Μου τον μετρησε και μενα.....στο τελος σχεδον μου τον ισιωσε !

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.681
Reaction score
2.728
Αέρας ανανέωσης βλέπω πνέει στον Κορινθιακό, νά 'σαι καλά και να γουστάρεις καλε μου φίλε :dance2:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.880
Reaction score
34.264
Μπραβο στα παιδια, μπραβο σας!

τελικα στον μετρησε; Ποσο τον εχεις;!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Και εδω το κεντρικο HTM1 Nautilus που το εχω για το χομ τσινεμα που στην αρχη ηταν καφετουλι και μετα το εκανα μαυρη piano black λακκα για να μου ταιριαζει με τα υπολλοιποα--για ενα κουτελο ζουμε----....πολυ τρελλα λεμε

View attachment 249992

και απκατ μετα το βαψιμο με καποιες διαφορες στο σεταπιον.....

View attachment 249993
Στην αρχη ειχα παρει τα απλα 502 αλλα μετα απο 5 μηνες τα εδωσα και πηρα τα 502 SP (ΖΠΕΣΙΑΛ ΠΡΟΝΤΑΚΣΙΟΝ ).



Παρτουζα φιλε.....και με τα δυο μαζι (ειδικα τωρα μετα το μετρημα).... :p :):laugh:
Πολυαγαπημένε μας vlasis,μου φαίνεται κάπως ΄΄φιλόδοξη΄΄ η προοπτική να ενοποιηθεί ομαλά ένα κεντρικό φέρον την κλασσική διάταξη μονάδων B&W με μπροστινά δεξί και αριστερό ηχεία που διαθέτουν ομοαξονική αρχιτεκτονική mid-tweeter...
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Πολυαγαπημένε μας vlasis,μου φαίνεται κάπως ΄΄φιλόδοξη΄΄ η προοπτική να ενοποιηθεί ομαλά ένα κεντρικό φέρον την κλασσική διάταξη μονάδων B&W με μπροστινά δεξί και αριστερό ηχεία που διαθέτουν ομοαξονική αρχιτεκτονική mid-tweeter...
Κοκκινησα βρε με το -πολυαγαπημενε μας-....στοκαλο σου με συγκινησες.....:tongue::tongue::dance2::dance2:
Η αληθεια παλλικαρι ειναι οτι ακουστικα δεν δενουν οι δυο εταιριες στο ακουσμα τους και φαινεται η μαλλον ακουγεται!

Οπως εγραψα περιμενω να βγει νεο μεγαλο κεντρικο γιατι δεν σου κρυβω οτι στο κεντρικο δινω μεγαλη βαση και θεωρω οτι ειναι πολυ πολυ σημαντικη η υπαρξη του σε ενα home cinema ....ειμαι λοιπον στην αναμμονη και ευχομαι συντομα να βγαλλουν το αναλογο κεντρικο ....τωρα αυτο που εχουν ειναι με τρια 5ιντζα -το ενα ομοκεντρικο χαμηλοτερης ομως κατηγοριας....δες λιγο εδω.....

@costas EAR: Εμένα μου κάνει το κεντρικό του Βλάση; :)
Για σενα το εβαψα.....ετοιμο σεχω αγοραρε!!!!!
 
Last edited:






alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.670
Reaction score
28.008
Πάντως τα 8351 και 8361 διαβάζω πως έχουν ένα waiting list περίπου 10 - 12 μήνες.

Just saying. 🙂
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Πάντως τα 8351 και 8361 διαβάζω πως έχουν ένα waiting list περίπου 10 - 12 μήνες.

Just saying. 🙂
E σιγα.....ενα τσιγαρο δρομος ειναι βρε παιδι μου.... :headbang: :dance2: :tongue: :D:D
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.930
Reaction score
41.197
γιατι δεν σου κρυβω οτι στο κεντρικο δινω μεγαλη βαση και θεωρω οτι ειναι πολυ πολυ σημαντικη η υπαρξη του
από την τριάδα πάντα το μεσαίο είναι το πιο σημαντικό, όλοι το ξέρουν αυτό Βλάση!
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Πριν από το κεντρικό προηγείται το κατσαβίδιασμα των κροσοβερ των κυρίως ηχείων,πυκνωτές,αντιστασεις,καλωδιώσεις κλπ:bigboss:
Ιιιιιιιιιι τι μου ειπεεεεεεεε........κανω εγω τετοια πραματα βρε?Αντροπη σου να λες τετοια ......και σιγα τωρα επειδη μεσα εχει 2 πολυπροπυλαινιους πυκνωτες 2,2 microfarad στα 60 volts εγω θα πρεπει να σκεφτω οτι δυο ελαιου Jensen θα ηταν καλλιτεροι?Ασεμαςρεφιλεχρηστο.....ε και λοιπον εχει 5βατες αντιστασεις τουβλακια και εγω σκεφτηκα δυο γαματες Caddock και συ λες οτι πρεπει να τις αλλαξω?ετσι λες????????????





























ΡΕ ΛΕΣ??????????????:fuckyou::):fuckyou::):fuckyou::)
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.447
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top