Εδώ γελάμε

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Δύο παντρεμένες γυναίκες βγήκαν για έξοδο ένα Σαββατόβραδο χωρίς τους συζύγους τους...
Καθώς γύριζαν στο σπίτι με τα πόδια, αισθάνθηκαν έντονη την ανάγκη για κ@τούρημα... Το μόνο μέρος που θα μπορούσαν να κρυφτούν για να ξαλαφρώσουν ήταν ένα νεκροταφείο…
Φοβισμένες αποφάσισαν να μπουν και να ξαλαφρώσουν... Η πρώτη δεν είχε τίποτα για να καθαριστεί, έτσι έβγαλε το εσώρουχό της, σκουπίστηκε και το πέταξε...
Η δεύτερη επίσης δεν είχε τίποτα, αλλά σκέφτηκε πως δεν θέλει να πετάξει το εσώρουχό της και χρησιμοποίησε την κορδέλα από ένα στεφάνι λουλουδιών για να καθαριστεί...
Το επόμενο πρωί, οι δύο σύζυγοι ανήσυχοι για το χθεσινοβραδινό ξενύχτι των γυναικών τους, μιλούσαν μεταξύ τους στο τηλέφωνο...
–Φίλε, φοβάμαι ότι έχουμε μπλέξει και πρέπει να ψαχνόμαστε...Αυτές κάτι άσχημο έκαναν χτες βράδυ...!
–Ναι, κι εγώ αυτό πιστεύω, η δικιά μου γύρισε χωρίς εσώρουχο...
– Τυχερός είσαι. Η δικιά μου γύρισε και είχε μια κάρτα κολλημένη στον κ*λο της που έγραφε:

"Δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ! Το σωματείο Πυρεσβεστών"...
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Μπαίνει ένας θυμωμένος καουμπόι στο σαλούν και λέει :
–Θα πιω ένα ποτό, και όταν βγω έξω, το άλογο μου θα είναι εκεί που το άφησα... Γιατί αν δεν είναι εκεί, θα γίνει αυτό που έγινε στο Τέξας..! Και αυτό που έγινε στο Τέξας δεν μου άρεσε καθόλου!!!>:(

Πίνει το ποτό του, βγαίνει έξω και βρίσκει το άλογο του να τον περιμένει... Ανεβαίνει στο άλογο να φύγει και ακούει κάποιον να τρέχει από πίσω του :
– Ρε φίλε, δεν μας είπες, τί έγινε στο Τέξας;;;
Και ο καουμπόι απαντά :

– Γύρισα με τα πόδια…!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Ένας ...γιατρός είναι απαραίτητος...


Ένας άντρας πηγαίνει σε έναν σεξολόγo...
–Γιατρέ μου...! Έχω πρόβλημα... Δεν μπορώ να κάνω έρωτα, του λέει...
–Καλά φίλε μου, του λέει ο γιατρός... Πάρε αυτά τα χάπια και έλα σε μία εβδομάδα να μου πεις τι γίνεται...
Σε μία εβδομάδα ο τύπος ξαναπηγαίνει...
–Τίποτε γιατρέ!!! του λέει...
–Δεν μπορεί, λέει ο γιατρός... Αυτά τα χάπια κάνουν και για γέρο 80 χρονών!!!
–Έλενα, πάρε τον κύριο πίσω από το παραβάν, λέει στη νοσοκόμα ο γιατρός...
Σε μία ώρα βγαίνει η νοσοκόμα σχεδόν σέρνοντας τα πόδια της...
–Καλά ρε φίλε, με δουλεύεις;;; Εδώ κόντεψες να την πεθάνεις την νοσοκόμα... Τι δεν μπορείς να κάνεις έρωτα μου λες;;; λέει ο γιατρός...
Και ο τύπος:

-Μα γιατρέ μου, εγώ δεν είπα πως έχω κάτι οργανικό... Αμα βρω το κάνω!!!



*...Bonus track...

