Ενεργά ηχεία


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Δεν ξέρω ποιοτικά ή σε μετρήσεις τι κάνουν τα KRK έναντι στα Jbl αλλά να πάρεις 10''ρια (αν έχεις τον χώρο) με κάτω από 1000 euros και να προσθέσεις sub's στην πορεία ακούγεται πολύ ωραίο deal. Αν ήταν και αισθητικά λίγο πιο μαζεμένα.. (Αυτά τα κίτρινα γούφερ.. :rolleyes: )
 





Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
σήμερα παραλαμβάνω κάτι ...
δεν λέω τι
να σκάσετε
όταν θα είναι έτοιμο θα ανέβουν φωτογραφίες
θα αργήσει όμως οπότε θα σκάσετε περισσότερο.
θα παίζει οριακά στα 3μ
αλλά δεν λέω κάτι άλλο , κάποιοι μπορεί να γνωρίζουν ζουμερές λεπτομέριες αλλά δεν λέω κουβέντα.
έτσι βεντούζα καραντινιάτικα.
καλά μη χάσετε και τον ύπνο σας , μην είμαστε υπερβολικοί.
 


Μηνύματα
12.829
Reaction score
10.048
σήμερα παραλαμβάνω κάτι ...
δεν λέω τι
να σκάσετε
όταν θα είναι έτοιμο θα ανέβουν φωτογραφίες
θα αργήσει όμως οπότε θα σκάσετε περισσότερο.
θα παίζει οριακά στα 3μ
αλλά δεν λέω κάτι άλλο , κάποιοι μπορεί να γνωρίζουν ζουμερές λεπτομέριες αλλά δεν λέω κουβέντα.
έτσι βεντούζα καραντινιάτικα.
καλά μη χάσετε και τον ύπνο σας , μην είμαστε υπερβολικοί.
3μ.; Δεμαρέσει.
:roflmao::p
 
  • Like
Reactions: PPG

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
σήμερα παραλαμβάνω κάτι ...
δεν λέω τι
να σκάσετε
όταν θα είναι έτοιμο θα ανέβουν φωτογραφίες
θα αργήσει όμως οπότε θα σκάσετε περισσότερο.
θα παίζει οριακά στα 3μ
αλλά δεν λέω κάτι άλλο , κάποιοι μπορεί να γνωρίζουν ζουμερές λεπτομέριες αλλά δεν λέω κουβέντα.
έτσι βεντούζα καραντινιάτικα.
καλά μη χάσετε και τον ύπνο σας , μην είμαστε υπερβολικοί.
Ψιτ, εσυ δεν εισαι που ανεβαζεις διακοπες στις 145 Αυγουστου?
Βαλε φωτο unpacking τωρα
B4D8B9DE-CF11-4A13-AEF4-1D37E1857A54.gif


:laugh:
 







Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
σήμερα παραλαμβάνω κάτι ...
δεν λέω τι
να σκάσετε
όταν θα είναι έτοιμο θα ανέβουν φωτογραφίες
θα αργήσει όμως οπότε θα σκάσετε περισσότερο.
Χωρίς φωτογραφίες...... δεν πιστεύουμε τίποτα :biggrin:
Ειδες τον άλλον πριν 2 μέρες που άκουγε τα me geithain, μετά ανέβηκε στο εντερπραιζ και πέταξε στο παράλληλο σύμπαν
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Μπορώ να κάνω ένα wild guess. Αρχίζει από P;
πστ εγώ δεν ξέρω τίποτα , άλλος θα σε κυνηγάει και ξέρει που μένεις.
το ξεκαθαρίζουμε αυτό από τώρα.
φωτογραφίες ΔΕΝ έχει - είπαμε να σκάσετε.
θα ανοίξει σχετικό νήμα κατα την διάρκεια των εργασιών στο γνωστό δώμα.
απλά επειδή καιρό είχα να ασχοληθώ με κατασκευή (ίσα με 16 χρόνια) , προσπαθώ να συγκρατήσω τον ενθουσιασμό μου αφήνωντας ψήγματα πληροφοριών να αιωρούνται.
 

Μηνύματα
112
Reaction score
127
δεν παίρνω έτοιμα πράμματα, καραμπίνα έχουμε με κάτι θα πρέπει να ασχολούμαστε , αλλού ρώτα να μάθεις , ξες εσύ...
Καλό μεσημέρι σ'όλους.Σε προηγούμενο προβληματισμό για ενεργά επανέρχομαι θυμίζοντας τα βασικα.Χώρος σαλ/τραπεζαρια 4,79×6,14×2,68ύψος με μια διπλή μπαλκονόπορτα σε κάθε πλευρά από τη μία γωνία του παραλληλογράμου.Οι στάθμες που ακούω δεν είναι μεγάλες(μεσοτυχία γαρ).Είχα θέσει όριο 7-9χιλ.Οι προβληματισμοί μου είναι :1 KH310+ποιά Σάμπ απ'τα ομόσταυλα; 2 Αν αξίζει μια θυσία για τα KH 420 με τα820σαμπ,ή3 αν βλέπαμε προς Me Geithain και ποιά ε ξ αυτων+σαμπ,πάντα δυκαναλα μιλαμε,κ θα ήθελα όλες τι ς ευκολίες που χρειάζονται π.χ usb,dac,ψηφιακές κ αναλογικές εισόδους να παίζω κ το πικαπακι(έχω φωνο EAR 834p)αν τα λέω καλά κ τ ι άλλο χρειαζεται.Βεβαίως θα φροντίσει ο χώρος από ειδικο.Ευχαριστώ για όποιες συμβουλές σας.Όσοι ξέρετε κ τιμές(Ελλάδος)ακόμη καλυτερα.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Καλό μεσημέρι σ'όλους.Σε προηγούμενο προβληματισμό για ενεργά επανέρχομαι θυμίζοντας τα βασικα.Χώρος σαλ/τραπεζαρια 4,79×6,14×2,68ύψος με μια διπλή μπαλκονόπορτα σε κάθε πλευρά από τη μία γωνία του παραλληλογράμου.Οι στάθμες που ακούω δεν είναι μεγάλες(μεσοτυχία γαρ).Είχα θέσει όριο 7-9χιλ.Οι προβληματισμοί μου είναι :1 KH310+ποιά Σάμπ απ'τα ομόσταυλα; 2 Αν αξίζει μια θυσία για τα KH 420 με τα820σαμπ,ή3 αν βλέπαμε προς Me Geithain και ποιά ε ξ αυτων+σαμπ,πάντα δυκαναλα μιλαμε,κ θα ήθελα όλες τι ς ευκολίες που χρειάζονται π.χ usb,dac,ψηφιακές κ αναλογικές εισόδους να παίζω κ το πικαπακι(έχω φωνο EAR 834p)αν τα λέω καλά κ τ ι άλλο χρειαζεται.Βεβαίως θα φροντίσει ο χώρος από ειδικο.Ευχαριστώ για όποιες συμβουλές σας.Όσοι ξέρετε κ τιμές(Ελλάδος)ακόμη καλυτερα.
Προτιμότερα τα ADAM S3 έστω και χωρίς sub σε πρώτο στάδιο,εφόσον δεν επιθυμείς μέσες συνεχείς στάθμες στα υψίπεδα του Ear...Έτσι θα υπάρχει και διαθέσιμο κεφάλαιο για κατάλληλο interface εξαρχής,όπως λ.χ. Mytek Brooklyn που παρέχει και είσοδο line μαζί με αναλογικό εξασθενητή...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.207
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top