και πως έκανε σεξ...
-Ταρζάν δεν ξέρει σεξ», της απάντησε...
Η Τζέιν του εξήγησε τι ακριβώς είναι το σεξ...
Ο Ταρζάν κατάλαβε τί εννοούσε εκείνη και της είπε:
-Ααα, Ταρζάν χρησιμοποιεί τρύπα στο δέντρο...»
Φρικαρισμένη εκείνη, του λέει:
-Ταρζάν το κάνεις λάθος, αλλά θα σου δείξω πως γίνεται...

Βγάζει τα ρούχα της και ξαπλώνει στο έδαφος...
-Εδώ!», του λέει... -Πρέπει να το βάλεις εδώ μέσα!!!

Ο Ταρζάν βγάζει το ταρζανοσλίπ,:gotcha: πλησιάζει με μια απίστευτη στύση,:oops: και της δίνει μια δυνατή κλωτσιά ανάμεσα στα πόδια...:biggrin:

Η Τζέιν κυλιέται σφαδάζοντας για λίγα δεύτερα που φάνηκαν ατελείωτα...
Τελικά συνέρχεται κάπως και στριγκλίζοντας τον ρωτάει..

-ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ;;;>:(

-Ταρζάν τσεκάρει πρώτα για μέλισσες!!!
 




wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Στο χειρουργείο ,ο ασθενής ρωτά τον γιατρό:
- Γιατρέ μετά την αφαίρεση της σκωληκοειδούς απόφυσης θα μπορώ να παίζω βιολί;
- Βεβαίως θα μπορείτε!
- Βρε τι θαύματα γίνονται. Ποτέ δεν έπαιζα βιολί και τώρα θα παίζω!
 









Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.254
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top