Ανήσυχος ο πατέρας τηλεφωνεί στον οικογενειακό τους γιατρό και του λέει ότι ο δεκαπεντάχρονος γιος του μάλλον έχει κάποιο αφροδίσιο νόσημα...
– Λέει ότι δεν είχε σεξ με κανέναν άλλον εκτός απ την οικιακή βοηθό,άρα απ αυτήν πρέπει να κόλλησε...
– Καλά, μην ανησυχείς, λέει ο γιατρός... Συμβαίνουν αυτά τα πράματα...Θα κάνει εξετάσεις,θα δούμε συμπτώματα και...
– Το ξέρω, γιατρέ, λέει ο πατέρας διακόπτοντάς τον, αλλά πρέπει να ομολογήσω ότι κι εγώ έχω κάνει σεξ με την οικιακή βοηθό... Και απ' ότι φαίνεται, έχω τα ίδια συμπτώματα που αναφέρατε κι εσείς...
– Ατυχία! σχολίασε ο γιατρός...
– Και δεν είναι μόνο αυτό...,συνεχίζει ο πατέρας... Νομίζω ότι κόλλησα και τη γυναίκα μου...!

– Να πάρει ο διάολος, έβαλε τις φωνές ο γιατρός... Αυτό είναι ανήκουστο και σημαίνει μόνο ένα πράγμα...
-Τί γιατρέ μου;;;πείτε μου....

-Ότι όλοι το αρπάξαμε!!!
 







exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Τέσσερις παντρεμένοι άντρες πήγαν για ψάρεμα... Μετά από λίγο άρχισαν να συζητούν μεταξύ τους...
– Δεν θα το πιστέψετε τι έπρεπε να κάνω για να μπορέσω να έρθω για ψάρεμα αυτό το σαββατοκύριακο... Υποσχέθηκα ότι θα βάψω όλο το σπίτι σε μια εβδομάδα!!!
– Αυτό δεν είναι τίποτα λέει ο άλλος…
– Εγώ έπρεπε να της υποσχεθώ ότι θα χτίσω καινούργια πέργκολα για την πισίνa...
– Καλά με δουλεύετε;;;λέει ο τρίτος...
– Εγώ της υποσχέθηκα ότι θα κάνω πλήρη ανακαίνιση στην κουζίνα συμπεριλαμβανόμενων και των ηλεκτρικών συσκευών!!!
– Ο τέταρτος δεν μιλάει….
-Εσύ μεγάλε γιατί δεν μιλάς;;; Θες να πιστέψουμε ότι δεν υποσχέθηκες τίποτα;;;
– Εγώ παιδιά έβαλα το ξυπνητήρι σήμερα το πρωί να χτυπήσει στις 5 και 30… και όταν άρχισε να βαράει, γυρίζω στην γυναίκα μου και της λέω: Ψάρεμα η Sex;;;
Και μου απαντά…

Πάρε ένα πουλόβερ μαζί σου!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Ο σύζυγος κάθεται στον καναπέ στο σαλόνι κάνοντας συνεχώς ζάπινγκ ανάμεσα σε δυο κανάλια, όταν από το βάθος ακούγεται η φωνή της συζύγου:
– Τι κάνεις εκεί ρε Δημήτρη, θα την κάψεις την τηλεόραση!!!
– Τι να κάνω ρε γυναίκα; Αφού βάλανε το μπάσκετ μαζί με την τσόντα και δεν ξέρω ποιο από τα δυο να δω…
Και η γυναίκα απαντά:

– Την τσόντα δες…Δημητράκη!!! Μπάσκετ ξέρεις!
 
Last edited:


exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Σε ένα συνέδριο του κινήματος των φεμινιστριών πρόκειται να μιλήσουν οι εκπρόσωποι τριών χωρών: Γαλλίας, Γερμανίας και Ελλάδας.
Πρώτη άρχισε να μιλά η Γαλλίδα:
-Εγώ που λέτε συντρόφισσες του τα ‘πα στα ίσια του Μισέλ : "Άκου να δεις αγάπη μου, όλα κ όλα, δεν είμαι υπηρέτρια σου, αν θες να φας φτιάξε 2 αυγά και φάε!"
Περνά μια μέρα τίποτα, δεύτερη μέρα τίποτα, την τρίτη μέρα βλέπω τον Μισέλ να τηγανίζει 2 αυγά!!!
Ζήτωωωωωωωω!! όλες μαζί οι φεμινίστριες από κάτω ζητωκραυγάζουν με χειροκροτήματα... Μπράβο!!! Άξια!!!

Στη συνέχεια μίλησε η Γερμανίδα:

-Εγώ αγαπητές συναγωνίστριες πιάνω τον Γιούργκεν και του λέω: "Άκου να δεις παλικάρι μου, δεν είμαι δούλα σου τράβα σιδέρωσε και κανά πουκάμισο μόνος σου!"
Περνά μια μέρα τίποτε, δεύτερη μέρα τζίφος, την τρίτη μέρα βλέπω τον Γιούργκεν να σιδερώνει ένα πουκάμισο!!!
Γιούχουυυυυυυυυυυυ, συγχαρητήρια, Μπράβοοοοοο, ζητωκραυγές και χειροκροτήματα κάτω από το ακροατήριο!!!

