Μου "θύμωσε" το PS3!!!!

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
<κλείνω τα αυτια μου> ΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛ


ΛΕΓΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ PHYSICS ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΣΤΟ MOTORSPORT!

απλή ερώτηση, απλή απάντηση


ααα ξέχασα... είσαι κότα. κο κο κο κο κο κο κο

απλά το διαβασες στο κουτάκι του motorsport και τώρα κάνεις τον άντρα...
ΚΕΦΤΕ!
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Και μετά θες και ορισμό ... για να κάνεις παπαγαλία και έτσι να μην καταλάβεις τίποτα.
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
ετσι...μην απαντάς! δείξε μας πόσο ξέρεις να υπερασπίζεσαι αυτά που μας "διαφημίζεις" έμεσα...
πόσα σου δίνουν; εχω γνωστούς στην ms...να σου κανονίσουμε να μας το γυρίσεις στο xbox τώρα...
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Εγώ σου περιέγραψα πως είναι το πορτοκάλι, στο έδειξα, μπορείς να το φάς και μόνος σου, οπότε δεν είναι διαφήμιση αλλά εξήγηση.


Αντίθετα όπως φαίνεται και από την υπογραφή σου, εσύ έχεις δουλειά να υποβαθμίζεις τα προϊόντα που σου είπαν, και να σαχλαμαρίζεις με όποιον εξηγεί αυτό που δεν σε συμφέρει.
 

Μηνύματα
1.895
Reaction score
786
Η αληθεια βρε blizard ειναι οτι οι απαντησεις σου γενικοτερα στα θεματα "PS3/Blu-Ray εναντιον ολων" ειναι παπαγαλιστικες.

Δεν εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου, αλλα νομιζω οτι θα πρεπει να χαλαρωσεις λιγο και να σκεφτεις οτι δεν εχεις να κερδισεις κατι περιχαρακωνοντας τον εαυτο σου σε ενα "στρατοπεδο" και προσπαθωντας (με τοσο σθενος) να εξολοθρεψεις τους "αντιπαλους". Τα δελτια τυπου των εταιριων και τα fan sites δεν ειναι καλος συμβουλος για ενηλικους καταναλωτες (γιατι τετοιοι ειμαστε ολοι, εκτος αν εσυ εισαι μετοχος της Sony).

O καθενας εχει δικαιωμα στην γνωμη του, αλλα και τα πολλα (και μεγαλα) λογια ειναι φτωχεια...
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Η αληθεια βρε blizard ειναι οτι οι απαντησεις σου γενικοτερα στα θεματα "PS3/Blu-Ray εναντιον ολων" ειναι παπαγαλιστικες.
Το αντίθετο φίλε, εγώ μέχρι που περιέγραψα τι ακριβώς είναι, και θα μπορούσαμε να μιλήσουμε ουσιαστικά με όποιον τυχών δεν έχει καταλάβει.

Αντίθετα ήθελε να του ορίσω ,κλασικά ,για να αρχίσουν οι γενικολογίες και οι σαχλαμάρες ώστε να μην δούμε την απλή ουσία.

ΥΓ
Μην επηρεάζεσαι από τις μπούρδες που ακούς να λένε για μένα ... αλλά επειδή ξέρω ότι αυτό δεν είναι δυνατόν, να διαβάζεις πάντα τι λέω.
Εδώ πχ, κατάλαβες από αυτά που είπα ? θές να ρωτήσεις κάτι ? ή μήπως θες κάποιον ορισμό ???
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
εμενα δεν με συμφέρει; ΕΜΕΝΑ είναι που με συμφέρει γιατί πολύ απλά ΕΧΩ PS3.

Και πήγα και πηρα το Motorsport γιατί ΕΣΥ το πρότεινες ως φοβερό! ειλικρινα σου μιλαω. το αγόρασα γιατί το υποστήριζες εσύ...

αλλα τελικά είσαι αερολόγος. ούτε που ξέρεις γιατί μιλάς κύριε υπουργέ...

σε έχουν πάρει σε όλα τα φόρουμ στο ψιλό και δεν είναι τυχαίο το γεγονός.
αντί να σε προβληματίσει, εχεις σηκώσει μία σημαία μόνος σου και πας...πας...πάς...

Δεν έχεις ιδέα τι πουλάς και τι διαφημήζεις κι ομως συνεχίζεις. δεν έχεις μπει καν στον κόπο να δεις με τα μάτια σου όλα αυτά τα πράγματα που κατα καιρούς υποστηρίζουμε εδω μέσα.

και μου την λες για το wii.
τι έλεγε το wii? "Ενας νέος τρόπο να παίζεις τα παιχνίδια σου"

Είπε φοβερά γραφικά και φανταστικό ήχο; ΟΧΙ. Gameplay είπε, Gameplay ΠΟΥΛΗΣΕ!

ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΧΟΜΑΣΤΕ!

