Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.054
κρίνω από αυτά που γράφεις....και όλοι εδώ κρινόμαστε αποκλειστικά και μόνο από αυτά
(εκτός του Νίμα :biggrin: )

από εκεί και μετά το να αναφέρεις την όποια επαγγελματική μου δραστηριότητα σε συνδυασμό με τον ρόλο μου εδώ μέσα...δείχνει πόσο απεγνωσμένα ψάχνεις να πιαστείς από κάπου για να μας εγκλωβίσεις στην εντύπωση ότι είσαι θιγμένος

τα χουμε ζήσει αρκετές φορές αυτά σε αντίστοιχες περιπτώσεις χαρακτήρων...υπάρχουν γαλόνια....δεν είσαι ο πρώτος
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Μας άφησε χρόνους ο ίδιος. Πέρσι ή πρόπερσι. Το σύστημα δεν πρέπει να υπάρχει πλέον.
Αυτό το στοιχείο θα έπρεπε να υποδηλώνει κάτι περισσότερο και ανεξάρτητο από πολέμους ανάμεσα σε format με διαξιφισμούς υποστηρικτών τους...
 


Μηνύματα
441
Reaction score
1.483
...καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο ως ''επαγγελματίας'' παλιών καλών εποχών να σταθείς σε ένα αυξημένο επίπεδο γνώσεων και μελών....αλλά εδώ κυνηγάμε το απόλυτο....την F1 ....και απο εκεί και μετά προσπαθούμε να την εφαρμόσουμε στην πίστα καρτ της γειτονιάς μας

... το να αναφέρεις την όποια επαγγελματική μου δραστηριότητα σε συνδυασμό με τον ρόλο μου εδώ μέσα...δείχνει πόσο απεγνωσμένα ψάχνεις να πιαστείς από κάπου για να μας εγκλωβίσεις στην εντύπωση ότι είσαι θιγμένος
Στην επαγγελματικη σας δραστηριοτητα αναφερθηκα μιας και εσεις αναφερθηκατε στην πρων δικη μου και μαλιστα με απαξιωτικο υφος. (διαβαστε παραπανω).

Στο οτι ειστε Moderator αναφερθηκα μιας και μου φερθηκατε αναγωγα πραγμα που δεν ειναι ωραιο απο καποιον που θα πρεπει να δινει το παραδειγμα σαν Moderator.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.054
Στην επαγγελματικη σας δραστηριοτητα αναφερθηκα μιας και εσεις αναφερθηκατε στην πρων δικη μου και μαλιστα με απαξιωτικο υφος. (διαβαστε παραπανω).

Στο οτι ειστε Moderator αναφερθηκα μιας και μου φερθηκατε αναγωγα πραγμα που δεν ειναι ωραιο απο καποιον που θα πρεπει να δινει το παραδειγμα σαν Moderator.
η επαγγελματική μου ιδιότητα τι σχέση έχει σε αυτό το νήμα? εσείς εκθέσατε την δική σας και την επικαλεστήκατε πόσες φορές για να πείσετε για τις γνώσεις σας

το ύφος μου πηγαίνει ανάλογα με το ύφος του συνομιλητή μου ως προς τα μέλη....και στο φινάλε δεν θα το ορίσετε εσείς ;)
 

Μηνύματα
441
Reaction score
1.483
... το ύφος μου πηγαίνει ανάλογα με το ύφος του συνομιλητή μου ως προς τα μέλη....και στο φινάλε δεν θα το ορίσετε εσείς ;)
Οποιος ξερει αναγνωση μπορει να καταλαβει το υφος του καθενος μας οσο για τον ρολο ενος moderator δεν τον οριζω εγω, ετσι οριζεται παγκοσμια.

Τελος απο μενα, εσεις μπορειτε να συνεχισετε για να εχετε τον τελευταιο λογο !
 

Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732

Good news for audio book lovers: Audible is introducing Dolby Atmos Audio to make the listening experience even more immersive

Conclusion
The introduction of Dolby Atmos to Audible is a significant step in the evolution of the audiobook experience. With the combination of the impressive Dolby Atmos technology and Audible's extensive offering, listeners can immerse themselves in even more immersive and compelling stories. The future of audiobooks has never been so exciting.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
:rolleyes:
Να μια εξαιρετική ιδέα. Και νέος κλάδος εργασίας για τα μικρά, έως και home edition, Dolby Atmos "Studios". Επειδή όλα αυτά θα τρέχουν με ακουστικά, δηλαδή μιλάμε για Spatial Audio και όχι για Dolby Atmos, τα μόνα πράγματα που χρειάζονται είναι ένα macbook, ένα ζευγάρι ακουστικά και 300 δολάρια για τα Pro Tools.
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806

Good news for audio book lovers: Audible is introducing Dolby Atmos Audio to make the listening experience even more immersive

Conclusion
The introduction of Dolby Atmos to Audible is a significant step in the evolution of the audiobook experience. With the combination of the impressive Dolby Atmos technology and Audible's extensive offering, listeners can immerse themselves in even more immersive and compelling stories. The future of audiobooks has never been so exciting.
Εξαίσια προοπτική... Να εμπλουτιζόταν κιόλας το immersive πεδίο με ηχητικά εφέ συγγενή προς τις αφηγήσεις μπας και γίνονταν πιο συναρπαστικά διάφορα λογοτεχνήματα τσέπης...