Τέλος μίλησε και η Ελληνίδα:

-Εγώ που λέτε συντρόφισσες πιάνω του Βαγγέλη και του λέω: "Κοίτα Βαγγέλη μου δεν είμαι σκλάβα σου, ρίξε και εσύ κανένα σκούπισμα καμιά φορά!"
Περνά μια μέρα τίποτα, δεύτερη μέρα τίποτα, τρίτη τίποτα, τέταρτη.., πέμπτη...

Ε, κατά την έκτη μέρα... κάτι άρχισα να βλέπω από το δεξί μάτι!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Πριν τον...γιατρό...!



Μια κοπέλα και ένας νεαρός κάνουν παρέα εδώ και αρκετό καιρό...
Κάποια στιγμή εκεί που δεν είχαν τι άλλο να πουν λέει η κοπέλα στο αγόρι:
-Θέλεις να παίξουμε τον γιατρό;;;
– Αμέ, αμέ, της απαντάει ενθουσιασμένος!!!

– Ωραία, του λέει, κάτσε εδώ και διάβασε κάνα περιοδικό για καμιά ωρίτσα και έλα μετά μέσα να μου δώσεις ένα πενηντάρικο...


*Bonus track...(πεπαλαιωμένον)

Μια ξανθιά με εξαιρετικές επιδόσεις στο εξωσυζυγικό σεξ, τελειώνει την εξομολόγηση της και σηκώνεται από το ντιβάνι του ψυχαναλυτή της...
– Κυρία μου ,της λέει ο γιατρός, πάσχετε από βαρύ επίκτητο μητρoμανιακό σύνδρομο ενισχυμένο από παιδικά τραυματικά αισθήματα ενοχής και αυτοκαταστροφικές τάσεις…, που αναπαράγουν την απωθημένη σεξουαλικότητα και επιζητούν την ισορροπία του διαταραγμένου υπερεγώ μέσα από την αναζήτηση του εξωσυζυγικού έρωτα...
– Μπράβο αυτό είναι γιατρέ μου απαντάει η κυρία!!!

– Τώρα μήπως είναι εύκολο να μου τα σημειώσετε όλα αυτά σε ένα χαρτί να το πάω στον άντρα μου γιατί….
πουτ@να με ανεβάζει …. πουτ@να με κατεβάζει!
 



Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693
Τρεις γυναίκες πήγαν στο Μεξικό μία νύχτα για να γιορτάσουν την αποφοίτηση από το κολέγιο. Μέθυσαν, ξύπνησαν στην φυλακή και εκεί έμαθαν πως σκόπευαν να τις εκτελέσουν – παρόλο που καμία δεν θυμόταν τι είχε συμβεί την προηγούμενη νύχτα.

Έδεσαν την πρώτη, μία κοκκινομάλλα, στην ηλεκτρική καρέκλα και την ρώτησαν εάν είχε κάτι τελευταίο να πει. Εκείνη είπε: ‘Μόλις αποφοίτησα από σχολή Θεολογίας και πιστεύω ότι ο παντοδύναμος Θεός θα παρέμβει για να σώσει τους αθώους.’
Πάτησαν τον διακόπτη αλλά τίποτα δεν έγινε.
Τότε, οι εκτελεστές έπεσαν αμέσως στα γόνατα παρακαλώντας για συγχώρεση και την απελευθέρωσαν.

Η δεύτερη, μία μελαχρινή, ήταν δεμένη και είπε τα δικά της τελευταία λόγια: ‘Μόλις αποφοίτησα από Νομική σχολή και πιστεύω πως η δικαιοσύνη θα παρέμβει και θα σώσει τους αθώους.’
Πάτησαν τον διακόπτη αλλά δεν έγινε τίποτα. Πάλι όλοι έπεσαν στα γόνατα, παρακαλώντας για συγχώρεση και την απελευθέρωσαν.

Η τελευταία, μία ξανθιά, ενώ ήταν δεμένη είπε: ‘Εγώ, επειδή μόλις τέλειωσα ηλεκτρολόγος μηχανικός θα σας πω πως εάν δεν βάλετε το μηχάνημα στην πρίζα, δεν πρόκειται να εκτελέσετε κανέναν!’
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.110
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top