Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
πεστα μρε Γιαννη θα του εχω σπεσιαλ σπιτικο τσιπουρο και κρασι ,χωρις γλυκανισο εμεις η ηπειρωτες το πινουμε σκετο:drinks: μπορει να ερθει την ανοιξη να τον παω βολτα η στο πωγωνι η στο ζαγορι στη χαραδρα του βικου
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.365
μια χαρα ακουγεται μρε wnet , πολυ αγριο μουσικον τεμαχιον αυτο κανει για τον αλφεε24 και τον γουιζι , η για αυτους ειναι παιδικο το προγραμμα; μπορει :) :prankster:
παιδικό πρόγραμμα για τα παιδιά ναι, για αυτό το έβαλα σε σένα, μπας και σε κάνω "μεταλά" έτσι ύπουλα χαχαχαχα αλλά και πάλι άγριο σου φάνηκε :p
Παιδικό είναι, αλλά χιλιοτραγουδισμένο - από παιδιά και μεγάλους! ;) :)
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Ωραια θελουμε μονο ενα καλο συνδεσαιζερ θα βαλουμε 20χερζ με 50χερζ μπασσα συνεχως
επαναλαμβανομενα θα διανθησουμε και με καποιες μεσαιες το κομματι, κλαρινο σαξοφωνο αλτο και τενορο μπορουμε να βαλουμε και φωνη να ουρλιαζει και κρουστα γραν κασσα γκονγ σνερ κλπ
100000 δισκοι γραν σουξε την πρωτη κοπια θα τι στειλουμε στον γουιζι και αλφι
πεσ μου μρε wnet εσυ κανονισε ποτε και που :drinks: :party:
Τώρα το είδα. Πληκτράς εδώ, παίρνω το Yamaha EX7 στην πλάτη (παραμάσχαλα δε χωράει) κι έρχομαι!
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Ωραια να συνεννοηθουμε με τον @went να σιαξουμε ενα εξεραιτικον μουσικον τεμαχιον να στειλουμε και μια κοπια στον @kostas ear να γραψει ενα ριβιου να εχουμε νομιμοποιηση:gamer::dance2:
προταση. απο 20 εως 50 χερζ, αρχιζουμε πιανο εν αρχη σταδιακα ανεβαινουμε στα 130 ντιμπια
βασιμο μπασσο συνεχως ακαταπαυστα, για τα μεσαια και τα ψηλα αυτοσχεδιαζουμε κατα τη διαρκεια της προβας πολυ θα το ηθελα@h olympios εγω ειμαι μεσα:):drinks:
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Na αναρτησω 5 φρεσκες φωτογραφιες- δεν ειμαι κοτσιδης βεβαιως-καποιες αλλαγες στην ανατολικη και δυτικη πλευρα, ουσιαστικοτερες οπισθεν του σεταπιου, ανοιχτηκαν τρουπες σε ξυλα 5 εκατοστων για να εχω διαχυση και απορροφηση..... Ταυτοχρονα :gamer: :):prankster:
Χαρα στην υπομονη σου Χρηστο!!!!

Αν και νομιζω το παρακανες...Συνταξιουχος ειπες εισαι και το δευτερο χομπυ σου η συλλογη δραπανων και τρυπανιων; :lolsign:
 





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
ποποοοοο διαχυση .... ποτε δεν ειναι αρκετη λεει ο Κυριος Αυτι και δεν εχω κανενα λογο να μην το πιστεψω...
τωρα το γραφημα ειναι ωραιo, αλλα δεν ειμαι σιγουρος τι ακριβως αποτυπωνει..
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Δημητρη δεν βρηκα διαγραμμα,ειναι πρωινη μετρηση σημερα το ΄΄γιασουχιρο νακασονε''
το εγραψα γιατι δεν εχω ιδεα περι μετρησεων
μετα απο δυο ωρες προσπαθεια στα τυφλα, ανηρτησα τη φωτο υποτιθεται οτι μαθαινω
τωρα το γραφημα ειναι ωραια, αλλα δεν ειμαι σιγουρος τι ακριβως αποτυπωνει..
ουτε κι εγω μαιμουμου :party: :drinks:
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Δημητρη δεν βρηκα διαγραμμα,ειναι πρωινη μετρηση σημερα το ΄΄γιασουχιρο νακασονε''
το εγραψα γιατι δεν εχω ιδεα περι μετρησεων
μετα απο δυο ωρες προσπαθεια στα τυφλα, ανηρτησα τη φωτο υποτιθεται οτι μαθαινω

ουτε κι εγω μαιμουμου :party: :drinks:
Εβαλες viber Χρηστο να σε βοηθησω;
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.668
Βρήκες διάγραμμα και έβαλες κ. Χρήστο...
Θα μπορούσε να είχε ανεβάσει ένα διάγραμμα του χρηματιστηρίου Αθηνών.

Πάλι καλά να λες.

Εύγε λοιπόν νέε στο σπορ των διαγραμμάτων, καλή αρχή. Η αρχή είναι ως γνωστόν το ήμισυ του τίποτα στις μετρήσεις. Κουράγιο. Τα πρώτα 5 χρόνια είναι δύσκολα (ακαταλαβιστικα), στα επόμενα δύο θα καταλάβουμε αν το'χεις.

Μέχρι τότε, πρόσεχε τις κακές παρέες.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Θα μπορούσε να είχε ανεβάσει ένα διάγραμμα του χρηματιστηρίου Αθηνών.
δεν παιζω για αλογομουρη με περασες :lol: :drinks:
5 χρονια ; λιγα ειπες μεγαλο αυτι, παραπανω θελω αγραμματος γαρ:gamer::p

τι λεει αυτο μρε ντοκτορ; για χρηματιστηριο μαλλον δεν κανει λεγε μεγιστε ντοκτορ :) :drinks:

 

Attachments

Last edited:

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
Και επειδή είδα κάτι γιασουχίρο κλπ.
Ψάξτε , τσιχίρο γιαμανάκα λαιβ στο ιριντιουμ της νεας υόρκης το 2011 νομίζω .
Ακούστε καλά το τελευταίο κομμάτι. So long. Είναι δικό της. Θα πάθετε λίγο πλάκα, αν δεν το ξέρετε ήδη.
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.278
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top