Καιρός είναι να εντασσόταν και η ανάγνωση κάποιων νημάτων από το forum σε audiobook... :sneaky:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.054
Οποιος ξερει αναγνωση μπορει να καταλαβει το υφος του καθενος μας οσο για τον ρολο ενος moderator δεν τον οριζω εγω, ετσι οριζεται παγκοσμια.
ναι...έχετε δίκιο...έχει οριστεί από την υπ αριθμόν 1696969/1-2-1983 απόφαση των G7
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Εξαίσια προοπτική... Να εμπλουτιζόταν κιόλας το immersive πεδίο με ηχητικά εφέ συγγενή προς τις αφηγήσεις μπας και γίνονταν πιο συναρπαστικά διάφορα λογοτεχνήματα τσέπης...
Εννοείς βογγητά και ήχους χαστουκιών πχ;
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
Εξαίσια προοπτική... Να εμπλουτιζόταν κιόλας το immersive πεδίο με ηχητικά εφέ συγγενή προς τις αφηγήσεις μπας και γίνονταν πιο συναρπαστικά διάφορα λογοτεχνήματα τσέπης...
Aκριβώς. Είναι φανταστική ιδέα. Ανοίγει νέο κεφάλαιο.
 


Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Καιρός είναι να εντασσόταν και η ανάγνωση κάποιων νημάτων από το forum σε audiobook.
Να οδηγείς και να ακούς το παρών νήμα, μπορεί και να σου φύγει το τιμόνι σε κάποια σημεία 😀
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
Εννοείς βογγητά και ήχους χαστουκιών πχ;
Ήχους περπατήματος, αντήχηση δωματίων, ήχους φύσης, χωριών, πόλεων, ζώων, μηχανημάτων, καιρικών συνθηκών και τελειωμό δεν έχει. :) Κανονικό sound design δηλαδή. Ότι γίνεται και στις ταινίες.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Αν είναι για τέτοια, ακούω και το ραδιοφωνικό θέατρο στο Τρίτο. :biggrin:

Εστίασα στα συγκεκριμένα καθώς ο αγαπητός @Bhutia ανέφερε "λογοτεχνήματα τσέπης" και πήγε ο νους μου στα βίπερ / άρλεκιν.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
Παρεκτρέπεις τη συζήτηση ( :roflmao: ), αλλά μ' αρέσει η παρεκτροπή σου. Το έχω διαβάσει, με εντυπωσίασε.
....δε μπαινω σε μικροτητες.
->
Καφκα -μεταμορφωση- το εχω βιωσει , οπως και το βιωνω ... οι καταστασεις με εκαναν μαιμου οποτε το εχω φερει καπως περισσοτερο στα μετρα μου (....)
Δεν μου αρεσει ο Καφκα, αλλα δεν μας ενδιαφερει αν μας αρεσει κιολα ( το ιδιο και με τον ηχο 8-) ) , ειναι ευστοχα τραγικος (αν και δεν καταληγει σε καθαρση το πραμα, καθιστωντας τον συγχρονα τραγικο~αντιθετικα με το αρχαιοελληνικο~). Μου πηρε καιρο να τα βρω με τον συγγραφεα, υπαρχει ενα διηγημα "επιστολη σε μια ακαδημια" οπου αναφερει πως μια μαιμου απεκτησε ανθρωπινες ιδιοτητες (εμεσω κακων συνηθειων)..εντελως αθλιο... 🐒
1679993645393.png
 
Last edited:

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
Αν είναι για τέτοια, ακούω και το ραδιοφωνικό θέατρο στο Τρίτο. :biggrin:

Εστίασα στα συγκεκριμένα καθώς ο αγαπητός @Bhutia ανέφερε "λογοτεχνήματα τσέπης" και πήγε ο νους μου στα βίπερ / άρλεκιν.
Δεν έχεις ακούσει πολυκάναλο ραδιοφωνικό spot για αυτό τα λες. 🙂
Έλα λίγο να σου πω που άκουσα DD 7.1 ραδιοφωνικό για Stolichnaya το 2003 ή 2004 και μου έφυγε το σαγόνι. Το Demo μας το έκανε η Dolby στο δικό μας Studio.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.052
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top