Ηλεκτρονικό τσιγάρο


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.187
Reaction score
41.733
Για πάνω από 1,5 χρόνο είχα στο ντουλάπι το συγκεκριμένο mod, το έβγαλα τις προάλλες και έστησα τον μοναδικό σε όλα του κοσμοναύτη v1...!!
Με 2 vtc 5a σκοτώνει σε απόδοση και αυτονομία
PXL_20220326_152622890.jpg
 




bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.187
Reaction score
41.733
Παράγγειλα κάτι υγρά για όσο θα είμαι σε άδεια από Σαλονίκη, atmology.
Εδώ σακάτ σε εμάς στη Λάρσα γενικώς είναι κάπως φτωχά τα πράματα, δεν έβρισκα αυτά που ήθελα.
Εψές παράγγειλα, σήμερα πουρνό πουρνό παρέλαβα.
Εκτός αυτών που παράγγειλα το πακέτο είχε μέσα ένα επιπλέον υγρό δώρο στο ίδιο προφίλ μαζί με νικοτίνη δωρο για τη παρασκευή του + μια σοκολάτα...!!
Εμάς εκεί σακάτ στη Αθήνα δεν μας κάνουν ντίπ δώρα, μπράβο στο κατάστημα της Σαλονίκης!!
 



Μηνύματα
7.252
Reaction score
11.794
που το θυμήθηκες αυτό μωρέ?! :o
Τον είχα για δεύτερο μετά τον Kayfun v5, αλλά μιας που ο τελευταίος μου κάνει νερά, τον έβαλα πάλι επάνω και μου άρεσε!! Όμως, καθώς τον έλυσα για να του κάνω ένα μπανάκι, έχασα τις βίδες του ντεκ και όπως καταλαβαίνεις, τον έχω και τον βλέπω!!
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.567
Reaction score
94.433
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.187
Reaction score
41.733
Κοίτα ένα mod που με έφεραν για δοκιμή, εννοείται ότι το κράτησα για προσωπική χρήση. Με σειριακό έπαιζα και πριν, τούτο όμως έχει φοβερό grip στο χέρι και γκάζι όπως ακριβώς με αρέσει.
Dovpo το λέν, βγαίνει και με οθόνη για όσους τους ενδιαφέρει.
1000005408.jpg
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.187
Reaction score
41.733
Τσάμπα σε σχέση με τη ποιότητα που παίρνεις, η βαφή είναι παχιά, ο πόλος είναι καλός, το καπάκι της μπαταρίας εφαρμόζει σωστά χωρίς να κουνιέται. Το σχέδιο είναι σαν ανάγλυφο πάνω σε πλαστικό υλικό. Έχει και type c βύσμα για φόρτιση. Του έβαλα και 2 vtc 5a και παίζει πολύ δυνατά με καλή αυτονομία στα 0.9 αντιστάσεις που έχω μέσα στον κοζμονάυτη.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.567
Reaction score
94.433
Ρε άντε γ........ >:(

 



Μηνύματα
7.252
Reaction score
11.794
Προφανώς το ηλεκτρονικό τσιγάρο θίγει τα συμφέροντα των καπνιβιομηχανιών και γι'αυτό το έχουν βάλει για μια ακόμη φορά στο στόχαστρο. Έχω φιλικό πρόσωπο που κάπνιζε στριφτό, μετά το έριξε στο iqos και τώρα το γύρισε στο ηλεκτρονικό και υποστηρίζει ότι έχει σωθεί οικονομικά ( και που να έκανε τις δικές μου ταρζανιές που αγοράζω απο εξωτερικό σε μεγάλες σχετικά ποσότητες και μαγειρεύω για ένα χρόνο και βάλε, π.χ. τώρα ετοιμάζω 2.5 λίτρα υγρού με 1% νικοτίνη ).
 





Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.219
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top