Μουσικη Βιομηχανια: Τζιρος, Τασεις, Συνηθειες κ.α.

Decembered

Μαϊμού
Reaction score
20.728
... η μουσικη βιομηχανια ειναι αυτη που φτιαχνει απο δισκους....μεχρι λαιφασταιλζ ?...ε δεν ειναι και τοσο μουσικη τελικα... 🐒

Reaction score
1.684
... η μουσικη βιομηχανια ειναι αυτη που φτιαχνει απο δισκους....μεχρι λαιφασταιλζ ?...ε δεν ειναι και τοσο μουσικη τελικα... 🐒
Μα γιαί το λές αυτό ? Κοίτα πως ο άγριος ροκάς εδω, είναι συνεπής με το λαφστάιλ απο τη διακόσμηση του σπιτιού του.
Ε, ρε Λέμι χά χά.

Decembered

Μαϊμού
Reaction score
20.728
τριζουν τα κοκκαλα του τραγουδιστη.. που εμενε σε αυτη τη τρογλη.. 🐒
(αν και σουιτα ξενοδοχειου μου μοιαζει στο παραπανω βιντεο)
-> οι (ροκ 'η και ποπ) σταρζ δεν με απασχολει που μενουν και ποια ειναι η περιουσια τους, αλλα ειναι το κοινο που τρωει το τυρι και δε βλεπει τη φαρσα/φακα.
τα εχουν υποδειξει η μεγαλητερη μπαντα ολων των εποχων ολα αυτα αλλωστε:

στη ποπ εχουμε αναφερθει και παλαιοτερα εδω

Last edited:

Reaction score
1.684
τριζουν τα κοκκαλα του τραγουδιστη.. που εμενε σε αυτη τη τρογλη.. 🐒
(αν και σουιτα ξενοδοχειου μου μοιαζει στο παραπανω βιντεο)
-> οι (ροκ 'η και ποπ) σταρζ δεν με απασχολει που μενουν και ποια ειναι η περιουσια τους, αλλα ειναι το κοινο που τρωει το τυρι και δε βλεπει τη φαρσα/φακα.
τα εχουν υποδειξει η μεγαλητερη μπαντα ολων των εποχων ολα αυτα αλλωστε:

στη ποπ εχουμε αναφερθει και παλαιοτερα εδω
μπα το κανονικό του σπίτι είναι, αυτό που δείχνεις είναι το εξοχικό του. Έχει πολλά.

Decembered

Μαϊμού
Reaction score
20.728
που να το κσερω... δεν ειμαι ceo σε μεγαλη δισκοφαρσικη... το δικο μου λειμπελ ειναι diy... 🙈🙉🙊
see no good hear no good say no good records...

Decembered

Μαϊμού
Reaction score
20.728
... βαζω ... και δε βγαζω μια.. μονο μεσα μπαινω... θελει τεχνη αυτο - το ταλεντο ειναι εμφυτο.....χαχααα... 🐒

Decembered

Μαϊμού
Reaction score
20.728
βασιζονται στο γεγονος οτι ειμαστε αντεγκραου... και οτι δε κσερουμε εγγλέζικα... τρεμετε μη βγω στο κλαρι....εεεε στο γυαλιιι ... 🐒

Reaction score
4.121
απο στοιχεια του 2010 οταν ακομη το σιντι ηταν στα πανω του.
λοιπον απο τα 15,90 ευρω που κοστιζει για παραδειγμα ενα σιντι ποσα πανε στον καλλιτεχνη?
Screenshot 2021-10-08 at 16-52-46 bvmi-2010-jahrbuch-musikindustrie-in-zahlen-epaper pdf.png

Reaction score
4.121
καποια ακομη στοιχεια απο το μακρινο 2010 για τα γερμανικα νοικοκυρια και τον εξοπλισμο που ηδη υπηρχε στο σπιτι. Το σαραουντ ειναι ιδιαιτερα αγαπητο στις ηλικιες 30-39 οπου το 30% αυτης της ηλικιακης ομαδας διαθετει τουλαχιστον ενα πολυκαναλο ηχοσυστημα

1633706100694.png

Staff online

• abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
161.027
Members
36.255
Νεότερο μέλος
Γιάννης Τουρλάκης