Η λύση.

Μηνύματα
1.097
Reaction score
1.168
Μου αρέσει πολύ που έχεις παραγνωριστεί με το "σύστημά σου". Και είμαι σίγουρος ότι δεν έχεις τελειώσει και ούτε..θα...... αλλά είσαι σε ένα όμορφο δρόμο.:)
Ακόμα πιο "sigur-ros" ότι θα παίζει τις μουσικάρες σου όπως πρέπει.:drinks:
 

Μηνύματα
1.115
Reaction score
677
Οκ....
Δεν νομίζω πως κάποιος θα τα περιέγραφε καλύτερα.
Και η πρόβλεψη σου ακόμα ειναι όλόσωστη.
Σε ευχαριστω παρά πολύ.
 



Μηνύματα
1.872
Reaction score
6.369
"...έχουμε χημεία στο στούντιο, κι αυτό περνάει και στο κοινό!"

Είσαι ήδη ώριμος για αλλαγή! Αυτή τη φορά -ετοιμάσου- άυλη...:D
 

Μηνύματα
1.115
Reaction score
677
Κι όμως μπήκε λάμπα στο σπίτι μου...:laugh:
(Δεν μπήκε να μείνει [δυστυχώς η συγκεκριμένη],μπήκε για να ακούσουμε τι κάνει μια σωστή λαμπάτη προενίσχυση.)
Τώρα τι να πω..
Παίζει παναθεμα το...παίζει τα καλά μιας λάμπας χωρίς τις αδυναμίες της.
Να είχα και μια πηγή ανάλογης αξίας,θα ακούγαμε πραγματικά τι κάνει,αλλά κι έτσι έφτανε και περίσσευε..
(Βεβαίως είναι πανάκριβο,μόνο του έχει όσο έχει το σύστημα μου 2 φορές κι αν βάλεις και τα καλωδιάκια του κατάλαβες..)
Mactone vs D λοιπόν..


(Ευχαριστώ πολύ τους φίλους Κώστα και Σπύρο για την παρέα και το γέλιο που ρίξαμε.)
DSC_0064.jpg
DSC_0074.jpg
DSC_0094.jpg
 


Μηνύματα
1.115
Reaction score
677
Έτσι με σφηνακοδήλωση θα την βγάλεις?

Μίλα ρε!
Μα τι να πω,τα είπα.
Το περίμενα με το ντουφέκι στην γωνία.

Λέω,' θα λασπώσει στα χαμηλά'.Καμία σχέση,σφιχτό,γρήγορο και πλούσιο,μια χαρά.
Λέω,'θα μου στρογγυλέψει τα ψηλά". Ούτε,μετάξι ήταν κι επάνω.
Λέω,' θα μου βγάλει φύσημα,θόρυβο.' Στα τέρματα το πάτησα,δεν...Τάφος.
Λέω,'θα μου μικρύνει την σκηνή,θα χάσω από λεπτομέρεια,θα γεμίσουμε σορόπια'..Μπα.

Αυτό το πράγμα κάνει την μουσική,ανάλογα με το περιεχόμενο,είτε να σε παίρνει αγκαλιά,είτε να σε κλωτσάει στο στομάχι.
Αν ήθελα να του βάλω ταμπέλα,θα το έλεγα πονηρό,παμπόνηρο.
Κι αν δεις και την φάτσα του ογδοντάχρονου που τα φτιάχνει,θα μου πεις ''έχεις δίκιο ρε φίλε."

images.jpg


Θες κι άλλα βρε;(Δεν έχει,πάω γιατί τα ρεμάλια έξω αν μπορούσαν να κουμαντάρουν τους σκύλους,θα τους έκαναν κι αυτούς ψητούς.)
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Λέω,' θα λασπώσει στα χαμηλά'.Καμία σχέση,σφιχτό, γρήγορο και πλούσιο,μια χαρά.
Λέω,'θα μου μικρύνει την σκηνή,θα χάσω από λεπτομέρεια,θα γεμίσουμε σορόπια'..Μπα.......
Με αυτά που διάβασα.... κατάλαβα ότι πρέπει να αναβαθμίσεις τα "τραντζιστοράτα" σου.....:D :roflmao:
 

Μηνύματα
1.115
Reaction score
677
Με αυτά που διάβασα.... κατάλαβα ότι πρέπει να αναβαθμίσεις τα "τραντζιστοράτα" σου.....:D :roflmao:
:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Έχεις υπ' όψιν σου κάτι άργό,σκληρό στα ψηλά,θορυβώδες,χωρίς αέρα,αδιάφανο και λασπερό στα χαμηλά;
Να αναβαθμιστώ αν είναι ρε φίλε...
 

Μηνύματα
1.115
Reaction score
677
Μου κάνει εντύπωση πάντως που δούλεψε σε PC. Αυτό είναι μόνο για Mac. Το λέει κι η λέξη. Mac-tone. Δεν λέει PC-tone...:p

Φέρτο απ´ το σπίτι.
Του την κάναμε γυριστή ρε φίλε..
Εκεί που πήγε να γκρινιάξει με τα Win του ρίξαμε Linux.
Είδες που λέει άλλο μας έδειξες κι άλλο μας έβαλες;
(Άμα βλέπεις κοντό με γέλιο ψηλού να είσαι ήσυχος.Τον είδες;
Και το μαλλί κατράμι.)
 


Μηνύματα
1.115
Reaction score
677
Δουλειά δεν είχε ο διάολος...είχε όμως κάμποσες αντιστάσεις που έπιαναν το συρτάρι κι είπε να τις κάνει χρήσιμες...
Έφτιαξα λοιπόν σημεία κρος για 180,220,250,310 και 390Hz.(Νορμαλ 145 ή 180 ανάλογα τα σεκλέτια.)
Και τα δοκίμασα στην σειρά...
Θα μου πεις,με το μπέρι είναι πανεύκολο αν θέλεις να δοκιμάσεις και μάλιστα on the fly,την ώρα που παίζει..δεν είναι όμως το ίδιο...

Τις διαφορές στον ήχο από τις αλλαγές σημείων δεν θα σας τις πω όμως,θέλω να μου τις πείτε εσείς.
Για να σας δω...
 


Μηνύματα
1.115
Reaction score
677
Δείξε μας και μετρήσεις να καταλάβουμε.
Αν σας δείξω μετρήσεις,ή αν ακούσετε,δεν έχει νόημα.
Μέσω της θεωρίας θέλω να μου πείτε..
 

Μηνύματα
1.872
Reaction score
6.369
Το τολμώ. Γύρω στα 250, deep down and dirty. Καντινιάρικο-βρώμικο. Θες να το αφήσεις αλλά η hi-fucking-end συνείδηση σε εμποδίζει...:roflmao:
 

Μηνύματα
1.115
Reaction score
677
Το τολμώ. Γύρω στα 250, deep down and dirty. Καντινιάρικο-βρώμικο. Θες να το αφήσεις αλλά η hi-fucking-end συνείδηση σε εμποδίζει...:roflmao:
:thumbsup:
Μόνο που δεν με εμποδίζει τίποτα,είμαι ασυνείδητος και λάθος :roflmao::roflmao:.
Παραπάνω πάντως αρχίζει και μοιάζει ξέρεις με τι....
 

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
οσο ανεβαζεις δυναμωνουν οι κλωτσιες αλλα βρωμιζουν οι αντρικες φωνες.
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top