Μια απλή ερώτηση







Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
αλλά...πολύ χαμηλά βρε παιδίμ....
τουίτερ-μιντ..βαράνε στην κάλτσα
Μιαολια πιο πανω - αλλα δε λεω που ακριβως :biggrin: ... ειπαμε πσαχνω 22 ποντους βαση να σηκωνει 40-50 κιλα ...
Πάρε ωρέ μπίρομ ένα ασυρύματο πληχτρολόιο...
Επίσης, την έχεις μικρή (όπως σχιεδόν όλοι οι χαϊεντάδες). Πέτα την και πάρε μια 75άρα...
Ναι αμε , με τσι ρυθμους απου πανε τα οικονομικα μου σε 7 χρονακια δα τη σαξω τη δουλεια ...
Δα βαλω το πυργο απο ετηνε τη μπαντα να μη πολυφαινουνται τα καλωδια.
Yoga κάνουν τα Focal
Τα μαθαινω να καθουντε οπου τα βανω :biggrin:

:drinks:
 

Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
Μιαολια πιο πανω - αλλα δε λεω που ακριβως :biggrin: ... ειπαμε πσαχνω 22 ποντους βαση να σηκωνει 40-50 κιλα ...


:drinks:
Aν δε στο είπα, πυρότουβλα , πάρε τα μεγάλα , και τα βάζεις το ένα πάνω στο άλλο.
Επάνω τους ένα κομμάτι ξύλο και καθάρισες. Η κάνεις και όποιον συνδυασμό κρίνεις εσύ.

 
Last edited:

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
@oldy ωραίος χώρος αλλά το ηχείο δεν φαίνεται καλά έτσι, υπάρχει βάση με ύψος 20 πόντους μεταλλική 40€ το ζεύγος αλλά δεν είμαι σίγουρος αν σηκώνει 50 κιλά, θες να σου βάλω link;;
 


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Να, αυτές έχω πάρει κι εγώ αλλά με ύψος 80 πόντους και λίγο πιο ακριβές αλλά ρε γαμώτο είσαι Κρήτη και αυτές είναι βαριές, πώς θα έρθουν εκεί κάτω;;
Δεν ξέρω πόσο χρεώνονται τα μεταφορικά για να σου τις στείλει...




 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Να, αυτές έχω πάρει κι εγώ αλλά με ύψος 80 πόντους και λίγο πιο ακριβές αλλά ρε γαμώτο είσαι Κρήτη και αυτές είναι βαριές, πώς θα έρθουν εκεί κάτω;;
Δεν ξέρω πόσο χρεώνονται τα μεταφορικά για να σου τις στείλει...




Μικρουλες ειναι , το ηχειο παταει 28 χ 46 εκατοστα. Ευχαριστω παντως.
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
46 είναι μεγάλο δεν κάνει, αυτά τα πυρότουβλα που λέει ο Γιάννης μου φαίνονται ιδανική λύση και τα βρίσκεις πανεύκολα.
 

Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
Ναι μρε oldy, θα βάνεις εντούνα τα πυρότουβλα να σχηματίσουν ένα παραλληλόγραμο 4 δλδ και επάνω τους μια μικρή τάβλα, να πατήσει το ηχείο γροικάς μωρέ που σου μιλώ? . :drinks:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Το θεμα δεν ειν' η βαση, το θεμα ειναι
"Αμα τα τουιτερ σημαδευουνε τ αφτια μου , το μιντ δα σημαδευει τη φαλακρα και φευγα ..""ηντα λεει εδα παε η θεωρια ... ??"

αυτονε το θεμα
αλλα οι ειδικοι κωφευουν
ασχολουντε με τα φαγια και τσι καλημερες που λεει και μια πσυχη ...
τι κοσμος πατερα ...
ω μοντιε ...

(γροικω ιπταμενε, γροικω )

:drinks:
 

Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
Τότε η άλλη λύση που έχεις είναι να τα κατεβάσεις κάτω και να πατάνε πάλι σε πυρότουβλα ώστε το tweeter να κοιτά τα αυτιά σου , και το mid να μην κοιτάει την φαλάκρα σου. :roflmao: ;)
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Τότε η άλλη λύση που έχεις είναι να τα κατεβάσεις κάτω και να πατάνε πάλι σε πυρότουβλα ώστε το tweeter να κοιτά τα αυτιά σου , και το mid να μην κοιτάει την φαλάκρα σου. :roflmao: ;)
Χαμε δε γινεται , με μποδιζουνε στο σφουγγαρισμα 8-)
 

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Το θεμα δεν ειν' η βαση, το θεμα ειναι
"Αμα τα τουιτερ σημαδευουνε τ αφτια μου , το μιντ δα σημαδευει τη φαλακρα και φευγα ..""ηντα λεει εδα παε η θεωρια ... ??"

αυτονε το θεμα
αλλα οι ειδικοι κωφευουν
ασχολουντε με τα φαγια και τσι καλημερες που λεει και μια πσυχη ...
τι κοσμος πατερα ...
ω μοντιε ...

(γροικω ιπταμενε, γροικω )

:drinks:
δε πειράζει ωρέ χωριανακη.το μιντ έχει πιο πολύ διασπορά
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.097
Reaction score
124.652
Να στο βάλω 2 πόντους;


ΥΓ. Πρόσεξε την αντανάκλαση κάτω, στο πεζούλι. Δε πρέπει να υπάρχει.
Δηλαδή, να μη γίνεται πεζούλι μπροστά από ηχείο. Αν φαίνεται, έστω και 1 πόντο, θέλει απορρόφηση.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.062
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top