Εδώ τρέχουμε

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.302
Reaction score
42.035
Το τρέξιμο έγινε οικογενειακή υπόθεση?
Άμα ήσαν μαναχός θα ερχόμουν να σε κάμω καζούρα, με όλη τη φαμίλια δεν θα μπορώ να εκφραστώ, άρα δεν έρχομαι :biggrin:
 

Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.784
Θα έχεις 6 λεπτά μέχρι να τερματίσει ο μικρός και 15 μέχρι να τερματίσει ο μεγάλος με τη μανούλα, δε σου φτάνουν;
 


Μηνύματα
14.620
Reaction score
1.525
Θα έχεις 6 λεπτά μέχρι να τερματίσει ο μικρός και 15 μέχρι να τερματίσει ο μεγάλος με τη μανούλα, δε σου φτάνουν;

Σε τσάκωσε η κάμερα πριν την εκκίνηση 8-)
 

Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.784
Κάντο σκρηνσοτ το ρημαδι!

Δοξάστε με (μέχρι να ανεβάσει ο υπερπιστολας το δικό του) !

Πήγαν όλα σωστά και πρόστυχα , ο αγώνας τώρα δικαιώνεται, ραντεβού στον Λευκό Πύργο , δίπλα από το άγαλμα του Μ Αλεξάνδρου, 1035 , 21 Απριλίου 2024 (για 10:29 δεν παίζει φέτος εκτός θαύματος)
 


Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Κάντο σκρηνσοτ το ρημαδι!

Δοξάστε με (μέχρι να ανεβάσει ο υπερπιστολας το δικό του) !

Πήγαν όλα σωστά και πρόστυχα , ο αγώνας τώρα δικαιώνεται, ραντεβού στον Λευκό Πύργο , δίπλα από το άγαλμα του Μ Αλεξάνδρου, 1035 , 21 Απριλίου 2024 (για 10:29 δεν παίζει φέτος εκτός θαύματος)
Μπράβο παιχταρα μου! Έσκισες! Του χρόνου θα είσαι για πολύ μεγάλα πράγματα, ο ρυθμός βελτίωσης σου είναι τρομερός.
 

Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.784
Άστα αυτά και ανέβαζε, σκόρδα ασπιρίνες και ζακέτα, το 2:50 είναι κοντά
 


Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.784
Το 5αρι που έτρεξα μετά με τα παιδιά με σακατεψε, ευτυχώς είχε πάρα πολύ κόσμο στην αρχή και τον μάζεψα λίγο τον μικρό, γιατί ήθελε να φύγει με 4:50 το κωλοπαιδο (τον πατέρα του μέσα).
Το χα ένα μικρό άγχος γιατί στην διαδικασία όλη έψαχνα να δω αν θα βγει η ταχύτητα σε αυτήν την διάρκεια, αλλά τελικά η εμπιστοσύνη στην διαδικασία αποδίδει.
Τώρα το επόμενο άγχος είναι πως ζντομπουτζο θα βγει ρυθμός 4:30 στον μαραθώνιο τον Απρίλη αλλά για σήμερα θα εμπιστευτώ την διαδικασία και θα φάω άλλη λίγη σοκολάτα.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.302
Reaction score
42.035
Θα το 4:30 θα βγει και ότι γουστάρεις θα βγει, εκπλήσσομαι ευχάριστα με τη πάρτη σου, κάθε φορά.
Και ο Σάκης τα πήγε σήμερα καλά στη Λάρσα,το είδες?
 

Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.784
Σακς και Βαγγέλς πιστολιασαν, υπάρχει και φωτογραφία από βάθρο.
Ένδοξες στιγμές για τον ιστορικό σύλλογο σήμερα.
(Άσε που ρίξανε και στον Πασχάλ από ότι φαίνεται)
 

Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Καλά πήγε για Fasted ημιμαραθώνιο. Δεν πίεσα υπερβολικά, δεν είχα και πολλές δυνάμεις λόγω υπερπροπόνησης και έλλειψης δυνάμεων λόγω μη πρωινού/gel κλπ. Νερό ήπια μια γουλιά.

Μπαινουμε στη τελική ευθεία για Θεσσαλονίκη. Δίνουμε πόνο όλο το Μάρτιο και κόβουμε Απρίλιο μεχρι 21 που είναι ο αγώνας.
 

Attachments




Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.784
λάθος 196 τα χλμ, πιο λογικό ακούγεται αλλά και πάλι δε μου το χα.
δηλώσεις θα γίνουν έτσι και αλλιώς έχω δεσμευτεί απέναντί σας.
 


Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Δε θυμάμαι αν το έχουμε συζητήσει ξανά.
Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ακουστικά κατά τη διάρκεια της προπόνησης
Σκέφτομαι να κάνω μια δοκιμή. Δε μαρεσει να μην καταλαβαίνω τι γίνεται γύρω μου όταν τρέχω αλλά ας το δοκιμασω
Έχω δει τα OnePlus Buds Pro 2R
Έχετε άποψη;
Κάθονται καλά στα αυτιά ώστε να μη πέφτουν στο τρέξιμο η είναι σχετικό;
Θα έχουν θέμα με τον ιδρώτα;
Από μπαταρία βλέπω καλά τα πάνε το ίδιο και με το noise canceling
 

Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.784
Δεν ξέρω για τα συγκεκριμένα. Έχω περάσει από διάφορα στάδια, να φοράω, να μην φοράω να ξαναφοραω κλπ
Πλέον φοράω στα μακρινά στον στίβο (πχ 2ωρα) και δεν με ενοχλεί κάτι, στην κοπενχαγη που δεν παίζει να σε πατήσει κάποιος τα φόραγα και στο δρόμο.
Μια άχρηστη δημοσίευση αλλά τι να κάνουμε
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.922
Reaction score
12.578
...

Να μια πιο άχρηστη δημοσίευση (τα πάντα για να μην αισθάνεται άσχημα ο κουμπάρος). 😁
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.617
Μηνύματα
2.868.197
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top