Νέα πρόκληση για τυφλή δοκιμή

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Απάντηση: Re: Νέα πρόκληση για τυφλή δοκιμή

.... γιατί έχω πολλά στην τσέπη με τηλεοράσεις, κοκορέτσι, ....
Για κοκορέτσια, σπληνάντερα και λοιπά, όπως προαναφέρθηκε, υπάρχει ειδικός! :119:

Tzimisce καλωσόρισες. :123: Πάντα ένας άνθρωπος με χιούμορ έχει να κάνει. :444:

Όσο για τα καλώδια ρεύματος (μόνο, όχι γενικά καλώδια) υπάρχει αναβαθμισμένη πρόταση v. 2.0.1 :142: χωρίς να είναι απαραίτητη η δική μου παρουσία. Και πολύ εύκολα υλοποιήσιμη, τολμώ να πω.

Μετά, αν κατανοηθούν διαφορές, απο την "επιτροπή", τα ξαναλέμε. :125:

Υ.Γ.: Στα interconnect κ.λ.π. υπάρχουν διαφορές. :109:
 

Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
καλως ηρθες Tzimisce και μια και γω ειμαι φουλ λαμπατος σου γραφω το απανθημα των εντυπωδεων μου γο αυτους με ενα ποιημα

οποιος ακουει απο λαμπατο
ειναι σαν του κυνηγου και του ψαρα το πιατο
εννια φορες ειναι αδειανο και μια φορα γεματο
 

Μηνύματα
99
Reaction score
3
Όσο για τα καλώδια ρεύματος (μόνο, όχι γενικά καλώδια) υπάρχει αναβαθμισμένη πρόταση v. 2.0.1 :142: χωρίς να είναι απαραίτητη η δική μου παρουσία. Και πολύ εύκολα υλοποιήσιμη, τολμώ να πω.
Μπορώ να περιμένω την πρόταση 2.0.2 όπου θα είναι λίγο πιο κατανοητή;
Αυτό δεν είναι πρόταση για τυφλή δοκιμή μάνα μου! Αυτό είναι η στιχομυθία του Χρόνη στο γκαρσονιέρα για δέκα!
Άμα θέλεις τέλος πάντων, είσαι ευπρόσδεκτος σπίτι μου να κάνουμε μία τυφλή δοκιμή μαζί έτσι για να γουστάρουμε...
Έτσι και χάσω θα πιούμε μαύρο αψέντι, έτσι και κερδίσω θα πιούμε κόκκινο. ok?

Μετά, αν κατανοηθούν διαφορές, απο την "επιτροπή", τα ξαναλέμε. :125:
Κοίτα... Από προσωπική εμπειρία, μία τυφλή δοκιμή δεν είναι εύκολο να γίνει. Είναι αρκετά κουραστική και θα πρέπει να γίνει πολύ γρήγορα.
Και μην ξεχνάς ότι αν βάλεις στο ίδιο κλουβί πολλές μαϊμούδες θα μάθουν τα ίδια κόλπα.
Έτσι αν ένας είναι κουφός και ακούει καναρίνια να τιτιβίζουν από το ένα καλώδιο θα τα ακούσουν όλοι με το που θα το πει.


Υ.Γ.: Στα interconnect κ.λ.π. υπάρχουν διαφορές. :109:
Παντού υπάρχουν διαφορές. Ο λαμπάτος θα έχει διαφορά ακόμη και επειδή ξύπνησε στραβά!


οποιος ακουει απο λαμπατο
ειναι σαν του κυνηγου και του ψαρα το πιατο
εννια φορες ειναι αδειανο και μια φορα γεματο

Σωστόστ!
Βέβαια άμα γεμίσει συνάδελφε έχει το νοστιμότερο κομμάτι ε; ;)




Thanks παίδες για το καλωσόρισμα...
 


Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Απάντηση: Re: Νέα πρόκληση για τυφλή δοκιμή

Μπορώ να περιμένω την πρόταση 2.0.2 όπου θα είναι λίγο πιο κατανοητή;
.... Έτσι αν ένας είναι κουφός και ακούει καναρίνια να τιτιβίζουν από το ένα καλώδιο θα τα ακούσουν όλοι με το που θα το πει ....
Να το κάνω σέντζια. :119:
Η διαφορά είναι πως η αλλαγή Α-Β γίνεται από το τηλεχειριστήριο χωρίς να σηκώνεται κάποιος ν' αλλάξει καλώδια ρεύματος.
Ταχύτης και το κυριότερο εχεμύθεια. :126:

Επίσης, να συμπληρώσω, μια και με διόρθωσες, πως δεν επιτρέπεται ανταλλαγή απόψεων μεταξύ μελών της επιτροπής. :601:

Όποιος πιαστεί ν' αντιγράφει απο τον διπλανό του, ΘΑ ΤΟΥ ΜΗΔΕΝΊΣΩ ΤΗΝ ΚΟΛΑ! :138:

Η πρότασή σου (πρόσκληση) ενδιαφέρουσα μόνο για να γνωριστούμε. Δεν ακούω διαφορές στα καλώδια ρεύματος καρδιά μου! :119:
Μπορεί να μη διαθέτω το κατάλληλο αυτί.
 

Μηνύματα
99
Reaction score
3
Re: Απάντηση: Re: Νέα πρόκληση για τυφλή δοκιμή

Ταχύτης και το κυριότερο εχεμύθεια. :126:
Γουστάρω! Αβάδιστα αβίαστα αβασάνιστα στο χώρο σας!


Επίσης, να συμπληρώσω, μια και με διόρθωσες, πως δεν επιτρέπεται ανταλλαγή απόψεων μεταξύ μελών της επιτροπής. :601:

Όποιος πιαστεί ν' αντιγράφει απο τον διπλανό του, ΘΑ ΤΟΥ ΜΗΔΕΝΊΣΩ ΤΗΝ ΚΟΛΑ! :138:
Και τη Δευτέρα με τον κηδεμόνα του!
Προτείνω να χάσει και την πενθήμερη!

Η πρότασή σου (πρόσκληση) ενδιαφέρουσα μόνο για να γνωριστούμε. Δεν ακούω διαφορές στα καλώδια ρεύματος καρδιά μου! :119:
Κάτσε βρε φιλαράκι! Δεν ακούς διαφορές στα καλώδια ρεύματος αλλά δεν μπορεί να μην βλέπεις κιόλας!

Άλλο το μαύρο το φτηνό που είναι σαν κινέζικη μισοριξιά και άλλο το Virtual Dynamics που είναι σαν το φίδι (του Γκουζγκούνη ντε!).


Μπορεί να μη διαθέτω το κατάλληλο αυτί.
Θες ένα;
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
χαχαχαχ....Τsimisce καλως ηρθες!
Εχεις ξεφυγει τελειως το ξερεις ε?χααχαχαχ
 

Μηνύματα
99
Reaction score
3
χαχαχαχ....Τsimisce καλως ηρθες!
Εχεις ξεφυγει τελειως το ξερεις ε?χααχαχαχ


Καλώς με...
Αυτό μου το λένε από μικρό... Από τότε που έπεσα από την κούνια... Λες να έχουν δίκιο;

btw μήπως να άλλαζες το id σε σε Mcintolical? Sarastroical? Emmlabolical?


Εγκάθετε παλιοχαρακτήρα! :143:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.847
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top