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ PHYSICS ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΣΤΟ MOTORSTORM ΚΕΦΤΕΔΑΚΟ!
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
σε έχουν πάρει σε όλα τα φόρουμ στο ψιλό και δεν είναι τυχαίο το γεγονός.
Μόνο οι ηλίθιο των forum με έχουν πάρει στο ψιλό και μερικά xbot που έχουν "συμφέρον" να φερθούν έτσι...
Θα μπορούσα να το παίξω όπως εσένα «αντικειμενικός» αλλά μόνο βλάκες θα κορόιδευα ρε φίλε και από ότι έχεις καταλάβει , δεν με ενδιαφέρει αυτό.
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
το μήνυμά μου είχε πολλά σκέλη...
απάντησες μόνο σε αυτό που μπορούσες ελαφρώς να δικαιολογηθείς...

Λέγε τι θεωρείς physics και που τα είδες στο Motorstorm
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Ρε Blizard έλεος...θα απαντήσεις σε τίποτα ή θα συνεχίσεις να απαντάς ότι να'ναι???
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Είπε φοβερά γραφικά και φανταστικό ήχο; ΟΧΙ. Gameplay είπε, Gameplay ΠΟΥΛΗΣΕ!
Αυτό είναι gameplay που προέρχεται από τον χειρισμό... τo ps3 έχει gameplay που προέρχεται από τα physics.

Το gamecube-wii είχε φτιαχτεί το 2001 για να δίνει καλά γραφικά και υστερούσε στον τομέα των physics ... αντίθετα ο cell του 2006 είναι τέρας υπολογισμών, και αυτό φαίνεται από την αλληλεπίδραση που έχουν τα αντικείμενα στο motostorm μεταξύ τους.
Δεν είναι κάτι που έχει νόημα να το ορίσεις, ο κάθε gamer ξέρει καλά τι είναι, και με το motostorm το βλέπει στην εφαρμογή του.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Ρε Blizard έλεος...θα απαντήσεις σε τίποτα ή θα συνεχίσεις να απαντάς ότι να'ναι???
θα κάνεις την δουλειά σου σαν Mod και όχι σαν φιλαράκι ενώς χρήστη που σαχλαμαρίζετε παρέα?

Αν νομίζεις ότι δεν απάντησα σε κάτι που θα έπρεπε, πες μου τι.
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Δηλαδή εκτός από Physics δεν ξέρεις ούτε το gameplay τι είναι...wall_1wall_1wall_1
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
τo ps3 έχει gameplay που προέρχεται από τα physics.

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ Γ@ΜΙΔΙ@ ΤΑ PHYSICS? ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΣΤΟ MOTORSTORM?

Πες μου γιατί εγώ ειμαι ηλίθιος.ειμαι βλάκας! δεν μπορώ να τα δω! ειμαι xbot-wiibot-malakasbot γενικα και δεν βλέπω

ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Δηλαδή εκτός από Physics δεν ξέρεις ούτε το gameplay τι είναι...wall_1wall_1wall_1
Γιατί ρε Γιώργο; πιστεύεις οτι έχει PS3?

κι αν εχει το χρησιμοποιεί; ή εχει παίξει ποτέ παιχνίδι ;;

βαλτός ειναι για marketing...
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Δηλαδή εκτός από Physics δεν ξέρεις ούτε το gameplay τι είναι...wall_1wall_1wall_1
Τίποτα δεν είναι εντελώς απίθανο... αλλά το σίγουρο εδώ είναι ότι εσύ δεν ξέρεις τι είναι να κάνεις τον moderator και πως πρέπει να συζητάει ένας τέτοιος.
(ούτε καν για χρήστης δεν ξέρεις πως πρέπει να φαίρεσαι...)
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Γιατί ρε Γιώργο; πιστεύεις οτι έχει PS3?

κι αν εχει το χρησιμοποιεί; ή εχει παίξει ποτέ παιχνίδι ;;

βαλτός ειναι για marketing...
Ας τολμήσει να συμφωνήσει μαζί σου και να μην πει ότι λες καραγκιοζιλίκια, και μπορούμε να πούμε πολλές σαχλαμάρες για Marketing εδώ μέσα...

ΥΓ
Οπότε, αν δεν σε έχουν βάλει να τα πεις και δεν το κάνεις από ακραίο φανατισμό και βλακεία , κάνε κανά μπάνιο να ηρεμίσεις για να μην πετάς κοτσάνες….
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Που ειναι τα physics στο motorstorm

Πες μου! ΦΩΤΙΣΕ ΜΑΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ!
 

Μηνύματα
100
Reaction score
0
Blizard, μπορω να μαθω την ηλικια σου, αν δεν γινομαι αδιακριτη?
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Οπότε, αν δεν σε έχουν βάλει να τα πεις και δεν το κάνεις από ακραίο φανατισμό και βλακεία , κάνε κανά μπάνιο να ηρεμίσεις για να μην πετάς κοτσάνες….
είμαι φανατικός χομπίστας.
είμαι βλάκας γιατί ειλικρινά εχω ελπίδες να μου δώσεις σοβαρή απάντηση
ή μονη κοτσάνα ειναι επίσης το παραπάνω.

Πες μου τώρα. λύσε μου την απορία... ΠΟΥ ειναι τα physics στο motorstorm
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.357
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top